reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja mam ślizg taki "pełnowymiarowy" przy huśtawce. Trochę "z dupy" zamontowany, bo po lewej stronie, widać na zdjęciu, chociaż ciemno. Dobrusia się jednak mieści i to dodatkowa atrakcja, że się przeciska przez tę dziurę 🙈. Dla młodej mam taką malutką zjeżdżalnię co kiedyś kupiłam dla Dobrusi (plastikowa z Little Tikes, żadna rewelacja, nie polecam, ale mam więc będziemy wykorzystywać), a do domu myślę o zjeżdżalni w formie deski do bujaka Montessori, ale muszę go najpierw pomalować i zmierzyć dokładnie. Jedno zdjęcie z zimy jak kumpeli wysyłałam, i jedno to ciemku zrobiłam tylko dla zobrazowania tego ślizgu.
o ja sama bym się pobawiła🤪 stare dobre czasy kiedyś tylko takie było no może zamiast tej pięknej huśtawki opona 😂ale podobnie👍
o z little Tikes w jednym żłobku mieli takie konie na biegunach plastikowe pani bardzo polecała 😜 muszę popatrzeć na tą firmę generalnie plastik mnie mierzi trochę i jak mogę unikam 🙃 ostatnio się zastanawiałam narazie nad taka zjeżdżalnia i bujak🤔
 
reklama
Oczywiście że codziennie moje dziecko mnie zaskakuje. Właśnie wyczaiła że na głowie ma gumkę do włosów, wytarła we włosy resztę kolacji i właśnie próbuje ściągnąć już po raz milionowy te frotkę.
Dziś pół dnia mała była z tesciową, bo my byliśmy projektować kuchnie. Bardzo się cieszę że już zaczynamy wszystko załatwiać pod nowe lokum.
ahh cała Nastka😂
a jaka kuchnie kupujecie gdzie? jak ja lubię coś urządzać zazdro🤪
właśnie czytałam że ogromne kolejki do Ikei 😂
 
ahh cała Nastka😂
a jaka kuchnie kupujecie gdzie? jak ja lubię coś urządzać zazdro🤪
właśnie czytałam że ogromne kolejki do Ikei 😂
W Ikei właśnie byliśmy, wybieramy fronty lerhyttan w kolorze szarym 😃 stwierdziliśmy że bierzemy też i agd od nich, całość wyszła tyle ile zakładaliśmy więc jest ok 😀 My umawialiśmy się na stronie zeby zaprojektować kuchnie i nie czekać w kolejce. Ale nie powiem, ludzi od groma, dobrze że mała została z babcią w domu.
 
o ja sama bym się pobawiła🤪 stare dobre czasy kiedyś tylko takie było no może zamiast tej pięknej huśtawki opona 😂ale podobnie👍
o z little Tikes w jednym żłobku mieli takie konie na biegunach plastikowe pani bardzo polecała 😜 muszę popatrzeć na tą firmę generalnie plastik mnie mierzi trochę i jak mogę unikam 🙃 ostatnio się zastanawiałam narazie nad taka zjeżdżalnia i bujak🤔
Ja planuję o takie. Bujak już mam 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-01-07-18-55-18-914_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2022-01-07-18-55-18-914_pl.allegro.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 46
W Ikei właśnie byliśmy, wybieramy fronty lerhyttan w kolorze szarym 😃 stwierdziliśmy że bierzemy też i agd od nich, całość wyszła tyle ile zakładaliśmy więc jest ok 😀 My umawialiśmy się na stronie zeby zaprojektować kuchnie i nie czekać w kolejce. Ale nie powiem, ludzi od groma, dobrze że mała została z babcią w domu.
moja siostra brała z Ikei i chyba na całość macie 25 lat gwarancji a na kuchnie 5 🤔 w każdym razie chyba się opłaca bo co rozmawiamy o kuchni to zachwala 😂
A ja żeby zjadam i się stresuje mega więc jak zwykle śmieje się z głupot nie zwracajcie na mnie uwagi 😂
 
Ja planuję o takie. Bujak już mam 😁
No podobają mi się te Montessori ta jest naprawdę fajna a co to za firma robi? Widzę, że z allegro ale dawaj linczka😜
Jeszcze pomyślę co wgl z M się zastanawiamy czy kolejne zabawki to mają sens 🤔 zaraz pójdzie do żlobka, trochę na roczek dostanie więc znowu tego trochę będzie... i gdzie to trzymać.

Mam pytanie bo masz trójeczkę🤪 czy dziewczyny wracają do starych zabawek zostawiasz je czy nie ma sensu?
 
No podobają mi się te Montessori ta jest naprawdę fajna a co to za firma robi? Widzę, że z allegro ale dawaj linczka😜
Jeszcze pomyślę co wgl z M się zastanawiamy czy kolejne zabawki to mają sens 🤔 zaraz pójdzie do żlobka, trochę na roczek dostanie więc znowu tego trochę będzie... i gdzie to trzymać.

Mam pytanie bo masz trójeczkę🤪 czy dziewczyny wracają do starych zabawek zostawiasz je czy nie ma sensu?
Wiesz co, bujak kupiłam z drugiej ręki, ale też spory - 110 cm, bo mniejszy 90 to na krótko wystarczy. A z tego można i zjeżdżalnię, i bujak i drabinkę i nawet stolik zrobić, a jak przykryjesz to kryjówka się robi. Jakby co szukaj po opiniach bo mi ciężko powiedzieć, który jakościowo byłby chłamowaty, a który dobry.

Co do zabawek, to niedługo będę się już pozbywać tych niemowlęcych, bo to leży nieużywane, młoda jak wraca to na chwilę i dalej w kąt. Jakby zbierać wszystko to pudeł i miejsca nie starczy. A co do tego czy dziewczyny wracają - ostatnio Dobrusia siedziała u nas na macie i bawiła się zabawkami Marceliny, a Marcysia u Dobrusi rozwalała jej klocki 😂😂
 
moja siostra brała z Ikei i chyba na całość macie 25 lat gwarancji a na kuchnie 5 🤔 w każdym razie chyba się opłaca bo co rozmawiamy o kuchni to zachwala 😂
A ja żeby zjadam i się stresuje mega więc jak zwykle śmieje się z głupot nie zwracajcie na mnie uwagi 😂
Tak 25 lat jest na meble, a 5 lat jest na sprzęt. Więc ja jestem z ceny bardzo zadowolona, mam nadzieję że z mebli będę też, tata ma u siebie i jest mega zadowolony. Jeszcze będę brać szafy z serii PAX
 
reklama
Dziewczyny u mnie newsy... I nie, nie, Maja nie umie jeszcze czytać i pisać 🤪🙃🤪
Pamiętacie jak Wam pisałam, że tu u nas jest 12 tygodni macierzyńskiego? ... miałam wrócić do pracy jakoś w sierpniu po wykrzystaniu wszystkich urlopów... No i tak ciągnęłam zwolnienia, chciałam, żeby mnie zwolnili a oni wręcz przeciwnie... bardzo mnie wspierali, wysyłali prezenty , dawali premie a nawet dwie podwyżki... No i zdecydowałam tak, że wracam.
Od poniedziałku 🙈🙈🙈

Na razie na 40%, czyli 4h 4x w tygodniu, od 6 do 10. Tatuś będzie wtedy zajmował się malutka a potem wymiana 🙆‍♀️

Powiem Wam, że w sumie się cieszę, ja lubię jak coś się dzieje, lubię też swoją pracę. Mąż może pracować popołudniami więc wszystko się dobrze zapowiada. A dalej czas pokaże, 3majcie kciuki 😅

2022 stawia przede mna nowe wyzwania, maluje się wizja mamy, żony, sportowca, artystki i studentki pracującej 💪🥂
super, że na tyle h możesz wrócić:) mnie by nie chcieli na mniej niż 7h🙉 i w ogóle nie opłacałoby mi się i w życiu nie wyrobiłabym się ze swoimi obowiązkami w mniej niż 7h . a te premie i podwyżki na macierzyńskim to nasi polscy pracodawcy mogli by wziąć przykład :yes::yes::yes: mi w marcu mija 5 lat w firmie i czekam na przebieg rozmowy rocznej - od tego zależy czy tam zostanę
 
Do góry