reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A jakie masz długie cykle ?
Cześć wszystkim,
Chcę dołączyć do tego pięknego grona marcówek 2021:) ja o mojego kropka musiałam się trochę postarać, niestety mam PCOS i cykle bezowulacyjne. Na szczęście udało się w pierwszym cyklu stymulowanym letrozolem:) W poniedziałek robiłam betę, był to 25dc, 10dpo i wynik był 5,01 IU/L, w środę już 36,2 IU/L [emoji173] Termin porodu wychodzi ok. 5.03.2021 r.
 
reklama
Bo tak się zastanawiam czy jeśli tą bete zrobiłam tydzień przed spodziewanym @ to czy ona mogła mi właśnie jest,cze taka wyjść 0.5 . Czy jednak na 1000% wyklucza ciążę całkowicie.
Bo mój organizm normalnie już sam szaleje, najpierw wczoraj te wymioty , dziś zaczynają boleć piersi ( choć od porodu córki nie bolały nigdy przed @) tą senność, albo już sama na siłę sobie wymyślam [emoji17] ciężki jest los kobiety.
 
U mnie niestety ciężko stwierdzić:( bez duphastonu sama nie miesiączkowałam, jak do 40dc nie było okresu to brałam leki. Następny cykl zaczęłam brać duphaston 16dc, to miesiączka przyszła już 24dc. Następnego miesiąca 39dnia... Szczęśliwy cykl był na letrozolu + duphaston od 16 dc przez 10 dni (15 dc miałam owulację, potwierdzone monitoringiem). 10 dnia brania duphastonu zrobiłam rano betę czy mogę odstawić lek, wyszła pozytywnie więc przyjmuje ją dalej ;) na teście ciążowym o czułości 10, w 27dc była ledwie widoczna kreska.
 
Bo tak się zastanawiam czy jeśli tą bete zrobiłam tydzień przed spodziewanym @ to czy ona mogła mi właśnie jest,cze taka wyjść 0.5 . Czy jednak na 1000% wyklucza ciążę całkowicie.
Bo mój organizm normalnie już sam szaleje, najpierw wczoraj te wymioty , dziś zaczynają boleć piersi ( choć od porodu córki nie bolały nigdy przed @) tą senność, albo już sama na siłę sobie wymyślam [emoji17] ciężki jest los kobiety.
A czy jestes pewna, kiedy mialas owulację?
 
No niestety nie :/
Eh już się nie nastawiam na nic [emoji26] nic będę czekać tydzień na szanowna @ [emoji849]
Ja w poprzednim cyklu 3 dni po teoretycznej owilacji dostalam ból brzucha i okres nahpiwrw myslalam ze to implantacja, ale jak sie rozkręcilo to juz wiedzialam ze to nic niw będzie z tego. W tym cyklu znowu na kompurerku owulacja i dzien po boli mnie brzuch juz mam stres czy zaraz okres nie dostanę. Jakby za krótka 2 faza.
 
Przepraszam za błędy dopiero teraz widzę jak mi słownik w telefonie namieszal. Któraś z was miała bóle brzucha pare dni po owu i wyszla z tego ciąża?
 
Cześć dziewczyny,

Ja jeszcze przed terminem @, dopiero w środę będę robić. Ale cykl był pełen starań i od dwóch dni brzuch mnie boli i chodzę nieprzytomna.
Jak mi testy z Allegro przyjdą wcześniej to pewnie od razu zrobię.

Powiedzcie proszę czy robiłyście z ciekawości przed terminem @?
Hej ja właśnie miałam testy z allegro paskowe i zaczęłam robić 8 dni przed @ cień zaczął mi się pokazywać już 6-5 dni przed później już coraz wyraźniejsze kreseczkę dzień przed @ potwierdzilam testem z apteki🙂 życzę powodzenia
 
reklama
Do góry