reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Jak się dziś czujecie?? Ja jest mi coś nie dobrze czuje się dziś naprawdę kiepsko energii kompletnie brak i brzuszek troszkę boli.
Jeśli chodzi o samopoczucie fizycznie jest ok ale jeśli psychiczne to nerwy mam od wczoraj 😡 sama nie wiem o co mi chodzi ale chodzę zdenerwowana, wszystkiego się czepiam itp.

Trzymam kciuki za dzisiejsze prenatalne! ✊✊
 
Hej dziewczyny ja byłam dziś u lekarza i dostałam l4 :) wpadłam na chwilkę do lumpa, wiem ze za wcześnie ale nie mogłam się oprzeć
 

Załączniki

  • 963128EE-816B-4A27-B2D9-03158A21F50A.jpeg
    963128EE-816B-4A27-B2D9-03158A21F50A.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 80
reklama
Skurczowe nie, bardziej kłucie w lewym boku, i takie poczucie obrzmienia brzucha że jakkolwiek się nie położę to go czuję. Nospe biorę na wszelki w bo ja już potem głupieje od czego to jest. A gdyby to miało być skurczowe to jest szansa że te skurcze powstrzyma
Pytam z ciekawości bo sama miewam tylko trudno to nazwać bolami.raczej w coś w rodzaju lekkiego rozpierania w podbrzuszu. Nie biorę na to leków, bo raczej to naturalne. Wszystko się rozciąga więc jest dziwne uczucie. Strzyka napewno jak kaszle, kicham czy za szybko wstanę. Wtedy można powiedzieć o bólu. Chwilowym, ale jest.
 
Do góry