reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej. Ja tak jeszcze niepewnie się z wami witam. Okres powinnam dostać 20 lipca. Dziś zrobiłam test i wyszedł cien cienia ,Ale nie trzeba się wpatrywac... Tak się mi wydaje albo świruje. Na zdj tak tego nie widać. Podczytuje sobie was już jakiś czas. Jeśli naprawdę jestem w ciąży to termin mam na 30 marca.
No to bardzo szybko widać.
Ja jutro powinnam dostac okres a test wczoraj biel 🤷‍♀️
 
reklama
Mamuśki, żegnam się z Wami moja fasolką nie zdążyła się zagniezdzic, ciaza biochemiczna.. żyjemy dalej z głowa mi górze troszkę łez poleciało ale o wczesniejsze doświadczenia bardzo dojrzale przechodzimy dla nas ten trudny okres. Jak mi się uda pochwałę Wam się tu trzymajcie kciuki i szczęśliwych i wytrwalych 9miesiecy ❤❤
Pozdrawiam👍
- Kasia
Kasiu sił wam życzę, bądź dobrej myśli 😍
 
Hej hej 😀 u mnie cień cienia wyszedł w 12 dni po zapłodnieniu (monitorowanym) ale to był taki cień cienia ze o godz 5 rano obudziłam męża i się pytałam czy coś wogole widzi bo ja chyba tak 😀 chciałam sprawdzić czy nie oszalałam 🤣 i tez powiedział ze coś tam jest 😁 następnego dnia już nie musiałam się tak wpatrywać a po kolejnych dwóch dniach po południu wyszły mi piękne dwie kreseczki 😁 trzymam kciuki 😘
Mam nadzieję, że mi się taki scenariusz ułoży.....
Wczoraj się wystraszyliśmy, bo taki miałam wzdęty brzuch, nadal jest i mój poleciał do apteki po jakiś ulgix i przy okazji test.... Zrobiłam wieczorem po 20 i biel bieli 🤷‍♀️
Ulgix jakoś nie przynosi efektu. A cyckow nigdy tak dużych nie miałam przed @
 
Mam nadzieję, że mi się taki scenariusz ułoży.....
Wczoraj się wystraszyliśmy, bo taki miałam wzdęty brzuch, nadal jest i mój poleciał do apteki po jakiś ulgix i przy okazji test.... Zrobiłam wieczorem po 20 i biel bieli 🤷‍♀️
Ulgix jakoś nie przynosi efektu. A cyckow nigdy tak dużych nie miałam przed @
Ja zawsze robię testy z porannego moczu. Wiem, że jak się ma test to nie idzie wytrzymac🙈 ale jednak po nocy najlepiej go wykonać bo taki wieczorem może być fałszywie ujemny..
 
Czesc dziewczyny
Śledze was i podczytuje od ponad tygodnia.
I chyba dowas dolacze chodz sama niewiem dokladnoe czy wypada mi koniec lutego czy poczatek marca.
Ostatnia msc byla pod koniec maja.
Mam 13 letnia corke i ponad 2 letnia a 1.5 roku temu poronilam. Ale niemiala. Wtedy zadnych objawow. Teraz jest tak jak w poprzedniej ciazy okropne mdlosvi trwajace juz 9 dzien od rana do nocy :(
A to moje dwie kreseczki dzis umowie sie do lekarza :) troche sie boje nieplanowalismy 3 dziecka teraz bo mamy w planach kupno i remon domu i przelozony slub z 09.05.2020 na 5 czerwca 2021 i niewiem jak to ogarniemy z takim maluchem
20200713_205439.jpg
 
Moje drogie mam dziś niemiłosierny ból głowy ale to taki ze O szaleć idzie pomożecie czym mogę sobie pomóc żeby ta głową trochę Odpuscila?? Te zmiany pogody wykanczaja 😖
 
reklama
Do góry