reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny jakie imiona chcecie wybrać ? Dla chłopca na 100 % Mateusz a dla dziewczynki myślę o Magdalenie ale to znak zapytania bo teraz wydaje mi się bardzo mało popularne. Raczej Magdy to lata 80 te, moje :-D lata więc może coś od Was uchwycę.
 
reklama
Dziewczyny jakie imiona chcecie wybrać ? Dla chłopca na 100 % Mateusz a dla dziewczynki myślę o Magdalenie ale to znak zapytania bo teraz wydaje mi się bardzo mało popularne. Raczej Magdy to lata 80 te, moje :-D lata więc może coś od Was uchwycę.

Nam też się podoba Magdalena, ale że tak miało na imię dawne zauroczenie męża to jakoś nie jesteśmy przekonani ;)
 
Jak tam wasze brzuszki? Ja to nie chce zabardzo wychodzic zebym nie slyszala pytan o ciążę. Jeszcze 2 tygodnie i sie pochwale
 

Załączniki

  • IMG_20200816_184543.jpg
    IMG_20200816_184543.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 149
powiedzcie mi kochane- kiedy można z dzieckiem lecieć samolotem na wakacje ? Mieliśmy z partnerem leciec do Egiptu - ale pandemia.... Teraz ciąża..... Waszym zdaniem z 7-8 mcznym bobasem można ?
 
reklama
Jak tam wasze brzuszki? Ja to nie chce zabardzo wychodzic zebym nie slyszala pytan o ciążę. Jeszcze 2 tygodnie i sie pochwale
Wow ale brzusio który to tydzien? Ja 8 i dzis tak sie przyglądałam ze tez mam duzy jakis ten brzuch ,nie za bardzo idzie go wciągnąć 🤷‍♀️🤦‍♀️🤭 w pierwszej ciazy w 19tygodniu jeszcze w sumie nie widac bylo ze jestem w ciazy a teraz pierwszy trymestr i brzuch mi wywaliło 😄
 
Do góry