reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

U mnie do zapłodnienia doszło 28 czerwca ( wiem bo mąż akurat wrócił z delegacji ) 😀 OM 14 czerwca , dlatego ciąża jest młodsza i muszę czekać do tego 5tego ... , napisz jutro jak u Ciebie po wizycie 😘
U mnie do zapłodnienia doszło 1lipca😄. W środę na wizycie będą miała 6+1. Na pierwszej był tylko pęcherzyk
 
reklama
U mnie do zapłodnienia doszło 28 czerwca ( wiem bo mąż akurat wrócił z delegacji ) 😀 OM 14 czerwca , dlatego ciąża jest młodsza i muszę czekać do tego 5tego ... , napisz jutro jak u Ciebie po wizycie 😘

A to nie jest tak że gdybyś przy OM zaszła 28 to byłoby akurat? Bo z tego co pamiętam to owulację liczy się ok. 2 tyg po OM i tak samo tygodnie ciąży. Dlatego jak masz młodszą ciążę to musiało dojść do zapłodnienia trochę później. (nie do stosunku, tego nie kwestionuję ;) )
 
A to nie jest tak że gdybyś przy OM zaszła 28 to byłoby akurat? Bo z tego co pamiętam to owulację liczy się ok. 2 tyg po OM i tak samo tygodnie ciąży. Dlatego jak masz młodszą ciążę to musiało dojść do zapłodnienia trochę później. (nie do stosunku, tego nie kwestionuję ;) )
Być może owulacja się przesunęła ..... , mam krótkie cykle 24-26 ... , nie stresuje się na zapas co ma być to będzie
 
Ja miałam różowy kilka dni temu. Nie wypada teraz Tobie termin miesiączki? Mi tak wypadało. Byłam u lekarza i wszystko jest ok
Dzisiaj jest 5+5 według Usg i dnia zapłodnienia, więc raczej nie. Ale mi się miesiączka zatrzymała i w czerwcu wogóle nie miałam, a ostatnia miesiączka 20 maj. Do zapłodnienia na 100% doszło 1lipca, bo 2tyg po tym test wyszedł pozytywny, wcześniej 4 negatywne
 
Być może owulacja się przesunęła ..... , mam krótkie cykle 24-26 ... , nie stresuje się na zapas co ma być to będzie

Jasne, nie chodziło mi o to, że coś jest nie tak. Po prostu przy zapłodnieniu 28 ciąża nie byłaby młodsza, ale wszystko mogło sie przesunąć i to całkiem normalne.
Skoro lekarz mówił, że wszystko ok to tak jest i nie ma co się martwić :)
 
reklama
Dziewczyny jakie badanie robiłyście po 1 wizycie? Ja mam tylko mocz, morfologia, cukier i tsh. Zastanawiam się czy ze względu na ten różowy śluz nie zrobić progesteronu?
 
Do góry