reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dzisiaj 11 tydzień 1 dzień i jakiś dziwne delikatne pobolewanie z prawej strony w podbrzuszu . Zaczynam się niepokoić , trochę stresu było w pracy może dzidzia się buntuje? Tez macie takie pobolewanie czasami?
Tak, ja tak mam. Raz z jednej strony, raz z drugiej. Ale jestem po wizycie i wszystko ok także to chyba normalne
 
Dzisiaj 11 tydzień 1 dzień i jakiś dziwne delikatne pobolewanie z prawej strony w podbrzuszu . Zaczynam się niepokoić , trochę stresu było w pracy może dzidzia się buntuje? Tez macie takie pobolewanie czasami?
Normalne ja wieczorem to muszę się położyć chociaż pół godz bo tak czuję ale to jak mi dziewczyny dadzą popalić tak to jest ok i lekarz też mówił że to po intensywnym dniu
 
U nas jeśli jest wszystko ok to tylko 1 USG jest od dołu a później przez brzuch chyba że coś nie tak to wtedy bada od dolu... on wgl wychodzi z założenia że jak jest ok to nie ma co tam za często zagladac
 
Zależy od lekarza i sprzętu. Bo też właśnie w tym wieku ciążowym miałam robione przez brzuch u lekarza, który robi tylko usg. A ginekolog nawet oststnio czyli w 11 tygodniu nawet miałam przezpochowo😏
U mnie przepochwowo nie mógł znaleźć bo niby pęcherz mialam pełny, chociaż porosto z ubikacji wchodziłam do niego. Więc nie wiem
 
reklama
Do góry