reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mi przy 5+3 było widać pęcherzyk z zarodkiem.

Chyba będę się z Wami żegnać:-( Od rana jakiś brunatny śluz mam. Chyba ta ciaza się nie utrzyma. Nie wiem czy uda mi się dziś gdzieś na usg dostać. Jak coś to jutro mam wizytę u mojego gina.
Czekam już na usg. Pozbieralam się szybko bo pojawiła się krew :-( Na szczęście lekarz mnie przyjmie bez kolejki.

Trzymam kciuki żeby było dobrze!❤️ Napisz później co Ci powiedział kochana.
 
reklama
Ciąża jeszcze jest. Jest widoczny zarodek jednak nie ma nadal akcji serca. Lekarz mówi że szanse na utrzymanie tej ciąży są 50/50. Przepisał mi Duphaston i kontrola za tydzień. Ale jutro już mam wizytę planowa u swojego gina to zobaczymy co powie. Krwawienie ponoć nie związane z ciążą. Mówi że szkoda że Sexu wczoraj nie było bo byłoby na co zwalić 😆
 
5t6d i tak mi sie wczesnie zaczely bo praktycznie od testu przed terminem @ juz lekko mdlilo. Mam nadzieje ze rownie szybko minął. Ja nie pamietam jak z dziecmi mialam ale chyba tak ksiazkowo bardziej do 12 tc mdlosci byly. Mam nadzieje bo chyba zwariuje 🥴
to jakos na podobnym etapie jestesmy.. ja w poprzedniej ciazy miałam tragedie ale nie miałam malucha w domu wiec był luz. 10latka sama sie ogarniała, stary tez dom ogarnął wiec pierwsze 3 miesiace całe dosłownie przespałam, wstawałam tylko do wc, a tak to w lozku:( teraz trudniej bo 4latka w domu :(
 
Ciąża jeszcze jest. Jest widoczny zarodek jednak nie ma nadal akcji serca. Lekarz mówi że szanse na utrzymanie tej ciąży są 50/50. Przepisał mi Duphaston i kontrola za tydzień. Ale jutro już mam wizytę planowa u swojego gina to zobaczymy co powie. Krwawienie ponoć nie związane z ciążą. Mówi że szkoda że Sexu wczoraj nie było bo byłoby na co zwalić 😆
Czyli wieści nie są złe. Jeśli jest szansa to jest też nadzieja!
 
Ciąża jeszcze jest. Jest widoczny zarodek jednak nie ma nadal akcji serca. Lekarz mówi że szanse na utrzymanie tej ciąży są 50/50. Przepisał mi Duphaston i kontrola za tydzień. Ale jutro już mam wizytę planowa u swojego gina to zobaczymy co powie. Krwawienie ponoć nie związane z ciążą. Mówi że szkoda że Sexu wczoraj nie było bo byłoby na co zwalić 😆

Jest szansa i tego się trzeba trzymać❤️ Może na serduszko jeszcze za wcześnie poprostu. Nie wiedział skąd to krwawienie? Tylko ze nie związane z ciąża? Mam podobna sytuację jak Twoja, byłam w piątek u ginekologa, usłyszałam to co ty i czekam na czwartek na następną wizytę.
 
Jest szansa i tego się trzeba trzymać❤ Może na serduszko jeszcze za wcześnie poprostu. Nie wiedział skąd to krwawienie? Tylko ze nie związane z ciąża? Mam podobna sytuację jak Twoja, byłam w piątek u ginekologa, usłyszałam to co ty i czekam na czwartek na następną wizytę.
Najgorsza ta niepewność! W ciąży z synkiem to miałam krwotok że skrzepami w 15 tyg i też nie było wiadomo skąd. Może taka moja natura ;-) To czekamy na dobre wieści!
 
Hej kochane, według aplikacji termin porodu mógłby być między 31.03.2021-01.04.2021 😁 przycupnę sobie tutaj jak i w kwietniowej grupie. Jestem po biochemicznej. Pisałam na początku tej grupy, ze chciałabym żeby w drugim cyklu się udało. Dziś mam 1 dzień do @, 33 dzień cyklu i takie kreski 😍😍😍✊🏻
 

Załączniki

  • 3873475E-B4FD-490A-80EB-F11CAE4CFB9E.jpeg
    3873475E-B4FD-490A-80EB-F11CAE4CFB9E.jpeg
    598,8 KB · Wyświetleń: 73
a który tydzień? Ja poprzednie ciaze tak miałam :( w ostatniej do samego porodu wiec wiem co czujesz i bardzo współczuje. Ja probowalam wszystkiego i nic na mnie nie działało ale moze spróbuj prevomit? Albo podpytaj lekarza o nie. U mnie poki co tylko poranne mdlosci ale w poprzedniej ciazy na tym etapie jeszcze nie wiedziałam o ciazy wiec i mdlosci nie miałam.. takze nastawiam sie na powtórkę :(
Ja też tak miałam właśnie wiem jak to się człowiek umęczy🤦
 
reklama
Mi dawał i w 5 tc.
Przysługuje od początku.



Współczuję. W poprzednich ciążach tak miałam. Masakra. Trzymaj się.



Bardzo mocno trzymam kciuki za same dobre wieści.


Ja idę za godzinę, w nocy nie mogłam spać. Też ciągle plamię.
Kurcze jak tak czytam o tych plamieniach to zaczynam się bać bo ja sam początek i dzieciaki na ręce co chwilę🤷 Dajcie znać czy wszystko ok
 
Do góry