reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
ale idealnie, ze masz juz parke 🥰teraz co by nie było to i tak bedzie super :) u mnie same dziewczyny, juz poprzednio chcieliśmy chłopaka ale nie pyklo :) moze tym razem sie udało, jak nie to i na dziewczynkę bedxiemy sie cieszyć oby tylko zdrowa była! Mnie od słodkiego odrzuca ale ja nie wierze swojemu gustowi kulinarnemu bo przez te mdlosci i wymioty to tak naprawde na nic nie mam ochoty :(
Ja mam to samo nie mam ochoty na nic do jedzenia i nawet smakuje nie czuje🤷Oczywiście że trzeba się cieszyć jak zdrowe bo to najważniejsze. Mówię wam co ja się osłucham od koleżanki co ma tego chłopaka niepełnosprawnego.
 
dzieki za wyjasnienie

To się może zdziwić [emoji1787] daj przepis na core ja mam 2 chłopców ;)
Bardzo mi przykro ;(


U mnie ciążę wczesniejsze podobne

Pierwsza ogromne spanie i ciągle jadlam gotowane jajko majonez i grzybki marynowane... W drugiej nie miałam większych smaków ale w obu smierdzialo mi mięso zwłaszcza mielone...

Teraz mi żadne mięso nie przeszkadza nawet mnie bardziej do mięsa ciągnie... od początku ból piersi którego nigdy wcześniej nie miałam i nawet mam inną wydzieline niż poprzednio ale mimo to nastawiamy się na Ignasia
Ja mięso w żadnej postaci nie przełknę i w dwóch poprzednich ciążach było to samo. Za to jajecznica mogłaby być non stop 😆 Mąż mi co chwilę dogaduje że córa jak nic będzie 😁
 
Ostatnia edycja:
Niestety za płeć odpowiadają plemniki. My nic nie mamy do gadania, możemy tylko celować ze zbliżeniami w okolicach owulacji ;)
Ja wam powiem ze od paru znajomych slyszalam i u mnie tez tak bylo 😜 chłopulki w owulacje a dziewczynki przed owulacja. Chyba ze jest caly miesiac zbliżeń i nie wiemy ktory byl trafny strzał. U mnie z synkiem to było tak:
Wczesniej nieplanowalismy, przyszedl dzien owulacji, z kalendarzyka wiem , skoro cykle rowno 28 dni to jestem pewna ze to byl ten dzien. I mówię do męża może czas na drugie 😜 i to byl tylko ten jeden dzien zblizen bo zaraz po tym bylismy na ścieżce wojennej 😂. Z pierwsza córka bylo zaraz po slubie i wiem ze bylo to po miesiaczce bo pozniej tez nie bylo zblizen. Prowadzilam kalendarzyk i pamietam wszystko bardzo dokladnie 😜 teraz za to sie dluzej staralismy i caly miesiac wiec nie mam zadnych podejrzeń 🤷‍♀️
 
Ja wam powiem ze od paru znajomych slyszalam i u mnie tez tak bylo 😜 chłopulki w owulacje a dziewczynki przed owulacja. Chyba ze jest caly miesiac zbliżeń i nie wiemy ktory byl trafny strzał. U mnie z synkiem to było tak:
Wczesniej nieplanowalismy, przyszedl dzien owulacji, z kalendarzyka wiem , skoro cykle rowno 28 dni to jestem pewna ze to byl ten dzien. I mówię do męża może czas na drugie 😜 i to byl tylko ten jeden dzien zblizen bo zaraz po tym bylismy na ścieżce wojennej 😂. Z pierwsza córka bylo zaraz po slubie i wiem ze bylo to po miesiaczce bo pozniej tez nie bylo zblizen. Prowadzilam kalendarzyk i pamietam wszystko bardzo dokladnie 😜 teraz za to sie dluzej staralismy i caly miesiac wiec nie mam zadnych podejrzeń 🤷‍♀️
Coś w tym jest. Wiadomo, że nie wszystko się sprawdzi. U mnie przy pierwszej córce było tak że po @ starania było co dwa dni lub codziennnie, przy drugiej córce starania były 2 dni przed i dzień przed owu. A teraz z kolei wydaje mi si, że w dzień owulacji albo dzień przed. Także nie wiadomo😁 się okarze😉
 
reklama
Dziewczyny, a co sądzicie o wzrastającej liczbie zakażeń koronawirusem?
Ja właściwie długo się nim nie przejmowałam, ale jak zobaczyłam duży wzrost liczby chorych w moim mieście i poczytałam, że właściwie nie wiadomo czy zarażenie nie wpływa źle na ciążę w I trymestrze to trochę się przestraszyłam.
 
Do góry