reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny juz dzisiaj nawet sutki mnie nie bola... mdłości żadnych... jeść mi się nie chce tak jak normalnie jadłam w nocy... obudzialam się i po prostu głodu nie czuje... jutro zrobię betę ale coś czuje ze będę się z wami żegnać... to nie przypadek ze nagle wszytskie objawy ustały... tyle się staraliśmy o pierwsze dzieciątko 😔
Ja mam dni w kratkę tym się nie przejmuj że dzisiaj nie masz objawów 😊Wierzę że będzie dobrze
 
reklama
Cześć dziewczyny😁 Ja powolutku szykuję się do lekarza, mam nadzieję, że wszystko jest ok i będzie prowadzić moją ciążę. Jedyne czego się obawiam to to, że jeszcze jest za wcześnie na jakieś badania🤔🤔 Bo to dopiero 5 tc.
Pęcherzyk już z pewnością zobaczysz 😀 ja tydzień temu widziałam pęcherzyk i ciałko żółte 😘
 
Dziękuje dziewczyny 😘 staram się myśleć pozytywnie ale wiadomo różnie to może być... staram sobie przetłumaczyć ze jeżeli byłoby z jakaś wada duża to lepiej żeby się nie męczyło na świecie tylko odeszło do aniołków... a jak będzie wszytsko oki to będę skakać z radości. Jutro zrobię betę jak będzie spadać to wiadomo co i jak tylko jeszcze potwierdzę za tydzień usg... A jak będzie przyrost lub jakiś Dźwiny błąd w labolatorium to i tak za 2 tyg usg. Wole wiedzieć wcześniej czy jest wszytsko dobrze...
Kochana będzie wszystko dobrze , ja wierze w to , ze to tylko błąd w laboratorium 🥰 tego się trzymajmy ( chociaż wiem , ze łatwo się mówi u domyślam się co przezywasz )
 
Ja tez , ze będzie druga córeczka ❤

My z mężem jeszcze zanim
Oczywiscie ze same onjawyto nie wyznacznik ciąży ti sie zgadzam. Jednak gdy nagle z dnia na dzień objawy wszystkie ustepuja to moze byc sygnał. Powtarzam może by sygnał, ale tez nie musi. Jednak warto wtedy sprawdzić co i jak. Niestety taka jest prawda. I tu nie ma sie co oszukiwać. Przu obumarłej ciąży tak jest i 90% kobiet to potwierdzi. Ciało i mózg otrzymują sygnał że przestała się rozwijać. Ale jeszcze zostaje 10 % 😜. I napewno @Invicta jest, w tych 10 % wierze w to. ❤❤❤

Ja wiem ze nie powinnam tak pisać bo tu na forum jeszcze moze sie wiele zdarzyć 😪 ale musimy y świadome ze tak sie zdarza i to czesciej niz nam sie to wydaje i tak jakby to bylo normalne. A tak iswiadomienie sobie że jednak mamy dalej 50 %szans jest napewno dla nas zdrowsze ❤❤❤

Mi nawet lekarz mówił, że jak na usg widać dobrze zagnieżdżony pęcherzyk to ryzyko poronienia zmniejsza się do 15-20%, a to brzmi nawet lepiej niż 50%, więc nastawiam się pozytywnie 💪.

Ja dzisiaj na wizytę i dam znać po co słychać u fasolki.
 
Czy ktoras z was ma problem z zajadami ? jak cobie radzicie? czy masc cynkowa jest bezpieczna? zastanawiam sie nad dodatkowa suplementacja witaminy b2
 
Ja mam dni w kratkę tym się nie przejmuj że dzisiaj nie masz objawów 😊Wierzę że będzie dobrze
Ja też mam mega w kratkę mdłości od jakiegoś czasu (wcześniej były stałe) i też się denerwowałam, ale trzeba korzystać z tych dobrych momentów! 🥰 mi teraz potrafią przyjść i odejść kilkukrotnie w ciągu dnia, nie ma reguły.. Ale to też nie jest zła oznaka, tylko ciało przyzwyczaja się do maluszka i odpowiednio dawkuje hormony, żeby i mama miała możliwość cokolwiek zjeść i odżyć☺ @Invicta trzymaj się, wszystko będzie dobrze!!!
 
reklama
Do góry