reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Mam pytanie natury intymnej. Biorę luteinę dopochwowo co noc. Czy jeśli raz nie wezme to jest szansa na coś niedobrego?... Chciałabym zafundować dziś mężowi wieczór uciech jeśli wiecie co mam na myśli. A może mogę wziąć tabletkę przed albo po? Doradzcie coś :)
Na początku ciąży lepiej dbać o ciąże niż o faceta, takie moje zdanie. Poradzi sobie sam 🙂
 
Na początku ciąży lepiej dbać o ciąże niż o faceta, takie moje zdanie. Poradzi sobie sam 🙂

No tak, ale jeśli ktoś nie ma przeciwwskazań to raczej nie musi wybierać.

Poza tym wydaje mi się, że w zdrowym układzie seks jest raczej dbaniem też o siebie i swoje potrzeby, a nie tylko o faceta ;-) .
 
Cześć dziewczynki, u mnie zaczął się 8 tydzień i od dwóch dni nie mam żadnych objawów i może powinnam się cieszyć, a zaczęłam się bać. Czy miałyście tak? Poradzicie proszę
 
Cześć dziewczynki, u mnie zaczął się 8 tydzień i od dwóch dni nie mam żadnych objawów i może powinnam się cieszyć, a zaczęłam się bać. Czy miałyście tak? Poradzicie proszę
Moze jestes farciara? Ciesz sie tym ze nie masz mdlosci to nic przyjemnego... Slyszalam ze w 8 tc moga juz ustepowac
 
Też tak mam, ale miałam też przed ciążą i była to kwestia wzdęć. Możecie spróbować zmienić dietę, pić herbatkę z kopru, albo w wyjątkowych sytuacjach brać coś na wzdęcia, powinno pomóc.


Są, tylko chyba trzeba mieć skierowanie od lekarza z nfz. Szczerze uważam, że to niesprawiedliwe, bo chore dzieci rodzą się nie tylko starszym osobom. Ale te z Was co mogą niech korzystają, to zawsze oszczędność.
Ja dostalam skierowanie od prywatnego lekarza. Ale fakt - tam gdzie bede miala robione badania to szpital, w ktorym jest ordynatorem....
 
reklama
Do góry