reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

[GROUP=][/GROUP]
kurczę mam podobnie jakoś ustają te wszystkie objawy ciążowe.. fakt, ze bete robiłam w tamtym tyg i przyrost był 260% i w piatek był wynik 1777,0 .. lekarz dopiero w czwartek 06.08. Tez żadnych mdłości, piersi raz bola raz w ogóle.. mam nadzieje, ze nie swiadczy to o niczym złym :-(
Kochana nie zmartwaj się ją ostatnio też napisałam że się martwię bo mdłości ustąpiły itp a. Dwa dni później wrócily, podwójna siła teraz też tak mam że raz są raz nie ma dolegliwości organizm przez hormony szaleje.
 
reklama
kurczę mam podobnie jakoś ustają te wszystkie objawy ciążowe.. fakt, ze bete robiłam w tamtym tyg i przyrost był 260% i w piatek był wynik 1777,0 .. lekarz dopiero w czwartek 06.08. Tez żadnych mdłości, piersi raz bola raz w ogóle.. mam nadzieje, ze nie swiadczy to o niczym złym :-(
a jestem po jednej biochemicznej 😖
 
Ja też mam z tyłu głowy że przez cala ciążę muszę brać antybiotyk i też się bardzo martwię czy wszystko będzie okej czekam do piątku żeby zobaczyć czy u fasolki wszystko ok
 
[QUOTE="Madzia36181, post: 19862183, member:
W razie czego jest z serii *spam* czy jakoś tak zestaw na przeziębienie typowo dla kobiet w ciąży dużo zdrówka życzę 😘😘
[/QUOTE]
A mogę jakiś link do tych leków?
 
[QUOTE="Madzia36181, post: 19862183, member:
W razie czego jest z serii *spam* czy jakoś tak zestaw na przeziębienie typowo dla kobiet w ciąży dużo zdrówka życzę 😘😘
A mogę jakiś link do tych leków?
[/QUOTE]
Wysłałam Ci w wiadomości prywatnej bo tu mi link nie wchodzi
 
A mi się wydaje, że dziewczyny teraz trochę przesadzają z tymi L4, bo to nie tak, że każda z nas ma prawo do zwolnienia tylko z powodu ciąży.

Jeżeli ktoś rzeczywiście ma ciężką pracę i lekarz oceni, że może ona zagrażać ciąży to oczywiście rozumiem. Ale jak czytam fora to mam wrażenie, że jak się chce to każda praca jest stresująca i niebezpieczna. Pytanie czy te dziewczyny naprawdę tak się boją o ciążę, że nie są w stanie pracować czy chodzi o pewną wygodę.
Moj lekarz tez pytal czy chce na l4 gdy bylam w 5tc. Ale nie czuje takiej potrzeby. Pracuje z domu- szef powiedzial ze mam robic sobie przerwy gdy poczuje sie slabiej. Ale uwazam , ze kobiety pracujace poza domem, majace poronienia - powinny lezec w domu. Lub jesli taka jest mozliwosc poprosic o prace zdalna :)
 
Dziewczyny juz dzisiaj nawet sutki mnie nie bola... mdłości żadnych... jeść mi się nie chce tak jak normalnie jadłam w nocy... obudzialam się i po prostu głodu nie czuje... jutro zrobię betę ale coś czuje ze będę się z wami żegnać... to nie przypadek ze nagle wszytskie objawy ustały... tyle się staraliśmy o pierwsze dzieciątko 😔
Objawy to nie wyznacznik ciazy . Ja nie mam mdlosci, nie widze nic specjalnego w piersiach . Gdyby nie badania - w ogole nie powiedzialabym ze jestem w ciazy. A lekarz mimo wszystko w pt potwierdzil ze serducho pracuje i ciaza jest zywa , jak na razie prawidlowa.
 
reklama
Dziewczyny juz dzisiaj nawet sutki mnie nie bola... mdłości żadnych... jeść mi się nie chce tak jak normalnie jadłam w nocy... obudzialam się i po prostu głodu nie czuje... jutro zrobię betę ale coś czuje ze będę się z wami żegnać... to nie przypadek ze nagle wszytskie objawy ustały... tyle się staraliśmy o pierwsze dzieciątko 😔
Kochana dla świetego spokoju zrób ta betę nawet dzisiaj może w innym laboratorium ? Po co się masz do jutra męczyć i bić z myślami . Ja zrobiłam w trybie cito wczoraj i wynik miałam po 1.5 h. Ja wierze , ze to błąd laboratorium . 😘
 
Do góry