reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja tez nie mam mdłości , objawami bądź ich brakiem nie należy się sugerować. W ciąży z córeczka tez ich nie miałam . najważniejsze , ze na USG wszystko jest dobrze
Ja tez się martwiłam, ze objawy minęły a tu wczoraj wieczorem wróciły wymioty i rano to samo 🙂a tak miałam 3 dni przerwy🙂wiec jak widać to sprawa indywidualna i nie ma co się martwić
 
reklama
Dziewczyny, zrobiłam dziś pierwszą betę i wyszła 17555. To moja pierwsza ciąża, więc wolę zapytać Was - czy to prawda, że na takim etapie (6 tc) beta nie musi się już podwajać w ciągu 48h? Oczywiście pójdę w czwartek drugi raz, ale chciałabym wiedzieć, czego się spodziewać. Usg dopiero 11.08.
 
Czy ktoras z was ma problem z zajadami ? jak cobie radzicie? czy masc cynkowa jest bezpieczna? zastanawiam sie nad dodatkowa suplementacja witaminy b2
Ja tam miałam w ciąży z drugą córka. Brałam wtedy pregne plus i lekarz nie kazał mi dodatkowo czegoś przyjmowac. Pomęczyłam się z zajadami do 4 miesiąca i później odpuściły..
 
Dziewczyny, zrobiłam dziś pierwszą betę i wyszła 17555. To moja pierwsza ciąża, więc wolę zapytać Was - czy to prawda, że na takim etapie (6 tc) beta nie musi się już podwajać w ciągu 48h? Oczywiście pójdę w czwartek drugi raz, ale chciałabym wiedzieć, czego się spodziewać. Usg dopiero 11.08.
Beta powinna się podwajać co 48h. Jeśli chodzi o wynik to do wyniku powinnaś też dostać jakieś widełki :)
 
Dziewczyny ja mam pytanie trochę innej natury.
Jak już pisałam jestem w 3 ciąży. Mam 30 lat 5latka i 3latke w domu, parka:) Wierzcie mi, że boję poinformować się rodzinę o 3 ciąży. Póki co tylko mąż wie. Dlaczego się boję.... Babcia mojego męża gdy kiedyś wspominałam, że chciałabym trzecie dziecko zaczęła mnie wyzywać ze powinnam odpocząć że narażam organizm na przeciążenia i inne. Zbluzgala mnie po prostu. A druga kwestia to taka, że moja siostra, siostra męża i szwagierka mimo młodego wieku (26lat wszystkie) nie mogą zajść w ciążę i znam ich reakcje na ciąże innych dziewczyn nie z rodziny. Więc najnormalniej w świecie boję się powiedzieć. Nie chcę ukrywać ciąży nie wiadomo jak dlugo, chce nią się cieszyć również z członkami rodziny tylko jak skoro tu takie przypadki.... :(
U mnie jak dowiedzieli się o 2 ciąży to mój tato do mojej siostry powiedział że tyle szkół.skończyłam i zamiast cos osiągnąc to nic nie robie tylko dzieci rodze (prowaadze działalnośc mąż też) na szczęście nie utrzymujemy kontaktu więc o 3 dowiedzą się jak ktoś zobaczy i im przekaze....za to że strony męża będą sie cieszyć zwłaszcza teściowa

Dziewczyny denerwuje się 😭
Myślicie ze zobaczę jutro na USG zarodek jak wszystko będzie oki?
HCG w porządku, rośnie.
Gdzieś 5tc+3 .. 😍
Ja też jutro wizytuje I też się bardzo denerwuje której dziewczyny macie???

Co do objawów wcześniej w obu ciazach smierdzialo mi mięso zwłaszcza mielone A teraz glownie bym mięso jadła no i ta ciąża zaczęła.sie od bólu piersi też nie miałam wcześniej i mdłości pojawiające się w ciągu dnia ale nie jest zle
 
Kiedy waszym zdaniem jest dobry moment by uprzedzic zespol w pracy ? Nie chce zapeszac , ale szanuje tez ludzi z ktorymi pracuje i powinni wiedziec ze bede robila sobie chociazby dluzsze przerwy :(
 
Kiedy waszym zdaniem jest dobry moment by uprzedzic zespol w pracy ? Nie chce zapeszac , ale szanuje tez ludzi z ktorymi pracuje i powinni wiedziec ze bede robila sobie chociazby dluzsze przerwy :(

Według mnie to zależy jak bardzo ciąża wpływa na to co robisz i jaki masz kontakt. Jeśli masz bliski kontakt i rzeczywiście potrzebujesz lżejszych zadań albo codziennie długich przerw to bym powiedziała. A jeśli tylko czasami to myślę że możesz poczekać. Tak samo jak masz średni kontakt z zespołem - powiedz tylko szefowi, a im że ze względów zdrowotnych musisz częściej mieć przerwę i że ustaliłoś to z szefem.

Ja mam w sumie dwu osobowy zespół i koleżanka już wie, ale sama się domysliła jak poszłyśmy na piwo, a ja soczek :D
 
reklama
Mój szef już wie, poszłam mu trochę na rękę bo wróciła z macierzyńskiego koleżanka na to co stanowisko co moje, której nie chciał dać podwyżki, a ona z kolei by wtedy nie została.

Tylko jestem wkurzona, ze zabrał kilka osób do swojego gabinetu i powiedział im ze jestem w ciąży.. Trochę się czuje jak *****.


Ja mam wizytę o 18:00 jutro :)

Dziewczyny, macie podważone temperatury? Mi się wydaje ze mam ciepłe czoło cały czas..
 
Do góry