reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja właśnie też mam ten sam stres związany z jajkiem ale do zupki już dałam żółtko ale z tym białkiem to się cykam 😉
Moja jadła już 3 razy w naleśnikach i placuszkach z jabłkami 🙈😂

Dziewczyny, jak Wy, że tak to nazwę, ogarniacie higienę osobistą?
Nie mam kojca i łóżeczka więc Melania wszędzie ze mną, muszę mieć ją na oku.
Jak biorę kąpiel to leży na podłodze w łazience lub w wejściu.
Boje się ją zostawić gdzieś.
Nawet jakbym się nie bała to ona po max 5 minutach woła, bo nie widzi człowieka.
Sama w domu całe dnie i wieczory jestem.

Jak sobie z tym radzicie, czy któraś z Was ma tak jak ja z tymi pobytami w łazience?

W sumie mnie to śmieszy, nie męczy ☺
Czekam aż młoda zaśnie, na bardzo szybkie siku skaczę jak malutką zabawia Dobrusia, albo zostawiam ją na macie i mam otwarte drzwi do łazienki, a w sumie mała z maty mnie widzi.

Jak myślicie gdzie to podłapali?

Dużo, dużo zdrówka. Trzymajcie się.
Strasznie Wam współczuję tej sytuacji 😥
To wszędzie można podłapać. W sklepie choćby.
Właśnie przed chwilą był reportaż w Dzień dobry TVN o RSV.
W zeszłym roku nie było zakazen bo były lockdowny, i teraz temu ten wirus szaleje ze zdwojoną siłą.
Kurde, u nas był, dzieci w przedszkolu chorowały równo w lutym/marcu, u nas w przedszkolu była epidemia.
 
A my pozdrawiamy ze spacerku 🥰
Fakt faktem wróciliśmy już jakiś czas temu 😅
ps. Zobaczcie te rzęsy 😍❤️
IMG_20211019_163749.jpg


IMG_20211019_163739.jpg

IMG_20211019_165137.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
😱 matko Toruń zamienić na Radom nigdy!
ale wiadomka każdy lubi co innego 😂😂
kiedyś jak jeszcze oglądałam TV z 15 lat temu pokazywali w faktach jak goście wyrwali bankomat i wieźli na taczce na złom wpadli bo zarejestrowała ich kamera na rondzie 😂😂😂
z tym mi się kojarzy Radom no i jeszcze ze znienawidzonym rondem Kozienickim🤬
Z chytrą babą z Radomia i nieszczęsnym lotniskiem🙈
 
Do góry