reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny, a co sądzicie o wzrastającej liczbie zakażeń koronawirusem?
Ja właściwie długo się nim nie przejmowałam, ale jak zobaczyłam duży wzrost liczby chorych w moim mieście i poczytałam, że właściwie nie wiadomo czy zarażenie nie wpływa źle na ciążę w I trymestrze to trochę się przestraszyłam.
Ja przestałam śledzić liczbę zakażonych jakiś czas temu i powiem że jestem spokojniejsza. Jedyne co to mnie martwi jak będzie wyglądać rok szkolny i jak długo dzieci będą chodzić do szkoły. Teraz sama z dziewczynkami jestem chora złapało nas przeziębienie i przez katar spać nie mogę 😭
 
reklama
Moja gin mówiła że ten koronawirus ma zły wpływ na ciążę zwłaszcza w 1 trymestrze i żeby się pilnować. Mam jedynie nadzieję że nasi mężowie będą mogli być przy porodzie.
 
Właściwie to każde chorubsko w ciąży to nic dobrego. Ja zawsze lapalam ze 3 choroby z potrzebą podania antybiotyku. I trymestr jest o tyle ważny z powodu tego, że u dziecka buduję się system nerwowy itd. Nie pozostaje nam nic jak dbać o siebie. Wirusy z grupy korona są znane od dziesięcioleci. Damy radę...

PS. Śniło mi się dzisiaj że już mi się dzdzi urodziło, w domu, tak raz dwa i bezboleśnie praktycznie. No marzenie [emoji6] dostaje fisia [emoji12]
 
Właściwie to każde chorubsko w ciąży to nic dobrego. Ja zawsze lapalam ze 3 choroby z potrzebą podania antybiotyku. I trymestr jest o tyle ważny z powodu tego, że u dziecka buduję się system nerwowy itd. Nie pozostaje nam nic jak dbać o siebie. Wirusy z grupy korona są znane od dziesięcioleci. Damy radę...

PS. Śniło mi się dzisiaj że już mi się dzdzi urodziło, w domu, tak raz dwa i bezboleśnie praktycznie. No marzenie [emoji6] dostaje fisia [emoji12]
 
Właściwie to każde chorubsko w ciąży to nic dobrego. Ja zawsze lapalam ze 3 choroby z potrzebą podania antybiotyku. I trymestr jest o tyle ważny z powodu tego, że u dziecka buduję się system nerwowy itd. Nie pozostaje nam nic jak dbać o siebie. Wirusy z grupy korona są znane od dziesięcioleci. Damy radę...

PS. Śniło mi się dzisiaj że już mi się dzdzi urodziło, w domu, tak raz dwa i bezboleśnie praktycznie. No marzenie [emoji6] dostaje fisia [emoji12]
He he to mi się śniło że obierałam poród mojej siostry co termin ma na luty masakra 🙄 aż się przebudziłam 😁
 
Witajcie mamusie. Ja niestety musze od Was odlaczyc.. :( poronilam, aktualnie leze w szpitalu 🙁
Trzymajcie sie i duzo zdrowka dla Was!
To mialabyc moja czwarta ciaza. Kompletnie nie planowana. Ale osqoilam sie z ta mysla ze bedzie kolejne malenstwo, pokochalam je a tu nagle cos takiego sie wydarzylo. :(

Bardzo współczuję. Przytulam wirtualnie.
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie czy któraś z Was w poprzedniej ciąży robiła test nifty pro i wszystko co wyszło na teście zgadzało się jak się już dziecko urodziło? Nie robiłam go osobiście przy pierwszym dziecku, ale przy tej ciąży się intensywnie nad tym zastanawiam, bo już lata nie te i wręcz się boję, że coś może być nie tak. W nocy spać przez to nie mogę. Wybudzam się i ciągle myślę o tym teście.
 
reklama
Moja gin mówiła że ten koronawirus ma zły wpływ na ciążę zwłaszcza w 1 trymestrze i żeby się pilnować. Mam jedynie nadzieję że nasi mężowie będą mogli być przy porodzie.
Mi mój znowu mówił że nie ma to wpływu wcale jak zwykle przeziębienie... Moja koleżanka za miesiąc rodzi chodzi do ordynatora szpitala i też mówił że nie ma to wpływu
 
Do góry