reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Tak 25 lat jest na meble, a 5 lat jest na sprzęt. Więc ja jestem z ceny bardzo zadowolona, mam nadzieję że z mebli będę też, tata ma u siebie i jest mega zadowolony. Jeszcze będę brać szafy z serii PAX
Polecam 😂 ja sobie garderobę zrobiłam co prawda bez drzwi ale jestem mega zadowolona 👍
Jak mi rzucili wycenę z Komandor 35 tys to stwierdziłam, że jak z Ikei się za parę lat rozleci to kupię nową 😂
 
reklama
o ja sama bym się pobawiła🤪 stare dobre czasy kiedyś tylko takie było no może zamiast tej pięknej huśtawki opona 😂ale podobnie👍
o z little Tikes w jednym żłobku mieli takie konie na biegunach plastikowe pani bardzo polecała 😜 muszę popatrzeć na tą firmę generalnie plastik mnie mierzi trochę i jak mogę unikam 🙃 ostatnio się zastanawiałam narazie nad taka zjeżdżalnia i bujak🤔
hehehehe no to już niedługo będziesz miała okazję - wiosna, lato, na plac zabaw z młodym i hulaj dusza :) ślizgawki, huśtawki, karuzele, piaskownica i Bóg wie co tam jeszcze jest teraz. starsza córka już nie może się doczekać piaskownicy na ogrodzie i placu zabaw. w głębi duszy na zawsze jesteśmy dziećmi ;)
 
No podobają mi się te Montessori ta jest naprawdę fajna a co to za firma robi? Widzę, że z allegro ale dawaj linczka😜
Jeszcze pomyślę co wgl z M się zastanawiamy czy kolejne zabawki to mają sens 🤔 zaraz pójdzie do żlobka, trochę na roczek dostanie więc znowu tego trochę będzie... i gdzie to trzymać.

Mam pytanie bo masz trójeczkę🤪 czy dziewczyny wracają do starych zabawek zostawiasz je czy nie ma sensu?
To zdjęcie z tej aukcji, ale czy to porządne czy nie to nie wiem. Cena sugeruje, że porządne 🤣🤣
Ja też się władowałam swoją drogą. Kupiłam używkę za 110 i 170 wydałam na farby, żeby pomalować na kolorowo 🤣🤣 kretynka, trzeba było nowe kupić 🙈🙈
 
o ja sama bym się pobawiła🤪 stare dobre czasy kiedyś tylko takie było no może zamiast tej pięknej huśtawki opona 😂ale podobnie👍
o z little Tikes w jednym żłobku mieli takie konie na biegunach plastikowe pani bardzo polecała 😜 muszę popatrzeć na tą firmę generalnie plastik mnie mierzi trochę i jak mogę unikam 🙃 ostatnio się zastanawiałam narazie nad taka zjeżdżalnia i bujak🤔
My mamy konia z little tikes, bardzo fajny ale narazie służy głównie jako gryzak 😂
 
Tak 25 lat jest na meble, a 5 lat jest na sprzęt. Więc ja jestem z ceny bardzo zadowolona, mam nadzieję że z mebli będę też, tata ma u siebie i jest mega zadowolony. Jeszcze będę brać szafy z serii PAX
A z ciekawości, dużo mebli masz i ile wyszła kuchnia? (Może być ze sprzętem albo bez, o ile możesz powiedzieć).

Zastanawiam się czy i ile przepłacam za moją. Moja mama za malutką kuchnie w Castoramie zapłaciła 7 tysięcy plus sprzęt, ja mam dużą kuchnię i nietypową, a zabudowę robię do sufitu, na 2,8 metra, bo mamy wysoko, w tym będą dwa słupki, w sumie płacę 18 tysięcy z montażem, a gościu montuje też cały sprzęt AGD i zlew w cenie. AGD mnie wyszło 5 tysięcy z suszarką, nie mam mikrofali, bo mi do szczęścia nie jest potrzebna i lodówki nie brałam, bo mam. I jak tak porównuję ile zapłaciła to wydaje mi się, że nie jest źle. Kumpela w Ikei zamawiała też i zapłaciła 12 tysięcy plus AGD, a ma mniejszą kuchnię niż moja.
 
To zdjęcie z tej aukcji, ale czy to porządne czy nie to nie wiem. Cena sugeruje, że porządne 🤣🤣
Ja też się władowałam swoją drogą. Kupiłam używkę za 110 i 170 wydałam na farby, żeby pomalować na kolorowo 🤣🤣 kretynka, trzeba było nowe kupić 🙈🙈
Tak szczerze powiem że mi to najbardziej się podoba ten zestaw z dwoma deskami ale nie widzę na aukcji i do 90 kg to nawet ja się pobawię 😂
1641587227630.png
 
wczoraj byliśmy u rodziny i wróciły do nas takie kostki, chociaż 14 lat temu trochę inne kolory były :) nie mogłam uwierzyć, że jeszcze je mieli. Domi drugi dzień bawi się nimi non stop.

Link do: Fisher Price, zabawka interaktywna Klocki ze zwierzątkami, DHW15
Super są te klocki 👍😜 u nas już się znudziły 😒 ma je od urodzenia tylko mamy inne kolory np. Zamiast tego fioletu zielony
Ja mojemu dokupiłam jeszcze te https://allegro.pl/oferta/smily-wieza-z-klockow-kostki-sensoryczne-zwierzaki-9679940377
Naprawdę sporo się nimi bawił. Uważałam że te Smily są gorsze bo się nie wciskają a prawda jest taka że nimi najpierw się bawił 😂
Mój z zabawek to samochody teraz lubi puszczać, klocki i sorter reszta może nie istnieć 🙄
Już tęsknię jak był malutki 😭
 
reklama
Do góry