reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Mój szef już wie, poszłam mu trochę na rękę bo wróciła z macierzyńskiego koleżanka na to co stanowisko co moje, której nie chciał dać podwyżki, a ona z kolei by wtedy nie została.

Tylko jestem wkurzona, ze zabrał kilka osób do swojego gabinetu i powiedział im ze jestem w ciąży.. Trochę się czuje jak *****.


Ja mam wizytę o 18:00 jutro :)

Dziewczyny, macie podważone temperatury? Mi się wydaje ze mam ciepłe czoło cały czas..
Ja tak zawsze w ciąży czuje się gorąca cała i w zimie zawsze rozpięta chodziłam bo mi poprostu ciepło było a mama moja zawsze kazała mi się ubierać żeby brzucha nie przeziębiła. Lekarz mi mówił że gorzej przegrzać więc się nie przejmowałam 😁
 
Ja po wizycie. Z usg wyszło 6+5, czyli 3 dni mniej niż z OM.

Fasolka się rozwija, serduszko bije jak trzeba ❤. Dostałam pakiet badań i za 2 tygodnie do sprawdzenia czy nie ma żadnych zmian.

Byłam u innego lekarza i jestem o wiele bardziej zadowolona z wizyty, więc chyba znalazłam swojego ginekologa na ciążę.
 
Ja po wizycie. Z usg wyszło 6+5, czyli 3 dni mniej niż z OM.

Fasolka się rozwija, serduszko bije jak trzeba ❤. Dostałam pakiet badań i za 2 tygodnie do sprawdzenia czy nie ma żadnych zmian.

Byłam u innego lekarza i jestem o wiele bardziej zadowolona z wizyty, więc chyba znalazłam swojego ginekologa na ciążę.
Gratulacje kochana, rośnijcie zdrowo ❤️
 
Mnie dzis z pracy przywieźli bo tak wymiotowalam i sie złe czułam, ze nie dałam rady dluzej siedzieć. Od czwartku zaczęły sie wymioty i to nie poranne tylko cały dzien mdlosci i wymioty :( poprzednie dwie ciaze miałam to samo i to nie do 2 trymestru tylko całe ;((( mam dosyc a to dopiero początek.. :( jutro nie ide do pracy, mam odpocząć, zreszta nie mam siły na nic 😭😭😭
 
Mój szef już wie, poszłam mu trochę na rękę bo wróciła z macierzyńskiego koleżanka na to co stanowisko co moje, której nie chciał dać podwyżki, a ona z kolei by wtedy nie została.

Tylko jestem wkurzona, ze zabrał kilka osób do swojego gabinetu i powiedział im ze jestem w ciąży.. Trochę się czuje jak *****.


Ja mam wizytę o 18:00 jutro :)

Dziewczyny, macie podważone temperatury? Mi się wydaje ze mam ciepłe czoło cały czas..
Też się zastanawiam, kiedy powiedzieć. Z jednej strony nie chciałabym zapeszać i już mówić, ale z drugiej chcę być fair wobec zespołu. A koleżanki z pokoju to w ogóle śledcze pełną gębą, więc pewnie same wyłapią 😉

Temperaturę mam podwyższoną - moja standardowa to ok 36.4 a teraz mam 36.9.
 
Mnie dzis z pracy przywieźli bo tak wymiotowalam i sie złe czułam, ze nie dałam rady dluzej siedzieć. Od czwartku zaczęły sie wymioty i to nie poranne tylko cały dzien mdlosci i wymioty :( poprzednie dwie ciaze miałam to samo i to nie do 2 trymestru tylko całe ;((( mam dosyc a to dopiero początek.. :( jutro nie ide do pracy, mam odpocząć, zreszta nie mam siły na nic 😭😭😭
Odpoczywaj kochana! ❤️
 
reklama
Do góry