reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziekuje za wywolanie @Marvelka89 😘 moje dzieciaki pojechaly we czwartek do babci do Polski na wakacje wiec Ja z M wyjechalismy na weekend do jego taty w gory. Jestem bardzo zmeczona I mam ciagle koszmary nocne zwiazane z ciaza 🙈Jeszcze 2,5 tyg musze czekac na 1 usg piersi co raz bardziej bolesne, brzuch ciagle wzdety a jutro trzeba do pracy wrocic😭😭😭😭Widzialam ze ktos stracil ciaze bardzo mi przykro, mialam to samo 2 miesiace temu. Zamowilam sobie troche ubran ciazowych bo wyjezdzam na urop za miesiac na 3 tyg I obawiam sie ze przestane sie miescic w swoje spodnie z racji tego ze Ja z tych patyczastych to widac szybko a i 3 ciaza to brzuch szybciej wyskakuje
 
Czesc,
Weszlam na szybko zobaczyc jak testowanie Katrinaki i Eryki25, bo bylam ciekawa.
@Katrinaka - moze jednak pojawi sie jeszcze kreseczka, nadal trzymamy kciuki.
@Eryka25 super ze masz takie podejscie, oby kolejnym razem sie udało :*
@Kamy_czek i jak sytuacja? Dobrze ze poszlas szybciej do lekarza, caly czas jest nadzieja!
@krasulka5 jejku :( a nadal masz plamienia?

No i u mnie sie pojawily dziś jakby nitki swieżej krwi, ale czekam do czwartku, bedzie co bedzie. Wprawdzie u mnie naprawde malo odpowiedni moment na ciąże ale skoro już tak sie ułożyło to chcialabym, żeby dzidzi sie urodziło całe i zdrowe.... w srode mam miec wizyte u fizjoterapeuty uroginekologicznego, bo mam rozejscie miesnia, troche zaniedbalam to po 1 porodzie, ale w takiej sytuacji jak plamie to chyba ta wizyta nie bedzie najlepszym pomyslem, bo bedzie badal brzuch itd.. :/
 
Ja dziewczyny nie chce siać paniki, ale się zryczałam.... Dziś wogóle nie czuję ciąży... Nic a nic 😭 tak bylo za kazdym razem. Wczoraj jeszcze mialam mdlosci, ten smak metaliczny, poranek byl straszny. Jak bym cala noc nie spala. A dzis od rana normalnie calkiem... Chyba zwariuję... Powiedzcie że też tak macie 🙏🙏🙏
 
Ja dziewczyny nie chce siać paniki, ale się zryczałam.... Dziś wogóle nie czuję ciąży... Nic a nic 😭 tak bylo za kazdym razem. Wczoraj jeszcze mialam mdlosci, ten smak metaliczny, poranek byl straszny. Jak bym cala noc nie spala. A dzis od rana normalnie calkiem... Chyba zwariuję... Powiedzcie że też tak macie 🙏🙏🙏
A piersi cie bola?
 
Więc... będziemy się żegnać niestety. Beta negatywna, lekarz widzi ciałko żółte w jajniku co jest oznaką że owulacja była albo jeszcze pozostałości po ciąży biochemicznej z poprzedniego cyklu. Szkoda myślałam że może się udało. Ale nie poddaje się, dostałam witaminki na teraz. Gdyby test pozytywny się pojawił to na dzień dobry clexane, acard i duphaston, dieta wątrobowa. Staram się w takim razie w kolejnym cyklu, A teraz czekam na @. Za Was wszystkie kochane trzymam mocno kciuki, aby Wam te 9 miesięcy zleciało z dużą ilością nudy i lenistwa :) A tym które czekają na testowanie życzę dwóch pięknych kreseczek :) powodzenia
Dziewczyny spadek bety z 235 z piątku A dziś 152... dziś wizyta przyspieszona jestem załamana...😭

Bardzo mi przykro dziewczyny. :unsure:
 
Ostatnia edycja:
No wlasnie nie 😭. Troche jak wstawalam to mnie bolaly a dzis wogole. Jak jutro tez tak dobrze sie bede czula to chyba wiem co mnie czeka 😵
Nie jestem znawca w temacie objawów ciążowych, ale u mnie też nie ma pobolewania w podbrzuszu. Zostały tylko tkliwe piersi. Czy to dobrze? Nie wiem.. Co ma być to będzie. Leki biorę jak lekarze zlecili. A czas pokaże czy wszystko ok. Staram się spokojnie podchodzić.
 
reklama
Nie jestem znawca w temacie objawów ciążowych, ale u mnie też nie ma pobolewania w podbrzuszu. Zostały tylko tkliwe piersi. Czy to dobrze? Nie wiem.. Co ma być to będzie. Leki biorę jak lekarze zlecili. A czas pokaże czy wszystko ok. Staram się spokojnie podchodzić.
Nie potrzebnie to pisałam. Bo wiem ze jak sie czyta takie posty to czlowiek automatycznie sie denerwuje 🙄 no tak co ma byc to będzie. Tylko to jest moja ciaza po 3 stratach pokolei i nie wiem moze psychicznie jednak sie nie nadaje... Narazie sie wstrzymuje z postami bo to nie zdrowe juz sie robi. Ale mam dzisiaj doła 😭
 
Do góry