reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja Jaworzno ale wodzislaw nie jest aż tak strasznie daleko
No dokładnie. Dobrze ze mamy tu siebie idzie na luzie o wszytskim popisać i się wyżalić. Spędzimy że sobą sporo czasu i się lepiej poznamy życze nam wszystkim nudnych 9 miesięcy hihi chodz ja nie wiem jak to możliwe że od początku przeszkadzAja mi różne zapachy i potrawy. z chłopcami gdzieś dopiero ok 10 tyg były nudnosci i inne dolegliwości. Więc mam nadzieje na moja wymarzona księżniczek. Ale ważne żeby zdrowe było.
 
No dokładnie. Dobrze ze mamy tu siebie idzie na luzie o wszytskim popisać i się wyżalić. Spędzimy że sobą sporo czasu i się lepiej poznamy życze nam wszystkim nudnych 9 miesięcy hihi chodz ja nie wiem jak to możliwe że od początku przeszkadzAja mi różne zapachy i potrawy. z chłopcami gdzieś dopiero ok 10 tyg były nudnosci i inne dolegliwości. Więc mam nadzieje na moja wymarzona księżniczek. Ale ważne żeby zdrowe było.
O ja mam to samo zapachy potrawy i mięso jest beee hehe ☺️☺️
 
No dokładnie. Dobrze ze mamy tu siebie idzie na luzie o wszytskim popisać i się wyżalić. Spędzimy że sobą sporo czasu i się lepiej poznamy życze nam wszystkim nudnych 9 miesięcy hihi chodz ja nie wiem jak to możliwe że od początku przeszkadzAja mi różne zapachy i potrawy. z chłopcami gdzieś dopiero ok 10 tyg były nudnosci i inne dolegliwości. Więc mam nadzieje na moja wymarzona księżniczek. Ale ważne żeby zdrowe było.
Ja przy 2 córkach nudności i mdłości od razu. Nie mogłam czuć i jeść mięsa natomiast jogurty i mandarynki pochłaniałam...
Życzę Ci córki
 
Jeszcze ja słyszałam no ale niewiadomo ile w tym prawdy że po ułożeniu kosmowski tak USG w 7 tyg można rozpoznać płeć. Ktoś się tym interesował???
 
reklama
Ja mam 31 i czterolatka na pokładzie. Też cycus mamusi. Baaaaaardzo dlugo kp. Nie dało się go odstawić.

Oczywiście najważniejsze zdrówka. Ja się cały czas obawiam czy zobaczę serduszko. Przy pierwszej ciąży nie byłam świadoma jak bardzo często dochodzi do straty. Teraz czytam ile kobiet musiało przez to przejść i jestem przerażona


U mnie to samo 🙈 w pierwszej ciąży wszystko musiało być dobrze i sobie nawet sprawy nie zdawałam może 🙈 miałam 22 lata. 2 lata temu straciłam ciąże 😔 teraz w końcu się udało martwię się i chyba oszaleje przez te 8 miesięcy 🙈 Ale musi być dobrze chyba ta myśl tylko mnie trzyma ☺️
 
Do góry