reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Patii, piękna, taka dziweczęca, ale Ci się zdjęcia udały.
Nela duża już 😍
Szkoda, że mieszkacie tak daleko od nas.

Co prawda moją koleżanką powinna być raczej Twoja Mama, ale dzieci łączą pokolenia.
Mary jest odemnie 18 lat młodsza i uwielbiam te spotkania 😊
Jakbyś się postarała to być mogła być moją mamą 😃
 
Patii, piękna, taka dziweczęca, ale Ci się zdjęcia udały.
Nela duża już 😍
Szkoda, że mieszkacie tak daleko od nas.

Co prawda moją koleżanką powinna być raczej Twoja Mama, ale dzieci łączą pokolenia.
Mary jest odemnie 18 lat młodsza i uwielbiam te spotkania 😊
Mary A ile Ty masz lat jeśli można wiedzieć 😁
 
Patii, piękna, taka dziweczęca, ale Ci się zdjęcia udały.
Nela duża już 😍
Szkoda, że mieszkacie tak daleko od nas.

Co prawda moją koleżanką powinna być raczej Twoja Mama, ale dzieci łączą pokolenia.
Mary jest odemnie 18 lat młodsza i uwielbiam te spotkania 😊
No tu na zdjęciu wyszła na naprawdę dużą haha, a w rzeczywistości jest mniejsza 😅 aale ogólnie jest długa 😊

Hah, ja jestem rok młodsza od Mary, mam 26 lat 😁 a moja mama ma 46 🙂
Wiek się nie liczy, znam kilka osób po 40 z którymi jestem na " Ty" 😀

I to prawda, szkoda, że bliżej nie mieszkamy. Jedyną osobą, która mieszka bardzo blisko mnie jest @LipcowaLi 😁
 
Polecam Wam dwie nowo odkryte firmy z jedzeniem raczej tak na wyjazd lub jak się nie chce/nie da rady czegoś ugotować
  • musy owocowe firmy Loulouka Bio ja akurat zamówiłam smak aloha jabłko ale są różne np truskawkowy całus jakie to dobre i 100% owoce bez żadnych dodatków
  • obiadki z Good Gout Bio np. Dynia piżmowa z jagnięciną, kukurydza z mięsem kaczki skład idealny
u nas wypróbowane;)
 
reklama
Patii, piękna, taka dziweczęca, ale Ci się zdjęcia udały.
Nela duża już 😍
Szkoda, że mieszkacie tak daleko od nas.

Co prawda moją koleżanką powinna być raczej Twoja Mama, ale dzieci łączą pokolenia.
Mary jest odemnie 18 lat młodsza i uwielbiam te spotkania 😊
Ważne że jesteśmy mlode duchem🤣🤣🤣
 
Do góry