reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Haha też tak mam pędzę do domu jak na skrzydłach jak synus z kimś zostaje🙈

Ja co prawda BLW nie stosuje ale chciałam zapytać co dajecie na śniadania? Bo ja daje kaszkę z musikiem owocowym i się zastanawiam czy Wy może dajecie już co innego?

Czajo miała rację mój syn zaakceptował mleko neocate bez najmniejszego problemu , mały żarłoczek 🙈

W sobotę miał 7 miesięcy I waży 8 kg wg wagi łazienkowej😉
Ja daje mleko u mnie posiłki to 4x po 210 ml mleka i 5 posiłek to słoiczek albo kasza albo sama coś jej zrobię. Do tego pomiędzy jakiś owoc
 
Ja wszędzie zabieram małą ze sobą w wózku.

Nawet jak np. Mąż bardzo późno wraca i muszę ją sama kąpać to gdy skończę ją ogarniać to wkładam do wózka i na jej oczach wchodzę do wanny. Tak mnie śmiesznie wtedy obserwuje 😜

A i jeszcze mamy skoczka, wiec to też trochę pomaga
Ja wkładam mają do łóżeczka mam już obniżone. A kapiel biorę zazwyczaj jak mąż juz jest w domu 🙂
 
Cześć, my też jesteśmy w trakcie tego paskudztwa RSV. U nas też zaczęło się w środę, zaczął lekko pokaslywal i przy tym mu coś charczalo w klatce. Pojechałam do przychodni, lekkie zapalenie oskrzeli. Dostaliśmy inhalacje nebud i imupret. W piątek pogorszyło mu się, ciężko oddychał i swiszczał. Pojechałam znowu do przychodni i pediatra powiedziała że daje natychmiast skierowanie do szpitala bo on się dusi. W szpitalu mnóstwo dzieci, wzięli nas na sor gdzie dostał inhalacje z Ventolin po czym lekarz oświadczył, że niestety nie ma miejsca na oddziale i nad nie przyjmie, ale po instalacji saturacja wróciła do normy i możemy je have do domu ale mamy go bacznie obserwować i robić inhalacje z nebud 2* dziennie i 4* dziennie z Ventolin i higiena nosa. W razie duszności ubrać go wystawić na dwór i zrobić dodatkową inhalacje. W domu w sobotę było jakby lepiej, a niedziela to lepiej nie mówić 😰 bardzo się o niego bałam, strasznie sapał. Dzisiaj już lepiej, nawet był pogodny, ale teraz budzi się z płaczem co godzinę, przytulam i dalej zasypia. RSV to straszne dziadostwo.
Życzę wszystkim dużo zdrowia.
Skąd to dziadostwo się bierze 😨
 
Wow niesamowita jest 😱 Mi też ciężko sobie wyobrazić młodego takiego mobilnego bo on na razie dopiero coś tam zaczyna pełzać 😀
Jak moja wstała tez byłam w wielkim szoku a teraz wstaje gdzie tylko się da i robi to coraz sprawniej a jak wstała to i nauczyła się siadać 😍 ma 7,5 miesiaca a ja wzroku nie mogę oderwać 🙂
 
reklama
Do góry