reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Hej hej macie jakieś sposoby na ból głowy?
Od kilku dni budzę się często czuję się ociężała mimo że to dopiero 5 tydzień boli mnie również szyją i głowa w skroniach i z tyłu głowy.
 
reklama
Hej dziewczyny, dziś gorszy dzień ... Piersi mniej dokuczają, to od razu w panikę że powtórka z rozrywki, na betę pojechałam dopiero po pracy więc wyniki dopiero jutro grę. Trudno. Spać się chce, teraz leżę i staram się wypoczywać. Mam nadzieję że będzie wszystko ok.
 
Hej dziewczyny, dziś gorszy dzień ... Piersi mniej dokuczają, to od razu w panikę że powtórka z rozrywki, na betę pojechałam dopiero po pracy więc wyniki dopiero jutro grę. Trudno. Spać się chce, teraz leżę i staram się wypoczywać. Mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Będzie, musi być
 
Hej hej macie jakieś sposoby na ból głowy?
Od kilku dni budzę się często czuję się ociężała mimo że to dopiero 5 tydzień boli mnie również szyją i głowa w skroniach i z tyłu głowy.
Znajoma mi kiedyś poleciła rozgryźć 5 ziarenek czerwonego pieprzu. Ale na moje okropne migreny w pierwszej ciazy to nie działało😜 kładłam sie spac i tyle. W późniejszym okresie ciazy ze 2 razy zdarzyło mi sie wziąć Apap
 
reklama
Do góry