reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ostatnio się zastanawiałam czy wszystko ok bo raz miałam wymioty raz nie a ten tydz tragedia🤦Jeszcze dzisiaj przy obiedzie skusiłam się na kotleta i do tej pory wylecieć nie może do końca 🚽 pół dnia chodzę jak żywy trup😭Jeszcze z młodszą byłam wczoraj na szczepieniu i maruda i gorączkuje i katar. Normalnie wariatkowo🤷Jak to przeżyje to już chyba dam radę
 
Moja maltanka też leży na moich nogach czesto koło brzucha , ale jestem ciekawa czy coś wyczuwa czy tak poprostu 🤔 Troszkę się boję , że się bedzie czuła odrzucona jak będzie dzidzi. No ale czas pokaże. Mojej znajomej piesek np. Doznał takiego szoku , że po narodzinach nabawił się padaczki.

Dziewczyny pytanko do was też jak wygląda USG w 7+3 tyg. Bo na mojej aplikacji pokazuje że będzie widać już coś przypominające ksztaltem dziecko. Jak było u was ???
 
Czy dla Was tez najgorsze jest te czekanie do 12 tygodnia ? Serduszko bije, dzidzia rośnie i mimo, że jest już końcówka 8 tygodnia to strach cały czas jest tym bardziej, że już człowiek chciałby się podzielić tą wspaniałą wiadomością ze wszystkim a trzeba narazie powstrzymywać się.

Ja w sumie jak zobaczyłam serduszko to już się uspokoiłam. Wiem, że niby jeszcze trochę się może zdarzyć, ale chyba zmieniło się moje podejście. Wcześniej bardziej czekałam czy wgl jestem w ciąży, a teraz już czuję że w niej jestem i że gdyby coś się stało to mam prawo do smutku.
 
Moja maltanka też leży na moich nogach czesto koło brzucha , ale jestem ciekawa czy coś wyczuwa czy tak poprostu 🤔 Troszkę się boję , że się bedzie czuła odrzucona jak będzie dzidzi. No ale czas pokaże. Mojej znajomej piesek np. Doznał takiego szoku , że po narodzinach nabawił się padaczki.

Dziewczyny pytanko do was też jak wygląda USG w 7+3 tyg. Bo na mojej aplikacji pokazuje że będzie widać już coś przypominające ksztaltem dziecko. Jak było u was ???
U mnie slabo widac bo w uk robia usg przed brzuch a nie dopochwowo to zdjecie 7+0
E9E0E492-5201-43B6-89B8-894B6ACD3F92.jpeg
 
No ja juz dzis rano i wczoraj wieczorem sie cieszylam na zmiane z niepokojem oczywiscie bo tych mdlosci wrecz nie bylo 🙄 ale ostatecznie wrocily niedlugo po tym jak sie pochwalilam 🤦‍♀️ ale tak licze ze jeszcze ze 4 tygodnie i powinny sie skonczyc 🤔 do 12 tc niby powinny ustapic🤷‍♀️ i tak cierpliwie bede czekac 🙄🥴😵
ja na to nawet nie liczę, poprzednie 2 ciaze prawie całe z mdlosciami i wymiotami
 
reklama
Do góry