reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Witam Was
jeżeli mogę chciałabym przyłączyć się o tematu.
Wczoraj zrobiłam test i jest pozytywny. Z kalendarza wychodzi mi termin 31 marca. To moja druga ciąża w domu mam 3 latkę równo miesiąc miała urodziny.
W lutym poroniłam i mam mieszane uczucia wolę się nie nastawiać. Planuję do lekarza jechać prosto na usg tj. w 9 tc. Ostatnio się pośpieszyłam byłam w 6tc a i tak za dwa tygodnie kazał mi na usg przyjechać.
Na razie objawów zero ale i tak za wcześnie.
Pozdrawiam Was i życzę zdrowia.
 
reklama
Współczuję stresu 🤦‍♀️ szkoda ze nic ci nie dal na plamienie tez sie cos bierze ja mialam luteine i duzo odpoczynku.
Czekaj, leż teraz i tak nic nie możesz wiecej zrobić, a jak ma byc dobrze to będzie 💙 trzymam kciuki ✊

Mnie znowu dzis cały dzien boli brzuch na dole jak na miesiączkę tak czasami dosyc mocno i tez juz bzikuje. Takie dziwne uczucie mam w pachwinie tak jakby takie skurcze ale nie bolące, tylko lwkko nieprzyjemne.
Wiem że wy tez narzekalyscie na ból jednak jaki on miał charakter? Staram sie leżeć dziś, nie przemeczac ale pobolewa dalej nowet nospa nie pomaga. Po za tym czuje sie tak jak do tej pory czyli 🥴🤮...
Powiedzcie macie czasami takie bolące brzuszki jak na miesiączkę?
Mnie dziś nad ranem obudził okropny ból podbrzusza aż się cała spociłam ze strachu ze coś się złego dzieje ale przekrecilam na bok podkuliłam nogi troszkę pomasowałam i przeszło.. nie wiem skąd to się wzięło ale tłumacze sobie ze przez to ze pół nocy spałam na wznak w dodatku z rękami nad głową to może za dużo się "naciągnęłam". Poza tym czasem mnie brzuch pobolewa ale to ból dużo mniejszy niż przy miesiączce
 
Cześć Dziewczyny! Chyba dołączam do marcowych Mamusiek - długo zwlekałam, bo wiele miesięcy było nieudanych, ale w końcu dziś zrobiłam test i wyszło jak na foto. Termin wypada na 25 marca 😊😊😊
Gratuluję wszystkim przyszłym Mamom, a za te oczekujące trzymam kciuki 😊
 

Załączniki

  • IMG_20200727_160304.jpg
    IMG_20200727_160304.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 67
Wiesz co nie jestem specem ale skoro serduszko bije i ciaza sie rozwija to dziwny wynik. Spadł niby dosyć mocno i na moje oko to ciaza juz powinna przestac sie rozwijać skoro jest taki spadek 🤔 a serduszko jest 😁 wiec ja bym sie nie przejmowala tylko powtórzyła wynik albo poszla znowu do lekarza za 2 lub 3 dni. A mozna wiedziec czemu betę robiłaś? Mialas jakies wskazania do badania bety?
Betę powinno sie robic tylko gdy lekarz każe lub na potwierdzenie ciąży. A nie dla widzimi się, bo to pozniej nie potrzebne stresy sa a przeciez to dzidzi szkodzi 😏.
A pomyłki w labo się zdarzają 😜 a jak ty sie czujesz? Masz dalej mdlosci czy lepiej juz? To jednak tez jest wazne przy takim podejrzeniu
Właśnie lekarka kazała zrobić na kolejna wizytę wiec zrobiłam... a teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam bo naprawdę się zestresowałam... mdłości dzisiaj mi nie dokuczają tylko rano... teraz mam spokój... spac ciagle mi się chce sutki bola i mam bóle podbrzusza od czasu do czasu...
 
Dziewczyny też jestem w stresie bo jutro wizyta -to będzie 7+1i nadal mam plamienia. Oszaleć można przez te ciąże. Brzuch trochę powiększony ale pytanie czy od ciąży czy jedzenia 🙂 Pociesza mnie tylko fakt, że nie jestem sama z tymi plamieniami.

Też mam jutro wizytę i dokładnie ten sam dzień, więc będziemy przeżywać razem 🤝. Trzymam kciuki żeby było dobrze, ja liczę że już zobaczę serduszko.
 
reklama
Właśnie lekarka kazała zrobić na kolejna wizytę wiec zrobiłam... a teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam bo naprawdę się zestresowałam... mdłości dzisiaj mi nie dokuczają tylko rano... teraz mam spokój... spac ciagle mi się chce sutki bola i mam bóle podbrzusza od czasu do czasu...
Ja tez dzisiaj robiłam betę ( i to był błąd zestresowałam się małym przyrostem 63% według tego kalkulatora , a ostatnia betę robiłam 5 dni temu ) lekarz kategorycznie powiedział , ze przyrosty nie są na tym etapie diagnostyczne i mam przestać biegać i robić betę co pare dni bo to niczego nie wnosi 🤦‍♂️, szkoda nerwów i stresów . Nie martw się ta beta ważne , ze było serduszko tak jak dzisiaj u mnie 🥰
 
Do góry