reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mi się nic nie dzieje...ani nie plamie ani nic, czuje się w porządku. Zdaje sobie sprawe, że teraz mój "środek" jest trochę inny, bardziej ukrwiony i suchy ale nic złego się nie dzieje.
Seks to nie potrzeba odzwierzęca ale też bliskość której facet w takiej sytuacji potrzebuje bliskości jak i kobieta...sama nie wiem
Czy wy wszystkie zrezygnowaliście z bliskości?
oczywiście, ze nie! Dzisiaj sama meza zaczepilam z rana i musze stwierdzić, ze to był bardzo dobrze rozpoczęty dzien ;)
 
reklama
Mi się nic nie dzieje...ani nie plamie ani nic, czuje się w porządku. Zdaje sobie sprawe, że teraz mój "środek" jest trochę inny, bardziej ukrwiony i suchy ale nic złego się nie dzieje.
Seks to nie potrzeba odzwierzęca ale też bliskość której facet w takiej sytuacji potrzebuje bliskości jak i kobieta...sama nie wiem
Czy wy wszystkie zrezygnowaliście z bliskości?
Ja niestwty musiałam ze względu na krwiaka.. Ale mam już dosyć też wstrzemięźliwości😭
 
Mi się nic nie dzieje...ani nie plamie ani nic, czuje się w porządku. Zdaje sobie sprawe, że teraz mój "środek" jest trochę inny, bardziej ukrwiony i suchy ale nic złego się nie dzieje.
Seks to nie potrzeba odzwierzęca ale też bliskość której facet w takiej sytuacji potrzebuje bliskości jak i kobieta...sama nie wiem
Czy wy wszystkie zrezygnowaliście z bliskości?
Ja wolę cierpliwie poczekać mam prochy na podtrzymanie ani myślę o zbliżeniu zresztą mąż sam powiedział że teraz dziecko najważniejsze ale przytulić zawsze się można 😉
 
Mi się nic nie dzieje...ani nie plamie ani nic, czuje się w porządku. Zdaje sobie sprawe, że teraz mój "środek" jest trochę inny, bardziej ukrwiony i suchy ale nic złego się nie dzieje.
Seks to nie potrzeba odzwierzęca ale też bliskość której facet w takiej sytuacji potrzebuje bliskości jak i kobieta...sama nie wiem
Czy wy wszystkie zrezygnowaliście z bliskości?
Absolutnie nie zrezygnowaliśmy... tym bardziej że w tej ciąży moje libido wynosi 300% :)

A co do prenatalnych mam właśnie pytanie jak dostaje się skierowanie z NFZ to jakie badania są robione?? Określają też płeć tak wcześnie? Mój gin przyjmuje prywatnie ale też na NFZ i wiem że jak go poprpsze to mi wystawi skierowanie

Ciężki dzień dziś...muszę zacząć na siebie uważać bo od 2 tyg mam taki młyn że jestem po 18h na nogach i to w biegu dziś dopiero teraz jem śniadanie... A i w nocy nie pośpię bo młodszy zabkuje i różnie bywa
 
Absolutnie nie zrezygnowaliśmy... tym bardziej że w tej ciąży moje libido wynosi 300% :)

A co do prenatalnych mam właśnie pytanie jak dostaje się skierowanie z NFZ to jakie badania są robione?? Określają też płeć tak wcześnie? Mój gin przyjmuje prywatnie ale też na NFZ i wiem że jak go poprpsze to mi wystawi skierowanie

Ciężki dzień dziś...muszę zacząć na siebie uważać bo od 2 tyg mam taki młyn że jestem po 18h na nogach i to w biegu dziś dopiero teraz jem śniadanie... A i w nocy nie pośpię bo młodszy zabkuje i różnie bywa
Tez jestem ciekawa czy np poronienia nawykowe sa juz wskazaniem do dostania sie na badania prenatalne na nfz 🤔 musze zapytac wujka googlw
 
Absolutnie nie zrezygnowaliśmy... tym bardziej że w tej ciąży moje libido wynosi 300% :)

A co do prenatalnych mam właśnie pytanie jak dostaje się skierowanie z NFZ to jakie badania są robione?? Określają też płeć tak wcześnie? Mój gin przyjmuje prywatnie ale też na NFZ i wiem że jak go poprpsze to mi wystawi skierowanie

Ciężki dzień dziś...muszę zacząć na siebie uważać bo od 2 tyg mam taki młyn że jestem po 18h na nogach i to w biegu dziś dopiero teraz jem śniadanie... A i w nocy nie pośpię bo młodszy zabkuje i różnie bywa
Juz wyczytalam. Na nfz sa robione badania niestety inwazyjne. Te nieinwazyjne takie jaj Nifty sa odplatne. W sumie czego mozna bylo sie tu spodziewac 🤷‍♀️. Takze ja nawet nie bede sie zastanawiac, jezeli nie moglabym zrobic tych idplatnych to chyba bym ich wcale nierobila... Mam 31 lat wiec to jeszcze u mnie wskazaniem nie jest.
 
Ja mam dziwne nudności. Nie przeszkadzające w życiu, ale przeszkadzające w odpoczywaniu
Okropnie się czuje jak siądę albo się położę w dzień. Muszę coś robić, chodzic, zaczęłam nawet ćwiczenia dla ciężarnych z YouTube robić bo ileż można byc na nogach jak się do pracy nie chodzi [emoji6] kładę się do łóżka dopiero po 23 i wtedy już jest ok. No i mam mdłości od wody niegazowej. Chciałam być bardziej Eco więc piłam niegazowana z kranu, ale muszę wrócić do butelek gazowanej.
 
reklama
Tez jestem ciekawa czy np poronienia nawykowe sa juz wskazaniem do dostania sie na badania prenatalne na nfz [emoji848] musze zapytac wujka googlw
Tak, jedno poronienie już jest nawet wskazaniem. Tylko nie wiem jak wyglada to w przypadku kiedy nie potrzebna była interwencja w szpitalu, bo jak szłam na swoje prenatalne to do skierowania musiałam dołączyć wypis ze szpitala po poronieniu.
 
Do góry