reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Witam się z wami dziewczyny 😊 To moja pierwsza ciąża mam 20 lat 😊Termin na 4 marca 9+2 🤗 Mam dosyć dużą torbiel bo ma 9 cm średnicy ale jestem dobrej myśli, że wszystko będzie w porządku i nie wpłynie to na ciążę chociaż czeka mnie jej usunięcie 🙄
 
reklama
Też tak mam, ale miałam też przed ciążą i była to kwestia wzdęć. Możecie spróbować zmienić dietę, pić herbatkę z kopru, albo w wyjątkowych sytuacjach brać coś na wzdęcia, powinno pomóc.
Właśnie wzdęć nie mam... problemu z zaparciami tez nie ☺️Odżywiam się zdrowo bo byłam na płodnej diecie i tak zostało ☺️Ogólnie tak miło widzieć już brzuszek przynajmniej wieczorem 😁😀
 
Witam się z wami dziewczyny 😊 To moja pierwsza ciąża mam 20 lat 😊Termin na 4 marca 9+2 🤗 Mam dosyć dużą torbiel bo ma 9 cm średnicy ale jestem dobrej myśli, że wszystko będzie w porządku i nie wpłynie to na ciążę chociaż czeka mnie jej usunięcie 🙄
Hej hej 😀😁 witamy 😘 zycze Ci żeby wszytsko było wporzadku do samego końca 😘
 
Witam się z wami dziewczyny 😊 To moja pierwsza ciąża mam 20 lat 😊Termin na 4 marca 9+2 🤗 Mam dosyć dużą torbiel bo ma 9 cm średnicy ale jestem dobrej myśli, że wszystko będzie w porządku i nie wpłynie to na ciążę chociaż czeka mnie jej usunięcie 🙄
Tez miałam 3x torbiel , ostatnia zdiagnozowana w grudniu 2019r , zniknęła sama tak jak 2 pozostaje 😘
 
Na zaparcia napewno dieta bogata w błonnik, owoce i warzywa. Ze środków to ostatnio widziałam że mówili w reklamie ze dulco.bis czy jak to tam się nazywa mogą kobiety w ciąży. Ale zapytałabym jeszcze w aptece bo takie środki napewno pod koniec mogą być nie wskazane... Dziecko może oddać smółkę za wcześnie przed porodem.

Wszystkim wam po stratach życzę zdrówka i osiągnięcia celu w najbliższym czasie, przesyłam uściski.
 
Witam się z wami dziewczyny 😊 To moja pierwsza ciąża mam 20 lat 😊Termin na 4 marca 9+2 🤗 Mam dosyć dużą torbiel bo ma 9 cm średnicy ale jestem dobrej myśli, że wszystko będzie w porządku i nie wpłynie to na ciążę chociaż czeka mnie jej usunięcie 🙄
Hejka i życzę wytrwałości i przedewszystkim nudnej ciąży...
Moja sie zapowiada taka zmienna raz jest lepiej raz gorzej, jak wczoraj pisalam ze mdlosci ustepuja tak dzis juz 3 razy bylam 🤮 mialam chwilę gosci i czesalam znajoma na wesele, i normalnie myslalam ze zemdleje musialam wymioty powstrzymywać 🙄🤦‍♀️ a jak zdążyli wyjsc z domu tak witaj sedesie 😪. W zadnej z moich 6 ciąż nie mialam takich problemow 🤷‍♀️

Dziewczyny jak wy jak to przechodzicie? Podobno w 8,9 tc sa najgorsze mdlosci i wymioty. U mnie sie zaczął 8 tc i jest zdecydowanie gorzej...
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje porady otóż dwa dni temu odstawiłam luteine na polecenie lekarza, przy czy doktorka kazała wrócić do brania wrazie plamien... no i dziś wróciłam z przydlugawego spaceru chyba się trochę przemeczylam i zauważyłam brązowe plamienie.. oczywiście odbieram to jako mus powrotu do tabletek.. tylko teraz nie wiem czy brać odrazu i następna dopiero rano czy czekać do wieczora żeby brać tak jak wcześniej - 2x1 rano i wieczorem ?
 
reklama
Cześć dziewczyny, potrzebuje porady otóż dwa dni temu odstawiłam luteine na polecenie lekarza, przy czy doktorka kazała wrócić do brania wrazie plamien... no i dziś wróciłam z przydlugawego spaceru chyba się trochę przemeczylam i zauważyłam brązowe plamienie.. oczywiście odbieram to jako mus powrotu do tabletek.. tylko teraz nie wiem czy brać odrazu i następna dopiero rano czy czekać do wieczora żeby brać tak jak wcześniej - 2x1 rano i wieczorem ?
Też biorą 2x1 luteinę. Śmiało weź teraz jak coś się dzieje i na noc również a teraz połóż się i odpoczywaj.
 
Do góry