reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Kurcze jak tak czytam o tych plamieniach to zaczynam się bać bo ja sam początek i dzieciaki na ręce co chwilę🤷 Dajcie znać czy wszystko ok
Lekarz mi powiedział że krwawienie czy plamienie nie musi oznaczać niczego złego ale warto to skonsultować. Tez mam małe dzieci (2latka i drugie 4miesiace ) i nie da sie ich nie nosic heh
 
reklama
Cześć dziewczyny. Na poczatku. Wszystkim dziewczyną po wizytach u lekarzy gratuluję bijących serduszek ,a tym co testowały gratuluję 2 kreseczek 😍 Za resztę dziewczyn trzymam mocno kciuki napewno wszystko się dobrze skończy :* Trzeba myśleć pozytywnie.

Chciałam się Was zapytać. Nie byłam jeszcze na wizycie u lekarza mam na 31.07. Moje cykle były bardzo długie. Więc cieżko mi stwierdzić który tydzień ale tak mniej wiecej zaczynam dziś 6. Jednak moje pytanko dotyczy TSH. Zanim jeszcze dowiedziałam się o ciąży miałam robione badania hormonalne ponieważ długo się staraliśmy o dzidzię i miałybyć podejmowane jakieś kroki a tu niespodzianka. Udało się !!! Ale wracając. Na tych badaniach wyszło mi , że moje TSH było 0.75. Niby norma ro 0.02 - 2.5 ale uważacie , że to TSH jest wystarczające ? Jak było u Was. ?

Pozdrawiam. :)
I powodzenia 🥰
 
Hej kochane, według aplikacji termin porodu mógłby być między 31.03.2021-01.04.2021 😁 przycupnę sobie tutaj jak i w kwietniowej grupie. Jestem po biochemicznej. Pisałam na początku tej grupy, ze chciałabym żeby w drugim cyklu się udało. Dziś mam 1 dzień do @, 33 dzień cyklu i takie kreski 😍😍😍✊🏻
Super grube krechy 😊Gratuluję i witamy😁
 
Lekarz mi powiedział że krwawienie czy plamienie nie musi oznaczać niczego złego ale warto to skonsultować. Tez mam małe dzieci (2latka i drugie 4miesiace ) i nie da sie ich nie nosic heh
Wiem właśnie też o to mi chodziło 🤦 tak czasem poprostu tak się zdarzy. Ja we wcześniejszej ciąży nosiłam do końca córkę bo późno zaczęła chodzić i woziłam do żłobka a po schodach na ręce i o dziwo ciśnienie miałam lepsze jedynie krew mi co chwilę szwankowała.
 
Ciąża jeszcze jest. Jest widoczny zarodek jednak nie ma nadal akcji serca. Lekarz mówi że szanse na utrzymanie tej ciąży są 50/50. Przepisał mi Duphaston i kontrola za tydzień. Ale jutro już mam wizytę planowa u swojego gina to zobaczymy co powie. Krwawienie ponoć nie związane z ciążą. Mówi że szkoda że Sexu wczoraj nie było bo byłoby na co zwalić 😆
Uspokoił cię troszkę? 😊 Będzie dobrze nie denerwuj się na zapas jesteśmy z Tobą 😊
 
Hej kochane, według aplikacji termin porodu mógłby być między 31.03.2021-01.04.2021 😁 przycupnę sobie tutaj jak i w kwietniowej grupie. Jestem po biochemicznej. Pisałam na początku tej grupy, ze chciałabym żeby w drugim cyklu się udało. Dziś mam 1 dzień do @, 33 dzień cyklu i takie kreski 😍😍😍✊🏻
Pamiętam jak pisałaś i super, że się udało. Ja też pisałam w tej grupie i niestety nic, może będzie jak u ciebie i w następnym cyklu zadziała 🤩😂
 
Najgorsza ta niepewność! W ciąży z synkiem to miałam krwotok że skrzepami w 15 tyg i też nie było wiadomo skąd. Może taka moja natura ;-) To czekamy na dobre wieści!

Tak i to czekanie, mam wrażenie że zawsze czas okropnie zwalnia przed tymi wizytami. A było wszystko ok wtedy? Może taka natura, czytałam na jakieś stronie (przeczytałam ich miliard od piątku), że niektóre kobiety plamią przez rozciągająca macicę. Tak czekamy na dobre wieści 😊
 
Tak i to czekanie, mam wrażenie że zawsze czas okropnie zwalnia przed tymi wizytami. A było wszystko ok wtedy? Może taka natura, czytałam na jakieś stronie (przeczytałam ich miliard od piątku), że niektóre kobiety plamią przez rozciągająca macicę. Tak czekamy na dobre wieści 😊
Wtedy byłam przekonana że to koniec jak tam strzępy leciały. Jednak serduszko biło ładnie i wszystko ok było z ciążą. Synek się zdrowy urodził tydzień po terminie. No zobaczymy co teraz będzie. Nadal krwawie A wzięłam dwie tabletki Duphastonu. Może potrzeba czasu by zadziałał.
 
reklama
Tak. Już poinformowałam kierowniczke. Kazała mi od razu iść na zwolnienie. Jak powiedziała mam odpoczywać i pachnieć 😉

To witam w klubie 🐞 😅
Ja jeszcze nic w pracy nie powiedziałam. Od piątku zaczynam urlop, 3.08 idę do lekarza i wezmę l4 później tylko poinformuje..
Nie chce nic powiedzieć bez potwierdzenia lekarza że wszystko jest okey 🤗
 
Do góry