reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hejka, w sumie do tej pory napisałam raz.... Chyba wolałam wyłączyć się z forum do czasu aż zobaczę serduszko i będę spokojniejsza, wiem że sporo nas tutaj po przejściach, mam nadzieję że tym razem będzie jak trzeba :)
Za testujące dziewczyny zaciskam kciuki !

Ja byłam wczoraj na usg, według OM 6t6d według usg 6t5d, serduszko bije więc jedtem trochę spokojniejsza:)

Co do objawów ciazowych... u mnie najgorszym objawem jest zgaga... podobnie było w ciąży z synem i widzę że tym razem będzie to samo. Ciągle też czuję podbrzusze ale z tego co mówił gin jest to normalny objaw więc nie panikuje:)
Zobacz załącznik 1148156
Gratulacje!! 😍
Ja też mam często zgage i takie dziwne uczucie "kluchy w gardle" 😔 a masz mdłości? Bo ja w ogóle.. Może to objaw na syna😂
 
reklama
Gratulacje!! 😍
Ja też mam często zgage i takie dziwne uczucie "kluchy w gardle" 😔 a masz mdłości? Bo ja w ogóle.. Może to objaw na syna😂
W ciąży z synem miałam zgagę ale żadnych mdłości... w tej ciąży niestety są zapachy, które kompletnie mnie odrzucają i to niestety rzeczy, które dotychczas uwielbiałam.. :D
Powiem szczerze, że ja chyba też liczę na chłopca...mieszkamy w wielorodzinnym domu - oddzielne wejścia ale zawsze te samo podwórko - i mojego M brat ma 2 chłopców, my mamy jednego... nie wiem czy potrafiłabym się przestawić na małą kobietkę :D albo tak czy siak byłaby małą chłopczycą :D

Katrinaka, może w takim razie my poczekamy do kolejnego USG, gdzie małe będzie wyglądać już jak mały człowiek, i wtedy mu pokażemy... pewnie chłopak będzie codziennie pytał czy to już :D
 
W ciąży z synem miałam zgagę ale żadnych mdłości... w tej ciąży niestety są zapachy, które kompletnie mnie odrzucają i to niestety rzeczy, które dotychczas uwielbiałam.. :D
Powiem szczerze, że ja chyba też liczę na chłopca...mieszkamy w wielorodzinnym domu - oddzielne wejścia ale zawsze te samo podwórko - i mojego M brat ma 2 chłopców, my mamy jednego... nie wiem czy potrafiłabym się przestawić na małą kobietkę :D albo tak czy siak byłaby małą chłopczycą :D
No ciekawe jak z tą płcią będzie.
My na chłopca działaliśmy niby 😄😄😄
 
U mnie się cera już poprawiła, jutro zaczynam 7 tydzień na usg w 6 tyg i 2dniu nie było widać zarodka i bicia serca ginekolog mówi że to za wcześnie.
Mdłości nie mam póki co może bardzo lekkie piersi bolą i tyle z moich objawów ciążowych. Ktoś tak miał? :)
Kochana ja jestem we wczesnej 4+ 5 czy prawie 6. Objawy to mam takie słabe. Wczoraj to sie czulam wrecz świetnie. Dzis troche mdlosci wrocily. Nie sa jakies mega ale, co i raz zemdli. Zauwazylam ze chyba na pusty żołądek gorzej sie czuje. Wczoraj bylam najedzona od rana 🤦‍♀️ mysle ze to byl powod. A piersi prawie wcale nie czuje jak sie wymacam 😅 to mnie troche bolą ale tego nie zaliczam do objawów.. Tu dziewczyny co byly na usg, to juz cos tam widzialy 😁 ale mysle ze kazda inaczej a zalezy tez od sprzetu. Tak samo jedne dzieci sie rodza duze inne małe i nie ma zadnej zależności 😁 Dzis jestem pelna optymizmu ❤️ i głowa lekko boli, tylko ze pół nocy nie spałam. Ja znowu chodzę jakąś nabuzowana... Zero zmęczenia 🤔
 
reklama
Z tym synem to moze cos jest. Ja tak z synem mialam 😁

Ja w pierwszej ciąży zero mdłości ogólnie to mało pamiętam żeby co kolwiek mi było 🙈 Czułam się kwitnąco , pracowałam :) Nie pamiętam żebym kiedykolwiek miała problem z cera no chyba że w czasach gimnazjum 😂. Teraz ból piersi, dziś jeden aż jakby ktoś igłę wbijał 😖 na buzi ciągle coś wyskakuje :/ i czuję się dosłownie jak kupa 🙈😂 pierwsze 2 tyg czułam się wzdęta i nie wiedziałam co mam że sobą zrobić 😒 teraz jeszcze mam jakieś zapalenie 😕 Na szczęście jutro lekarz. Obym zobaczyła fasolkę i usłyszała serduszko 🙏
 
Do góry