reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Eh dziewczyny, jestem okropnie zła. Niestety, ale mój ulubiony ginekolog stwierdził, że on nie sprawdza czy kobieta jest w ciąży czy nie🤦‍♀️🤦‍♀️ Gdzie pokazywałam mu usg🤦‍♀️🤦‍♀️ Kazał przyjść za 3 tygodnie wtedy może coś sprawdzi🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Bardzo dziwny.. W sumie chyba po to się idzie żeby potwierdzić lub wykluczyć.ciążę... my jutro mamy wizytę i pierwszy raz się boję..
Ogólnie może coś więcej o sobie...mam 26lat (jeszcze ;) ) i jestem.mama 2 wspaniałych chłopców Artuś 3.5l i Bartuś roczek ;) zawsze chcieliśmy mieć 4 dzieci z niewielką różnica wieku ale można powiedzieć że z 2 dzieckiem zwlekalismy bo 1 ciążę prześzlam strasznie i bałam się następnej ale na szczęście wszystko było ok ;) teraz testowałam już 9dpo i wyszła 2 kreska ale równy tydzień plamilam ale na szczęście wszystko się uspokoiło tylko strach pozostał mam nadzieję się się jutro uspokoje ;)
 
Bardzo dziwny.. W sumie chyba po to się idzie żeby potwierdzić lub wykluczyć.ciążę... my jutro mamy wizytę i pierwszy raz się boję..
Ogólnie może coś więcej o sobie...mam 26lat (jeszcze ;) ) i jestem.mama 2 wspaniałych chłopców Artuś 3.5l i Bartuś roczek ;) zawsze chcieliśmy mieć 4 dzieci z niewielką różnica wieku ale można powiedzieć że z 2 dzieckiem bo 1 ciążę prześzlam strasznie i bałam się następnej ale na szczęście wszystko było ok ;) teraz testowałam już 9dpo i wyszła 2 kreska ale równy tydzień plamilam ale na szczęście wszystko się uspokoiło tylko strach pozostał mam nadzieję się się jutro uspokoje ;)
Będzie dobrze. Trzymam kciuki ✊
 
Eh dziewczyny, jestem okropnie zła. Niestety, ale mój ulubiony ginekolog stwierdził, że on nie sprawdza czy kobieta jest w ciąży czy nie🤦‍♀️🤦‍♀️ Gdzie pokazywałam mu usg🤦‍♀️🤦‍♀️ Kazał przyjść za 3 tygodnie wtedy może coś sprawdzi🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
a w ktorym tygodniu bylas/jestes gdy ci to powiedzial ? moja tez powiedziala, ze usg dopiero w 8 tyg najwczesniej bo cos bedzie widac i nie mqa co denerwowac malego czlowieka kilka razy
 
Bardzo dziwny.. W sumie chyba po to się idzie żeby potwierdzić lub wykluczyć.ciążę... my jutro mamy wizytę i pierwszy raz się boję..
Ogólnie może coś więcej o sobie...mam 26lat (jeszcze ;) ) i jestem.mama 2 wspaniałych chłopców Artuś 3.5l i Bartuś roczek ;) zawsze chcieliśmy mieć 4 dzieci z niewielką różnica wieku ale można powiedzieć że z 2 dzieckiem zwlekalismy bo 1 ciążę prześzlam strasznie i bałam się następnej ale na szczęście wszystko było ok ;) teraz testowałam już 9dpo i wyszła 2 kreska ale równy tydzień plamilam ale na szczęście wszystko się uspokoiło tylko strach pozostał mam nadzieję się się jutro uspokoje ;)
Witam mi też się marzy 4 ale pożyjemy zobaczymy😆
 
a w ktorym tygodniu bylas/jestes gdy ci to powiedzial ? moja tez powiedziala, ze usg dopiero w 8 tyg najwczesniej bo cos bedzie widac i nie mqa co denerwowac malego czlowieka kilka razy
Dziwni lekarze. Mi moja Pani dr kazała przyjść 6 tyg od ostatniej miesiączki i później co miesiąc robi usg kontrolne. Ale każdy lekarz inny. Kumpela przez całą ciąże miała robione tylko 3 usg bo podobno to nie zdrowe dla dziecka, gdy zapytałam swojej o to, to mnie wyśmiała i powiedziała, że tylko dzięki comiesięcznej kontroli można sprawdzić czy u maleństwa wszystko dobrze.
 
Dziewczyny poratujcie tak szybciutko 🙈 już w nocy poczułam że zatkały mi się uszy podejrzewam że ciśnienie :/ teraz doszedł ból głowy 🙈 ciśnienie niby ok 128/83 ale ja zawsze miałam niskie ciśnienie :/ Czym się ratować? Jakie tabletki przeciwbólowe?
 
reklama
Do góry