reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja tak miałam, ale w ostatni tygodniu, dwóch się uspokoiło. Musze siknąć jak najpóźniej żeby dospać do rana - 6.

Niby w 2 trym. sikanie powinno się uspokoić, więc warto wspomnieć gine o częstym oddawaniu moczu. Oceni to swoim okiem. Częste oddawanie moczu może być jednym z objawów infekcji pęcherza moczowego, które w ciąży często nie daje żadnych objawów. Może też być taka Twoja uroda, szczególnie gdy dużo pijesz :)
Zdecydowanie u mnie się uspokoiło. Najgorzej do 24.00 wstaje ze 3 razy ale to tylko dlatego ze na noc sie opijam.
 
reklama
Zgadzam się. Ja przed ślubem i rok po ślubie mieszkałam z teściami i bratem męża no i jego narzeczona tez czesto byla tam. Tragedia nie raz tesciowa narzekała do męża ze nic nie robie i takie tam. To wkoncu namówiłam go kupiliśmy mieszkanie i to byl najlepszy wybór w moim życiu. Płaciliśmy kredyt ,ja bez pracy ,maz mało zarabiał. No klepaliśmy biede a i tak bym nie zamienila na mieszkanie z teściami. I nam się tak wszystko ułożyło ze po 8 latach kupiliśmy działkę i mamy już od dwóch lat swoj wymarzony dom. I teście zawsze byli przeciwko kredytom na szczęście postawiłam na swoje i jest git
Ja brałam kredyt z mężem na mieszkanie to też całą rodziną broniła się od kredytu a już dawno mamy spłacony i spokój. Ale teraz to wogole ciężko bez kredytu cokolwiek
 
No to zawsze 2 tys nie już 2,5 , ale mówię kasa w tym wypadku nie jest istotna. Ja też czekam i zrobię pewnie. Tak, generalnie wysyłają do Stanów, ale też czytałam że chyba i do Chin . To kiedy masz badanie ?
Udało się na środę zapisać w samo południe. Trzeba będzie z pracy wyjść, może nikt problemu nie zrobi.
 
Zdecydowanie u mnie się uspokoiło. Najgorzej do 24.00 wstaje ze 3 razy ale to tylko dlatego ze na noc sie opijam.
To jak taktycznie staram się wypić co mam do wypicia do 20-21. Sen jest tak cenny, że to sikanie mnie wykańczało. Już nawet nie chodziło o wstawanie, tylko o fakt, że potem wałkowałam się 3h
 
Nooooo taka z tym porażka. Tą poduchę kupiłam w kształcie 7, mój mówi na nią boa i dobrze ,że mamy wielkie łóżko to się mieścimy 😂 Coś tam stękał , że zajmuje dużo miejsca. Tym czasem wchodzę raz do pokoju a sobie leży z poduchą , lapkiem i zrobił z niej sobie podkładkę pod rękę i myszkę. 🤪 nawet czasami sam sobie zarzuca nogę na nią hihi no taka wielofunkcyjna rzecz 😎 Ale co sen na brzuszku to nic tego nie zastąpi.
I jak ta podusia? Bo ja dzisiaj sobie też zamówiłam taką 😀
 
To jak taktycznie staram się wypić co mam do wypicia do 20-21. Sen jest tak cenny, że to sikanie mnie wykańczało. Już nawet nie chodziło o wstawanie, tylko o fakt, że potem wałkowałam się 3h
To ja od 18:00 się juz ograniczam, chociaż przed ciąża też miałam takie problemy ze przed zaśnięciem musiałam 3x wstać albo budziłam się na siku ale raz w nocy a nie 5.
 
reklama
Ja też bym.nie wytrzymała. Przecież za przeproszeniem wiedziały gały co brały a pretensje to może mieć do siebie.
No właśnie i tu jest problem bo ta koleżanka do ciąż była szczupła. Przytyła w pierwszej ciąży, nie zdążyła schudnąć zaszła w drugà i od tej pory była grubsza. Sam mówił ze reklamacje musi złożyć bo brał co innego 😡 no kolejny idiota.
 
Do góry