reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Niby 5+4..😥
Ja dziewczyny nie chce siać paniki, ale się zryczałam.... Dziś wogóle nie czuję ciąży... Nic a nic 😭 tak bylo za kazdym razem. Wczoraj jeszcze mialam mdlosci, ten smak metaliczny, poranek byl straszny. Jak bym cala noc nie spala. A dzis od rana normalnie calkiem... Chyba zwariuję... Powiedzcie że też tak macie 🙏🙏🙏
Ja za to piersi sutki cały czas bolą..
Nic nie plamie te dwa wybryki bo przytulankach... Masakra.. o 20.30 mam wizyte a tak się dłuży...
Ja i mój luby załamani... znowu strata dlaczego my..
Chce spróbować zaraz po missiaczce niech się dzieje co chcee
 
reklama
[/QUOTE]
Ja za to piersi sutki cały czas bolą..
Nic nie plamie te dwa wybryki bo przytulankach... Masakra.. o 20.30 mam wizyte a tak się dłuży...
Ja i mój luby załamani... znowu strata dlaczego my..
Chce spróbować zaraz po missiaczce niech się dzieje co chcee
[/QUOTE]
Ja po drugim zabiegu to mialam wiekszy bol piersi niz w trakcie ciazy 🙄 nie wiem nie ma reguły.. Trzymaj sie kochana 😘 bądź dzielna... A moze warto zrobic jakies badania przed kolejną ciąża? Ja nie wiem czemu spotyka to kobiety ktore tak bardzo cjca dziecka 🙄 zycie jest niesprawiedliwe 🥴
 
@iśka90 nadal utrzymuje się krwawienie, ciężko być dobrej myśli. Już mogę poleżeć ale musiałam dziś bardzo ważne sprawy załatwić i dużo jeździłam samochodem.

@Madzia36181 ja dziś mało na czołówkę nie pojechałam 🤦‍♀️, nie widziałam auta z naprzeciwka przy skręcaniu w lewo. Jakąś nieprzytomna jestem i zestresowana 😔.

Chciałabym żeby ten tydzień się skończył. A jeszcze mój mąż w poniedziałek ma operacje kolana i nie będzie mógł po niej jakiś czas chodzić. Obydwoje będziemy uziemieni 😭.
 
Nie potrzebnie to pisałam. Bo wiem ze jak sie czyta takie posty to czlowiek automatycznie sie denerwuje 🙄 no tak co ma byc to będzie. Tylko to jest moja ciaza po 3 stratach pokolei i nie wiem moze psychicznie jednak sie nie nadaje... Narazie sie wstrzymuje z postami bo to nie zdrowe juz sie robi. Ale mam dzisiaj doła 😭
Po tylu stratach rozumiem Twój niepokój. Mimo że nie przechodziłam tego to również mam myśli że może być coś nie tak. I co mogę to robię. A jak będzie czas pokaże.
 
Ja dziewczyny nie chce siać paniki, ale się zryczałam.... Dziś wogóle nie czuję ciąży... Nic a nic 😭 tak bylo za kazdym razem. Wczoraj jeszcze mialam mdlosci, ten smak metaliczny, poranek byl straszny. Jak bym cala noc nie spala. A dzis od rana normalnie calkiem... Chyba zwariuję... Powiedzcie że też tak macie 🙏🙏🙏
Ja dzis również nie czuje żadnych objawów. Od kilku dni mega mdłości , brak apetytu a dzisiaj jak ręką odjął. Ale ja jestem dobrej myśli , nie musi to przecież nic znaczyć ;)
 
@Marvelka89 rozumiem Cie z tym panikowaniem odnosnie objawów. No niby nie jest to nic milego, ale jednak jak są to czujemy się trochę pewniej, chociaz i na to nie ma reguły. Ja to np ciagle chodze i sprawdzam czy mnie bolą nadal piersi, a jednego dnia np bolą okropnie a drugiego prawie wcale. Dziś tak samo praktycznie nie mam objawów, do tego ta nowa krew :( a nie mam jak sie oszczedzac bo corka 2,5 roku jednak nadal duzo chce na rekach przebywac u mnie, no i stojącą mam pracę na ten moment.. a Ty po tylu stratach normalne ze sie boisz jeszcze bardziej. Ale nie pozostaje nic innego jak miec nadzieje, ze bedzie dobrze, nic wiecej juz nie mozesz zrobić. Kiedy masz wizyte?
 
mi sie wydaje ze te objawy dzis sa takie a jutro inne @Marvelka89 dzis ten lekarz? Koniecznie daj znac I nie denerwuj sie . Ktory ty tydzien jestes ?
Lekarz w czwartek, a tydzien dokladnie tak jak ty 4+4 no to jest w sumie dopiero poczatek, na dobra sprawe z synem to nawet nie podejrzewałam ciąży w tym czasie bo mialam wtedy nieregularne miesiączki. No oby oby bylo wszystko ok. Musze sie nastawic psychicznie ze co ma byc to bedzie bo jak bede panikowac to zwariuje. Teraz mnie brzuch boli ale to chyba z nerw. Nospa niezaszkodzi?
Jutro jak przeczytam co pisalam to sie walnę w łeb dosłownie 🙄 głupia ja...

Przepraszam was 😒
 
Lekarz w czwartek, a tydzien dokladnie tak jak ty 4+4 no to jest w sumie dopiero poczatek, na dobra sprawe z synem to nawet nie podejrzewałam ciąży w tym czasie bo mialam wtedy nieregularne miesiączki. No oby oby bylo wszystko ok. Musze sie nastawic psychicznie ze co ma byc to bedzie bo jak bede panikowac to zwariuje. Teraz mnie brzuch boli ale to chyba z nerw. Nospa niezaszkodzi?
Jutro jak przeczytam co pisalam to sie walnę w łeb dosłownie 🙄 głupia ja...

Przepraszam was 😒
Za co przepraszasz, ja też czasem panikuje. Czasem czuję że już nie jestem, ale potem wszystko wraca.
 
reklama
Lekarz w czwartek, a tydzien dokladnie tak jak ty 4+4 no to jest w sumie dopiero poczatek, na dobra sprawe z synem to nawet nie podejrzewałam ciąży w tym czasie bo mialam wtedy nieregularne miesiączki. No oby oby bylo wszystko ok. Musze sie nastawic psychicznie ze co ma byc to bedzie bo jak bede panikowac to zwariuje. Teraz mnie brzuch boli ale to chyba z nerw. Nospa niezaszkodzi?
Jutro jak przeczytam co pisalam to sie walnę w łeb dosłownie 🙄 głupia ja...

Przepraszam was 😒

Trzymaj się, jestem praktycznie na tym samym etapie ciąży, co ty, nie dajmy sie zwariować! Jestem po stracie i cieszę się, że mam mdłości, zachcianki i humory, bo to znaczy, że coś się dzieje. Do lekarza na razie nie ide, bo dla mnie za wcześnie, dziś za to zrobiłam bete, która powtórzę w środę. Liczę na dobry wynik, tym razem pełna jestem dobrych przeczuc i na razie utrzymuje, że w marcu zostanę ponownie mamą - i ty też sie tego trzymaj ❤
 
Do góry