reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Hej ja właśnie miałam testy z allegro paskowe i zaczęłam robić 8 dni przed @ cień zaczął mi się pokazywać już 6-5 dni przed później już coraz wyraźniejsze kreseczkę dzień przed @ potwierdzilam testem z apteki🙂 życzę powodzenia

Ja zakupiłam na Allegro strumienowe a nie paskowe bo taniej niż w aptece a z przesyłką wyszło na to samo.
Już do mojej lokalnej apteki nie chce co chwilę po testy latać 🙈.

Zrobię jak tylko przyjdzie. @ powinna być 2 ale u mnie ostatnio cykle dziwne a według testów owulacja była 10 dni temu.
 
Hej dziewczyny, czy mogę się i ja do Was dołączyć? :) U mnie pierwszy test z bardzo słaba druga kreska był zrobiony w 26 dniu cyklu a mam 28dniowe. Była ledwo widczna. Z każdym dniem mocniejsza kreska, dziś robiony test już ładniejsza. W poprzednim miesiącu czułam wszelkie objawy ciąży :) tym razem od tak zrobiłam test, z nastawieniem, że nie jestem i pewnie będzie negatyw, jakie było moje zdziwienie, jak zobaczyłam kreskę 😁. 23.06 zrobiłam betę i wyszlo 251.20, a 25.06 - 566.00, jutro rano kolejna beta. Jak wcześniej byłam ciągle głodna, to teraz czuję się pełna. Na początku byłam mega rozdrażniona, byle powodu. Teraz jest lepiej. Narazie nie odczuwam mdłości, ostatnio miałam napad na kiełbasę i kebaba (jak nigdy), odpycha mnie generalnie na slodycze,. Mam 2 córki i z nimi miałam zupełnie odwrotnie, na samą myśl o mięsie, grillu niedobrze mi się robiło. Narazie podchodzę do tej ciąży na spokojnie, bo 2 lata temu poroniłam w 11 tyg ciąży. Ale czułam wbrew lekarza że coś jest nie tak, bo na pierwszym USG ciałko żółte było za duże. Lekarz mówił że wszystko będzie dobrze, ale mimo wszystko czułam. Ale i tak wizyta w 13tc była dla mnie szokiem gdy się okazało że serduszko nie bije. Dlatego teraz na spokojnie podchodzę do tematu, czuje się spokojna, pójdę do lekarza 07.07, akurat 7tydzień :) powinno być wtedy wszystko widać. A jak Wy się czujecie? :)
 

Załączniki

  • received_295811551590136.jpeg
    received_295811551590136.jpeg
    205,3 KB · Wyświetleń: 128
  • received_3382659795100388.jpeg
    received_3382659795100388.jpeg
    384,3 KB · Wyświetleń: 139
Hej dziewczyny, czy mogę się i ja do Was dołączyć? :) U mnie pierwszy test z bardzo słaba druga kreska był zrobiony w 26 dniu cyklu a mam 28dniowe. Była ledwo widczna. Z każdym dniem mocniejsza kreska, dziś robiony test już ładniejsza. W poprzednim miesiącu czułam wszelkie objawy ciąży :) tym razem od tak zrobiłam test, z nastawieniem, że nie jestem i pewnie będzie negatyw, jakie było moje zdziwienie, jak zobaczyłam kreskę 😁. 23.06 zrobiłam betę i wyszlo 251.20, a 25.06 - 566.00, jutro rano kolejna beta. Jak wcześniej byłam ciągle głodna, to teraz czuję się pełna. Na początku byłam mega rozdrażniona, byle powodu. Teraz jest lepiej. Narazie nie odczuwam mdłości, ostatnio miałam napad na kiełbasę i kebaba (jak nigdy), odpycha mnie generalnie na slodycze,. Mam 2 córki i z nimi miałam zupełnie odwrotnie, na samą myśl o mięsie, grillu niedobrze mi się robiło. Narazie podchodzę do tej ciąży na spokojnie, bo 2 lata temu poroniłam w 11 tyg ciąży. Ale czułam wbrew lekarza że coś jest nie tak, bo na pierwszym USG ciałko żółte było za duże. Lekarz mówił że wszystko będzie dobrze, ale mimo wszystko czułam. Ale i tak wizyta w 13tc była dla mnie szokiem gdy się okazało że serduszko nie bije. Dlatego teraz na spokojnie podchodzę do tematu, czuje się spokojna, pójdę do lekarza 07.07, akurat 7tydzień :) powinno być wtedy wszystko widać. A jak Wy się czujecie? :)
Gratuluję 2 kreseczek. Ja zaś mam napady na słodkie. Z synem jak bylam w ciąży nie umiałam jeść szynki ani kiełbasy do 5 miesiąca. Życzę nudnej ciąży 😉
 
Przepraszam za błędy dopiero teraz widzę jak mi słownik w telefonie namieszal. Któraś z was miała bóle brzucha pare dni po owu i wyszla z tego ciąża?

Tak, ja. Miałam ok 3 dnia po owu bóle odbrzusza, skurcze macicy. Przez może dwie godziny. W dniu terminu miałam plamienie implantacyjne i dzień później też. Test wyszedł pozytywny 2 dni po terminie okresu.
Poza tym z objawów. To tylko wzmożony apetyt i wzdęty brzuch, jak w 3 miesiącu. :wink:
 
Gratuluję 2 kreseczek. Ja zaś mam napady na słodkie. Z synem jak bylam w ciąży nie umiałam jeść szynki ani kiełbasy do 5 miesiąca. Życzę nudnej ciąży 😉
Ja również życzę nudnej ciąży 😅
Jutro wybieram się na kolejną betę i mam nadzieję że nie będę musiała czekać na wyniki do poniedziałku ;)
A jak u Was z farbowaniem włosów? Nie chce za bardzo farbować farbami z amoniakiem, co prawda zawsze używam fryzjerskich, ale teraz myślę nad odżywka koloryzująca naturalna, sprzedają ja w aptece, niby też dla kobiet w ciąży. Muszę zafarbować bo wyglądam tragicznie z odrostami ;) i to gdzie nie gdzie siwe włosy😱 a Wy jak podchodzicie do tego tematu? :)
 
Ja również życzę nudnej ciąży 😅
Jutro wybieram się na kolejną betę i mam nadzieję że nie będę musiała czekać na wyniki do poniedziałku ;)
A jak u Was z farbowaniem włosów? Nie chce za bardzo farbować farbami z amoniakiem, co prawda zawsze używam fryzjerskich, ale teraz myślę nad odżywka koloryzująca naturalna, sprzedają ja w aptece, niby też dla kobiet w ciąży. Muszę zafarbować bo wyglądam tragicznie z odrostami ;) i to gdzie nie gdzie siwe włosy😱 a Wy jak podchodzicie do tego tematu? :)
Ja farbowałam włosy ale czasem farba się splukala jak po zwykłej szamponetce 😒 teraz też mam zamiar farbować więc zobaczymy jaki będzie efekt koncowy
 
reklama
No ja po tamtym poronieniu jakoś wolę ograniczyć chemię. Co prawda ta odżywka kosztuje prawie 50zl, myślałam jeszcze o hennie, sądziłam że będzie zdrowsza dla włosów, ale się okazuje że nie do końca. A jakie macie terminy porodów? :) U mnie pokazuje 01 albo 02.03, a ostatnio 05.03 :) 1 córa z 07.02, druga z 24.03, mąż 12.04 :) ja tylko odludek bo listopad hah
 
Do góry