reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U Ciebie na pewno ją w środę miałam 865 w piątek była wizyta i był pęcherzyk prawie 5mm i było widać zalążek ciałka żółtego że coś nie tworzy [emoji4] tylko u mnie ciąża młodsza o ponad tydzień ale wszystko się zgadza bo ja mam długie cykle. Według om 5+6 według usg 4+2 ale owulacje miałam 27 czerwca dopiero
moja beta z soboty 1231 być może będzie już coś widać [emoji2]
 
Witam
U mnie wszystko się przestawiło, ostatnia misiączka 20 maj, testy cały negatywne, dopiero 18 lipca pozytywny. Do zapłonienia chyba doszło 1lipca. Jestem po trzech cc i strasznie się boję
 
Witam
U mnie wszystko się przestawiło, ostatnia misiączka 20 maj, testy cały negatywne, dopiero 18 lipca pozytywny. Do zapłonienia chyba doszło 1lipca. Jestem po trzech cc i strasznie się boję
Hej witaj i gratulacje 😊 uwierz że każda sie boi. Mnie przerażają te mdłości, czy mimo wszystko donoszę ciaze, czy dam rade ogarnąć ciaze i dwójke dzieci, a pozniej trojke dzieci. Kazda ma obawy i zadna noe wie tak naprawde czy podoła 😊 ale trzeba byc dobrej myśli ❤️❤️
 
reklama
Do góry