reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny. Na poczatku. Wszystkim dziewczyną po wizytach u lekarzy gratuluję bijących serduszek ,a tym co testowały gratuluję 2 kreseczek 😍 Za resztę dziewczyn trzymam mocno kciuki napewno wszystko się dobrze skończy :* Trzeba myśleć pozytywnie.

Chciałam się Was zapytać. Nie byłam jeszcze na wizycie u lekarza mam na 31.07. Moje cykle były bardzo długie. Więc cieżko mi stwierdzić który tydzień ale tak mniej wiecej zaczynam dziś 6. Jednak moje pytanko dotyczy TSH. Zanim jeszcze dowiedziałam się o ciąży miałam robione badania hormonalne ponieważ długo się staraliśmy o dzidzię i miałybyć podejmowane jakieś kroki a tu niespodzianka. Udało się !!! Ale wracając. Na tych badaniach wyszło mi , że moje TSH było 0.75. Niby norma ro 0.02 - 2.5 ale uważacie , że to TSH jest wystarczające ? Jak było u Was. ?

Pozdrawiam. :)
I powodzenia 🥰
Ja mam TSH 2.61, antytpo 1684 gdzie norma to do 5.6 i jakoś udało się. Obecnie 5tc+1.
W piątek wizyta u Endokrynolog.
 
Wg om 8+2 a wg usg 5+5 z tym że tydzień temu było 5+2. Mówiłam to lekarzowi to stwierdził że na tym etapie tak może być bo to błędy sprzętu. Już sama nie wiem co myśleć. Nadzerki nie mam i nie wiadomo skad ta krew. Krwiaka też nie widać żadnego. Jutro rano pojadę powtórzyć beta hcg czy wogole rośnie jak się uda to do 13:20 będą wyniki wtedy mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego pierwszą.
Kochana ja tez mialam krwawienie takie i 2 lekarzy nie wiedziało skąd. Tylko ja przed krwawieniem mialam dziwny ucisk w brzuchu trwalo to sekund parę ale dosyc mocno i od tamtej pory plamiłam. Wydaje mi sie ze wtedy zaczęło sie odklejać i ze zaden lekarz nie widzial to nie wiem czemu.
 
Kochana ja tez mialam krwawienie takie i 2 lekarzy nie wiedziało skąd. Tylko ja przed krwawieniem mialam dziwny ucisk w brzuchu trwalo to sekund parę ale dosyc mocno i od tamtej pory plamiłam. Wydaje mi sie ze wtedy zaczęło sie odklejać i ze zaden lekarz nie widzial to nie wiem czemu.
Pytam mnie właśnie czy mnie brzuch boli ale nic nie czuje. Już się pogodzilam z tym że może beta jutro zacząć spadać. Co ma być to będzie.
 
Pytam mnie właśnie czy mnie brzuch boli ale nic nie czuje. Już się pogodzilam z tym że może beta jutro zacząć spadać. Co ma być to będzie.
Nigdy nic na 100 % dopoki nosisz ciaze nie jest przesadzone. Ja pamietam ze w szpitalu jak bylam to lekarze mowili ze nic z tego i na wlasne żądanie wyszlam, w drodze ze szpitala pojechalam do swojego lekarza i on do mnie ze nie jest zle i wszystko moze sie unormowac. To byl prawie 6tc. No niestety wtedy sie nie udalo. Z jednej strony lepiej sie rozczarowac w druga strone niz wmawiac sobie ze jest ok a pozniej zawód.
Bedziesz jutro bete robic? W takiej sytuacji to najlepsze co mozesz zrobic da odpowiedz w 100 % i uwierz mi lepiej sie o czyms zlym dowiedziec w domu niz u lekarza na usg. Trzymam kciuki i jeszcze moze sie okazac ze wszystko dobdze 😊✊❤️❤️
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak mam podwyższone tsh to muszę koniecznie do endokrynologa czy może gin wypisać mi odpowiednie leki? Pierwszy raz mam problem z tarczyca i normalnie nie wiem.
 
reklama
Do góry