reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Witajcie
Widze ze juz coraz więcej z was ma okropne mdlosci.... mi naszxzescie lekko przeszly ale ponad 2 tyg cale dnie to byl koszmar ..... dalej mi niedobrze ale juz ciut mniej.
Wizyte mam 30 lipca :)
Ridzicom juz powiedzielismy bardzo sie ciesza chodz myslalam ze bedzie reakcja ze na wynajmie ze gdzie my sie pomiescimy itd a tu niespodzianka batdzo sie ciesza moze dlatego ze 1.5 roku temu poronilam.

A pozatym moja 2 latka sie sama odpiluchowala szok a starsza zaczel miesiaczkowac hehe takze z pieluch na podpaski 😂😂😂😂😁😁😁😁
 
Hejka
Tak was czytam codziennie i zazdroszcze ze macie siłę pisać wogóle. Ja od paru dni zdycham dosłownie 🥴 24 godziny na dobe bym siedziała na kiblu... 🤮 Tylko oczy rano otwieram i juz masakra, nawet w nocy jak sie przebudzę do lazienki to mi ciezko zasnąć... W tym momencie juz nie myślę o niczym. Dzis albo jutro lekarz a ja nawet nie mam ochoty tam isc 🤦‍♀️😵. Od dwoch dni jestem na waflach ryzowych i wodzie, nic wiecej nie wchodzi 🙄 ma ktoras takie straszne mdlosci?
I tak mysle ze przy takich mdlosciach a nawet wymiotach czasami to nie moze byc źle..
a który tydzień? Ja poprzednie ciaze tak miałam :( w ostatniej do samego porodu wiec wiem co czujesz i bardzo współczuje. Ja probowalam wszystkiego i nic na mnie nie działało ale moze spróbuj prevomit? Albo podpytaj lekarza o nie. U mnie poki co tylko poranne mdlosci ale w poprzedniej ciazy na tym etapie jeszcze nie wiedziałam o ciazy wiec i mdlosci nie miałam.. takze nastawiam sie na powtórkę :(
 
Witaj ! Ciąża będzie widoczna na usg jak będą hcg będzie powyżej 1000 czyli musisz poczekać trochę jeszcze. Mój gin daje zwolnienie jak jest akcja serca czyli koło 7 /8 tygodnia. Zawsze możesz wziąść l4 od rodzinnego.

Mi dawał i w 5 tc.
Przysługuje od początku.

Hejka
Tak was czytam codziennie i zazdroszcze ze macie siłę pisać wogóle. Ja od paru dni zdycham dosłownie 🥴 24 godziny na dobe bym siedziała na kiblu... 🤮 Tylko oczy rano otwieram i juz masakra, nawet w nocy jak sie przebudzę do lazienki to mi ciezko zasnąć... W tym momencie juz nie myślę o niczym. Dzis albo jutro lekarz a ja nawet nie mam ochoty tam isc 🤦‍♀️😵. Od dwoch dni jestem na waflach ryzowych i wodzie, nic wiecej nie wchodzi 🙄 ma ktoras takie straszne mdlosci?
I tak mysle ze przy takich mdlosciach a nawet wymiotach czasami to nie moze byc źle..

Współczuję. W poprzednich ciążach tak miałam. Masakra. Trzymaj się.

Czekam już na usg. Pozbieralam się szybko bo pojawiła się krew :-( Na szczęście lekarz mnie przyjmie bez kolejki.

Bardzo mocno trzymam kciuki za same dobre wieści.


Ja idę za godzinę, w nocy nie mogłam spać. Też ciągle plamię.
 
@Marvelka89 kochana ja mam takie mdlosci, ze dopiero po 2 dniach mam sile tu wejść i coś napisać... 🤢 jest masakra. W pierwszej ciąży miałam podobnie przez wymioty schudłam 7kg. Ale wtedy cały czas leżałam i to dużo pomagało. Teraz nie mogę sobie na to pozwolić przy dziecku. Jest bardzo ciezko🤢😐
Ja tez nie mam za bardzo jak lezec, 11 latka i 7latek w domu i niby sie ogarną ale obowiazki mam i niestety moj kochany mąż nierozumie ze zle sie czuje 🤮 on ma urlop i koniec 🙄 te chłopy. Tak go niedawno chwaliłam, a tu masz przechwalony zostal i nie interesuje go ze ciąża to mnostwo zmartwień. Ach juz sie nastawilam ze jednak te 9 miesiecy nie bede miala zbytnio pomocy. Ale pocieszam sie ze co nas nie zabije to nas wzmocni 💪😅
 
reklama
a który tydzień? Ja poprzednie ciaze tak miałam :( w ostatniej do samego porodu wiec wiem co czujesz i bardzo współczuje. Ja probowalam wszystkiego i nic na mnie nie działało ale moze spróbuj prevomit? Albo podpytaj lekarza o nie. U mnie poki co tylko poranne mdlosci ale w poprzedniej ciazy na tym etapie jeszcze nie wiedziałam o ciazy wiec i mdlosci nie miałam.. takze nastawiam sie na powtórkę :(
5t6d i tak mi sie wczesnie zaczely bo praktycznie od testu przed terminem @ juz lekko mdlilo. Mam nadzieje ze rownie szybko minął. Ja nie pamietam jak z dziecmi mialam ale chyba tak ksiazkowo bardziej do 12 tc mdlosci byly. Mam nadzieje bo chyba zwariuje 🥴
 
Do góry