reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja mam tą, bardzo ją lubię, ma piękne obrazki. Jedyna wada to taka, że strony są miekkie, ale z twardymi nie ma. Serio, jeśli któraś z Was chce kupić zbiór wierszy Brzechwy to bierzcie w ciemno ten, tylko poszukajcie czy gdzieś można taniej kupić, bo wzięłam pierwszy z brzegu link.

Jedna z ulubionych książek mojej 2.5latki
Ale Bartek moze ją dotykac tylko jak ona jest w zlobku 🙃

Na szczescie on woli gryźć sobie kicię kocie 😂 a sam lubi ogladac ksiazeczki sensoryczne z tej serii
 
reklama
Mam 3 te książeczki sensoryczne...potwierdzam Iga je uwielbia:)

A skoro 3 osoby potwierdzają , że książka Brzechwy super to sobie taką zażyczymy kiedyś w prezencie:)

Ale mam lenia ostatnio...czytam na bieżąco a nie chce mi się udzielać🤣
A mój właśnie już nie chce ruchu książeczka sensorycznych leżą od ms ☹️ nie wiem może jeszcze zacznie 🤔

Ps też mam lenia 😂
 
Super M🤩...muszę swojemu pisnąć słówko jak to inni M robią swoim żonkom prezenty na swoje urodziny:)

Może mu się znudziły...a za jakiś czas wróci znowu do nich:)
No to dobrze , że leń nie tylko u mnie występuje🤣
przysięgam pierwszy raz to zrobił 😜 normalnie gdybyśmy nie to 24h to bym pomyślała że mnie zdradza 😂🤣

właśnie nie wiem czy za wcześnie ich nie dostał i teraz już nudne ☹️
 
Ja zawsze udaje że jej skarpety śmierdzą, i robię że są bardzo fuj. Zawsze Nastka ma ubaw po pachy. Zresztą bardzo lubię wygłupy 😃
Też tak robię, Nela uwielbia się wygłupiać i szaleć 😁 Zawsze na przewijaku czy na łóżku podczas przebierania to udaję, że jem jej uda i ona się wtedy mega śmieje, albo jem jej brzuszek i boczki, też uwielbia 😁
 
Mój M przebił wczoraj samego siebie miał urodziny a ja dostałam od niego kwiaty😂 i wszystkie karmienia przejął 😍 to ja miałam prezent 😂
A takich chłopów to jeszcze gdzieś produkują? Bo mój to mnie wkurza 🙈😂

Wiecie co, w sumie gdyby nie fakt, że w głowie wiem, że jestem na izolacji to bym za bardzo tego nie odczuła, no i z dziewczynami wyjść nie mogę, co jest irytujące niestety. Niby mamy ogródek, ale taki mały, że nie ma gdzie pochodzić
 
A takich chłopów to jeszcze gdzieś produkują? Bo mój to mnie wkurza 🙈😂

Wiecie co, w sumie gdyby nie fakt, że w głowie wiem, że jestem na izolacji to bym za bardzo tego nie odczuła, no i z dziewczynami wyjść nie mogę, co jest irytujące niestety. Niby mamy ogródek, ale taki mały, że nie ma gdzie pochodzić
to pokolenie rocznika '74 więc chyba już niebawem emeryci 😂 oczywiście żarcik 🤪

o rany ja bym fiksia dostała nie mogąc wyjść, dobrze że masz ogródek 🙄 ja mam taras22m2 ale to nie to samo 🙄 też chcę ogródek 😭
 
A takich chłopów to jeszcze gdzieś produkują? Bo mój to mnie wkurza 🙈😂

Wiecie co, w sumie gdyby nie fakt, że w głowie wiem, że jestem na izolacji to bym za bardzo tego nie odczuła, no i z dziewczynami wyjść nie mogę, co jest irytujące niestety. Niby mamy ogródek, ale taki mały, że nie ma gdzie pochodzić
W sumie jak my siedzimy w domach z dziećmi to nam obojętne czy izolacja czy bez bo przecież nic się nie zmienia, dni są takie same 😃
 
W sumie jak my siedzimy w domach z dziećmi to nam obojętne czy izolacja czy bez bo przecież nic się nie zmienia, dni są takie same 😃
a z Nastka nie wychodzisz?
izolacja to chyba wgl nie możesz wyjść a ja tam codziennie śmigam z małym nawet na dwa spacerki ostatnio po 10 stopni było 😉
też sobie tak myślę że dobrze zrobiłam że nie kupowałam kombinezonu ta zima to jak kotu napłakał 😂 nie obrażając kotów😂.
 
reklama
a z Nastka nie wychodzisz?
izolacja to chyba wgl nie możesz wyjść a ja tam codziennie śmigam z małym nawet na dwa spacerki ostatnio po 10 stopni było 😉
też sobie tak myślę że dobrze zrobiłam że nie kupowałam kombinezonu ta zima to jak kotu napłakał 😂 nie obrażając kotów😂.
Nie no, jak pogoda była w miarę to codziennie byłam na spacerze. A teraz jest fajnie, a ja mam tylko ten dupny ogródek, trzy kroki i po sprawie, to jakieś 60metrów, więc niewiele więcej niż Twój taras. Mieści się piaskownica, huśtawka ze zjeżdżalnią, mała trampolina i stół z krzesłami. I jeszcze sąsiad debil chce nam to zabrać, bo to teren wspólny. Niech rozbierze ścianę na wspólnym strychu, bo sobie bez niczyjej zgody zabrał połowę, to wtedy będziemy rozmawiać.
 
Do góry