reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dopiero będę się zapisywać ale mam powiedziane ze między 11 a 13t 6 d. Więc mam nadzieję że uda mi się jutro to jakoś umówić. Choć miałam bardziej wskazane aby to było po 12 tyg. Bliżej 13.
No właśnie ja umówiłam się na 27 sierpnia to u mnie będzie 13 t 1d więc chyba akurat, myślę że im później tym lepiej bo być może więcej będzie widać :)
 
No właśnie ja umówiłam się na 27 sierpnia to u mnie będzie 13 t 1d więc chyba akurat, myślę że im później tym lepiej bo być może więcej będzie widać :)
Dziś lekarz mi powiedział tak, że właśnie 13 najlepiej bo jak dziecko będzie za duże to nie da się już tego badania powtórzyć. A jakby było za wcześnie to zawsze można tydzień później zrobić 😉
 
Cześć dziewczyny , tydzień czasu odpoczywałam od forum, Internetu itp. Przez kilka dni miałam plamienia, dosyć źle to wyglądało. Do tego bóle podbrzusza A nawet pleców. Dzisiaj rano spakowana pojechałam do szpitala nastawiona na łyżeczkowanie. Ostatnio na wizycie nie było jeszcze zarodka. Lekarz mnie zbadał, zrobił usg i okazało się że ciąża żywa z bijącym serduszkiem. Wróciłam do domu. Nie wiadomo skąd te plamienia. Jestem mega szczęśliwa 🥰
 
Dziewczyny, czy was też trzęsie z zimna na chwilę przed wymiotami?
Mnie strasznie, siedzę pod kołdrą i się telepię, mierzyłam temperaturę i jest w normie. Po zwymiotowaniu poczułam się na chwilę lepiej, a teraz znowu się zaczyna :(
 
reklama
Cześć dziewczyny , tydzień czasu odpoczywałam od forum, Internetu itp. Przez kilka dni miałam plamienia, dosyć źle to wyglądało. Do tego bóle podbrzusza A nawet pleców. Dzisiaj rano spakowana pojechałam do szpitala nastawiona na łyżeczkowanie. Ostatnio na wizycie nie było jeszcze zarodka. Lekarz mnie zbadał, zrobił usg i okazało się że ciąża żywa z bijącym serduszkiem. Wróciłam do domu. Nie wiadomo skąd te plamienia. Jestem mega szczęśliwa 🥰
Cieszę się bardzo uspokoiłaś się troszkę?☺️
 
Do góry