reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
10 tc zawsze brzuch mi od razu wysadzało rano jeszcze nie tak ale popoludniu to trudno to ukryc 🤦‍♀️ ogolnie brzuszek zawsze mialam i bez ciazy u nas rodzinne duze brzuszki sa moze dlatego 😅 W pierwszej ciazy w 5 miesiacu lekarka mi powiedzialaze nawet do porosu kobiety maja mniejsze 🤷‍♀️
Mi znowu lekarka przy przyjęciu na porodówkę że napewno lekarz się pomylił bo miałam brzuch jak w 6 miesiącu 😄
 
Brzusio zawsze miałam malutki
Co do imion pewne jesy ze Ignas na 2 chce zaproponować Janusz (po tacie męża z którym był bardzo blisko) w domu mamy Artusia i Bartusia
Na dziewczynkę nigdy się nie dogadamy [emoji1787][emoji1787] ogromnie podoba mi się Blanka no rozpływam się [emoji33][emoji2956][emoji2956] ale jedyne porozumienie zostaje przy Hani,Julii lub Ani ale to też nie na 100...
Ja mam drugą Biankę 😄 wkoło wszędzie właśnie Blanki a ja wyjechałam z grubej rury i mi teraz wszyscy przekręcają 🤷
 
Witam Was dziewczyny. Ja jutro zaczynam 10tc. Termin mam na połowę marca. Czuję się coraz lepiej tylko senność mnie nie opuszcza.
Prenatalne mam za 2 tygodnie.
To moja pierwsza ciąża.
Też czujecie codziennie co jakiś czas bóle podbrzusza jak na okres?
Czy któraś z was zmieniała ginekologa w trakcie ciąży ? Chodzę prywatnie ale te wydatki mnie przerażają więc skłaniam się ku wizyta na NFZ? Ale jednak NFZ.. mam mieszane uczucia.
Oczywiście gratuluję wszystkim. Mam nadzieję, że bez żadnych przygod wiosną powitamy nasze bobaski.
 
Ja myślałam na dziewczynkę Liwia Julita lub Oktawia a na chłopca Kordian Kornel Olaf 😀

Dziewczyny a ja śmiało mogę powiedzieć ze najgorzej mnie mdlilo na samym początku jak się dowiedziałam to przez 2 tygodnie... mdlilo dzień i w nocy lodówkę miałam w sypialni bo ciagle w niej buszowalam 😀😂 a Po tych dwóch tygodniach sporadycznie czasem zemdliło ale guma miętowa i od razu pomogła... Teraz od czasu do czasu ciągnie w pachwinach i brzuch się meeega powiększa na wieczór...w sumie to już nie dopinam się w żadne swoje spodnie😀 piersi bola jak dotknę mocniej... usg w czwartek także zobaczę co i jak 😀 ale póki co jestem dobrej myśli 😀 U mnie dzisiaj 9+3 😀
 
Ja myślałam na dziewczynkę Liwia Julita lub Oktawia a na chłopca Kordian Kornel Olaf 😀

Dziewczyny a ja śmiało mogę powiedzieć ze najgorzej mnie mdlilo na samym początku jak się dowiedziałam to przez 2 tygodnie... mdlilo dzień i w nocy lodówkę miałam w sypialni bo ciagle w niej buszowalam 😀😂 a Po tych dwóch tygodniach sporadycznie czasem zemdliło ale guma miętowa i od razu pomogła... Teraz od czasu do czasu ciągnie w pachwinach i brzuch się meeega powiększa na wieczór...w sumie to już nie dopinam się w żadne swoje spodnie😀 piersi bola jak dotknę mocniej... usg w czwartek także zobaczę co i jak 😀 ale póki co jestem dobrej myśli 😀 U mnie dzisiaj 9+3 😀
To mamy dwa dni różnicy bo u mnie 9t1d 😄 mi się Kornel też podoba i Oktawia ale oczywiście mąż mówi że jak samochód 😂
 
Jak tam wasze brzuszki? Ja to nie chce zabardzo wychodzic zebym nie slyszala pytan o ciążę. Jeszcze 2 tygodnie i sie pochwale

Jaki brzusio. Takiego to już bym na pewno nie schowała :D.
U mnie teraz 9+7 i też już widać, ale tylko jak ktoś wie jaki miałam przed, bo wyglądam na trochę grubszą po prostu.

Za dwa tygodnie jedziemy do teściów, ale że nie chcemy się bardzo chwalić jeszcze to już powoli myślę co ubiorę.
 
reklama
Do góry