reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja niestety się z wami żegnam [emoji17] moja dzisiejsza beta wskazuje na to że jednak w ciąży nie jestem [emoji24] eh.. może kiedyś się uda spróbujemy w następnym cyklu może się uda , A jak nie to cóż córcia będzie jedynaczka :/ bo ja już tracę nadzieję że kiedykolwiek się uda :(
Życzę wam nudnych miesięcy z brzuszkami [emoji3059]
20200626_173700.jpeg
 
Cześć dziewczyny,

Ja jeszcze przed terminem @, dopiero w środę będę robić. Ale cykl był pełen starań i od dwóch dni brzuch mnie boli i chodzę nieprzytomna.
Jak mi testy z Allegro przyjdą wcześniej to pewnie od razu zrobię.

Powiedzcie proszę czy robiłyście z ciekawości przed terminem @?
 
Cześć dziewczyny,

Ja jeszcze przed terminem @, dopiero w środę będę robić. Ale cykl był pełen starań i od dwóch dni brzuch mnie boli i chodzę nieprzytomna.
Jak mi testy z Allegro przyjdą wcześniej to pewnie od razu zrobię.

Powiedzcie proszę czy robiłyście z ciekawości przed terminem @?

Mój wyszedł pozytywny 3 dni przed terminem, Trzymam kciuki :)
 
Witam mogę dołączyć do was?? Testy pozytywne termin z kalkulatora internetowego wyliczyły mi 27. Luty lub 2/3 marzrc🤔
Pierwsza wizyta w środę. Gratulacje dla wsystkich 2 kreseczek. Pozdrawiam:)

Mi ten sam termin wylicza kalkulator także miejmy nadzieję że będziemy w podobnym kończyć ciążę :)
 
Cześć dziewczyny,

Ja jeszcze przed terminem @, dopiero w środę będę robić. Ale cykl był pełen starań i od dwóch dni brzuch mnie boli i chodzę nieprzytomna.
Jak mi testy z Allegro przyjdą wcześniej to pewnie od razu zrobię.

Powiedzcie proszę czy robiłyście z ciekawości przed terminem @?
Mi wyszedł pozytywny 8dpo, więc szybko, ale to zależy od tego kiedy zagnieżdżenie było. U jednej będzie szybciej u innej później
 
reklama
Cześć wszystkim,
Chcę dołączyć do tego pięknego grona marcówek 2021:) ja o mojego kropka musiałam się trochę postarać, niestety mam PCOS i cykle bezowulacyjne. Na szczęście udało się w pierwszym cyklu stymulowanym letrozolem:) W poniedziałek robiłam betę, był to 25dc, 10dpo i wynik był 5,01 IU/L, w środę już 36,2 IU/L ❤ Termin porodu wychodzi ok. 5.03.2021 r.
 
Do góry