reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny, jak Wy, że tak to nazwę, ogarniacie higienę osobistą?
Nie mam kojca i łóżeczka więc Melania wszędzie ze mną, muszę mieć ją na oku.
Jak biorę kąpiel to leży na podłodze w łazience lub w wejściu.
Boje się ją zostawić gdzieś.
Nawet jakbym się nie bała to ona po max 5 minutach woła, bo nie widzi człowieka.
Sama w domu całe dnie i wieczory jestem.

Jak sobie z tym radzicie, czy któraś z Was ma tak jak ja z tymi pobytami w łazience?

W sumie mnie to śmieszy, nie męczy ☺
Ja małego wkładam do leżaczka kiedy mam potrzebę szybkiego prysznica i biorę go do łazienki na ten czas. Też nie wyobrażam go sobie zostawić choć na chwilę samego.
 
reklama
Dziewczyny, jak Wy, że tak to nazwę, ogarniacie higienę osobistą?
Nie mam kojca i łóżeczka więc Melania wszędzie ze mną, muszę mieć ją na oku.
Jak biorę kąpiel to leży na podłodze w łazience lub w wejściu.
Boje się ją zostawić gdzieś.
Nawet jakbym się nie bała to ona po max 5 minutach woła, bo nie widzi człowieka.
Sama w domu całe dnie i wieczory jestem.

Jak sobie z tym radzicie, czy któraś z Was ma tak jak ja z tymi pobytami w łazience?

W sumie mnie to śmieszy, nie męczy ☺
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny, jak Wy, że tak to nazwę, ogarniacie higienę osobistą?
Nie mam kojca i łóżeczka więc Melania wszędzie ze mną, muszę mieć ją na oku.
Jak biorę kąpiel to leży na podłodze w łazience lub w wejściu.
Boje się ją zostawić gdzieś.
Nawet jakbym się nie bała to ona po max 5 minutach woła, bo nie widzi człowieka.
Sama w domu całe dnie i wieczory jestem.

Jak sobie z tym radzicie, czy któraś z Was ma tak jak ja z tymi pobytami w łazience?

W sumie mnie to śmieszy, nie męczy ☺
w sensie kładziesz ja na płytkach?
ja wcześniej łóżeczko chicco potem był bujaczek, teraz jak siedzi to krzesełko Ikei ustawiam mu zabawki i książeczki (koniecznie miękkie u mnie tafla szyby 200/200 😜) i robię głupie miny albo prysznicem przez szybę wtedy się chichra😂
a jak na dwójkę to tak samo 😉
na siku to siedzi na gałganie i najczęściej podaje mi papier potrafi rozwinąć cała rolkę😂
 
my dzisiaj maraton usg
-biodra👍
-serce 👍👎 nadal pfo ale mniejsze 😉
-brzuszka 👍brak już poszerzonych miedniczek nerkowych, brak refluksu
-główki 👍 brak poszerzonej komory
-szyji 👍 okazało się że widocznie tak ma że przekręca głowę na lewo bo mięsień obojczykowo Mostkowo sutkowy jest ok 🤷🏻‍♀️

no to do powtórki tylko serce ale to po 16 ms ż tak się cieszę 😂 oczywiście mały tak się rozpłakał na obcego 😱 nie pamiętam kiedy w buzi smoczek miał to dałam i względny stres minął do tego tata śpiewał więc wgl super😂
 
@Mary2094 jutro będę robić gofry z cukinią 😉
kobietka podaje parę przepisów w zakładce na śniadanie, obiady itd może coś znajdziesz😜
 
Dziewczyny, jak Wy, że tak to nazwę, ogarniacie higienę osobistą?
Nie mam kojca i łóżeczka więc Melania wszędzie ze mną, muszę mieć ją na oku.
Jak biorę kąpiel to leży na podłodze w łazience lub w wejściu.
Boje się ją zostawić gdzieś.
Nawet jakbym się nie bała to ona po max 5 minutach woła, bo nie widzi człowieka.
Sama w domu całe dnie i wieczory jestem.

Jak sobie z tym radzicie, czy któraś z Was ma tak jak ja z tymi pobytami w łazience?

W sumie mnie to śmieszy, nie męczy ☺
Nela jeszcze nie pełza do przodu, więc jak ją daje na mate to tam się bawi i tylko obraca w loko i pełza do tyłu. Więc siku czy dłuższa sprawa to daje ją na mate, otwieram drzwi z łazienki na oścież i centralnie na wrpst drzwi mam salon i widzę ją z łazienki jak się bawi, a ona mnie. Jak biorę prysznic to wtedy ja biorę do bujaka do łazienki, daje jej zabawkę i się bawi i patrzy jak się kąpię 😁
Na razie mam lajcik 😁
 
Kurde ja ani przez chwilę nie pomyślałam o wstydzie 😅
Hahaha, ja tak samo 😂
A zabawne nawet jest to, że wcześniej jakos z półtorej Msc temu jak musiałam iść na dłuższą sprawę a ona nie chciała mi na macie leżeć i płakała to brałam ją do leżaczka do łazienki i jej pokazywałam taki grymas jak ma robić kupkę i " cisnąć" i kilka razy tak było, że właśnie w tym momencie w łazience na tym leżaczku prężyła się i zrobiła kupkę hahaha 😂
 
reklama
ahhh na Piękną Włoszkę można liczyć 😍
Hahaha, no pewnie 😄 A to z dzisiejszego wieczoru, po kąpieli 😁 I nie, nie bawi się nigdy wieczorem po kąpieli tylko idzie spać, ale dziś wyjątek, bo drzemkę miała do 17:20 a chciałam ją wcześniej wykąpać o 18 bo musiałam posmarować ją maścią, odczekać i potem sterydem a nie chcialam tego robić jak byłaby fest zmęczona, bo byłby płacz, jakbym ją z każdej strony smarowała, przekręcała itp 😜
IMG_20211018_184113.jpg
 
Do góry