reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A wy jakie macie objawy ? To prawda ze lepiej je mieć niż nie?
Trudno powiedzieć ja w dwóch poprzednich od początku w sumie działo mi się wszystko od wymiotów zawroty głowy nawet do kruszenia się zębów 🤦teraz też myślałam że nic nie mam i już się bałam to znowu wymioty się zaczęły 🤷
 
U mnie do zapłodnienia doszło 28 czerwca ( wiem bo mąż akurat wrócił z delegacji ) 😀 OM 14 czerwca , dlatego ciąża jest młodsza i muszę czekać do tego 5tego ... , napisz jutro jak u Ciebie po wizycie 😘
Napewno napisze 😁😁😁 ja właśnie 26 brałam zastrzyk na pęknięcie a 29 już widzieliśmy na usg ze pękł i jest ciałko żółte 😀 stad wiem ze wtedy się udało 😀
 
Kochana do zaplodnienia doszlo 14 dc czyli w domiemana owulacje tak?
Tak . Bo bolał mnie nawet jajnik .. zawsze tak miałam podczas owulacji , jednakże w każda z ciąż zachodziłam za pierwszym razem staran ( teraz tez tak było ) i ten charakterystyczny ból jajnika był zwiastunem owulacji - , ( ale podkreślam mogę się mylić 🤔🤭
 
A wy jakie macie objawy ? To prawda ze lepiej je mieć niż nie?
U mnie od wczoraj wieczorem objawy się bardzo nasiliły... aż dzisiaj prevomit wzięłam i wezmę tez na noc bo wcześniejsza co 2 h się budziłam... mdłości mdłości i jeszcz raz mdłości i sen mogłabym spac cały czas. Ale cały czas mówię sobie ze dam rade bo tyle się staraliśmy ze wszytsko zniosę 😁
 
Dziewczyny jakie badanie robiłyście po 1 wizycie? Ja mam tylko mocz, morfologia, cukier i tsh. Zastanawiam się czy ze względu na ten różowy śluz nie zrobić progesteronu?
Ja progesteron sama robiłam bo mam brać luteinę cały czas... wiec to dla mojej wiadomości... a tak to glukoza hcg tsh morfologia Gr krwi i mocz... po pierwszej wizycie doszły jeszcze różyczka i toksoplazmoza.
 
reklama
Do góry