reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny! U mnie dwie kreski na teście 😁 W czasie planowanej miesiączki miałam lekko różowy śluz. Myślałam, że to zapowiedź miesiączki i poszłam do Roska po podpaski...dwa dni później po test 😂
13 lipca mam umówioną wizytę. Czekam aż będzie szansa na usłyszenie serduszka ❤
W zeszłym roku miałam poronienie zatrzymane, więc troszkę jestem w stresie, co będzie dalej 😁
 
Witajcie kobietki, juz id jakiegos czasu czytałam najpierw lutowe ale nie wyszlo teraz czekałam az ktos założy marcowe. Caly czas mualam cykle regularne jak w zegarku 28 dni, wszyscy w kolo meczyli kiedy 2 dziecko, sama wiedziałam ze czas już myslec ale zawsze coś. Kiedy w końcu postanowilam nagle wszytsko mi sie poprzestawialo, brak owulacji, okres po 18 dniach i talie cyrki w połowie cyklu miesiączki 3 dni zamiast 7 . Nie wiem co jest grane. Chyba tak latwo nie bedzie jak z 1 dzieckiem. Dopiero 15 dc ale mam nadzieję ze uda się miec ten termin na marzec.
 
Cześć dziewczyny! U mnie dwie kreski na teście 😁 W czasie planowanej miesiączki miałam lekko różowy śluz. Myślałam, że to zapowiedź miesiączki i poszłam do Roska po podpaski...dwa dni później po test 😂
13 lipca mam umówioną wizytę. Czekam aż będzie szansa na usłyszenie serduszka ❤
W zeszłym roku miałam poronienie zatrzymane, więc troszkę jestem w stresie, co będzie dalej 😁
ale super trzymam mocno kciuki żeby było okej pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny czy wy gdzieś tu widzicie zarodek?
 

Załączniki

  • IMG_20200625_205441.jpg
    IMG_20200625_205441.jpg
    420,1 KB · Wyświetleń: 198
Do góry