reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja dzisiaj miałam bardzo ciężki dzień... spałam tylko 5 h... Poszłam spać o 1, bo oglądaliśmy z narzeczonym serial i od 6 mała się ciągle wierciła itp. Więc ja już nie spałam. I właśnie od tej 6 strasznie kręciło mi się w głowie, jak na karuzeli, jakbym wypiła litr wódki i wtedy tak jest ze się zamknie oczy to wiruje strasznie. I ja tak dziś miałam non stop bez przerwy... Nie umiałam funkcjonować. Tak jakby błędnik mi szwankował. A Mój na 10 do pracy szedł i nie mógł wolnego wziąć. Więc zadzwoniłam do teściowej czy przyszła by na kilka godzin bo boję się zostać z małą sama. Przez to kręcenie w głowie niedobrze mi w uj było i o 10 wymiotowałam... Teściowa przyjechała, zajęła się małą a ja leżałam. Potem o 11:30 małą uspałam i teściowa pojechała do domu zrobić obiad ( autem ma 5 minut do nas) a my spalysmy półtorej godz do 13 i akurat teściowa przyjechała z obiadem. Lepiej się poczułam jak pospałam, nie było mi niedobrze, ale nadal mi się kręciło w głowie jak zamknęłam oczy, jak się schylalam czy coś robiłam. I tak cały dzień mi się kręci w głowie. Straszne to, nigdy tak nie miałam. Bo to tak się kręci jakbym zeszła z karuzeli... Nie wiem co to może być. Albo zmeczenje albo to, że od tygodnia nosze okulary zamiast soczewek.
Miałam podobnie Patii, mąż chciał do szpitala jechać, bo nie mogłam się wysłowić 😬 platalam jakieś dziwne słowa, głową mi pękała i też wymiotowałam z bólu.
Doszłam do wniosku, że słabe jedzenie jadłam. To było na początku, jak mała jakoś 2-3 miesiące miała.
Odpocznij, weź ciepła kąpiel i jedz do mamy na dobry obiad 😎
Nasz ma w urzędzie jedno imię Bastian a na chrzcie daliśmy Maksymilian, a w ogóle to mam na imię tak jak Twoja siostra i teściową też mam o tym imieniu co Ty😁
A ja Beata 😁
Wiesz co, ostatnio boli mnie kręgosłup i plecy, bo dużo noszę małą i na łóżku przy kp muszę cudować i się wykręcać by dać jej cycka tego "górnego", bo ona tyko na prawym boku chce pić...
Jak pisałam wcześniej, też karmie jedna piersią i od takiego cudowania i wykręcania (przy karmieniu na leżąco) miałam bóle pleców 🥺
Może od tego Cię tak wzięło, jeszcze te okulary... 🤷‍♀️
 
Bastian? Pięknie🥰
Lubię takie oryginalne imona.
Mój syn ma Medard.
I tak je lubi, a było kontrowersyjne na początku.
Teraz na klasówkach podpisuje się tylko imieniem, bo i tak wszyscy wiedzą kto to jest 😄
Zresztą fajnie komponuje się z nazwiskiem,

Melania Antonina ( po babciach)
Bardzo oryginalne imię ma twój syn ale bardzo ładne...pierwszy raz takie słyszę:)
A te 18 lat temu jak przyszedł na świat to tak jak piszesz na pewno było mega kontrowersyjne:)
 
Wiesz co, ostatnio boli mnie kręgosłup i plecy, bo dużo noszę małą i na łóżku przy kp muszę cudować i się wykręcać by dać jej cycka tego "górnego", bo ona tyko na prawym boku chce pić...
Oby Ci szybko przeszło, zrób tak jak radzi Lipaaa, sama z Nelka tyle czasu to powoli organizm odreagowuje, mimo wszystko.


Czy któraś z Was NIE narzeka na kręgosłup?
 
Wiesz co, ostatnio boli mnie kręgosłup i plecy, bo dużo noszę małą i na łóżku przy kp muszę cudować i się wykręcać by dać jej cycka tego "górnego", bo ona tyko na prawym boku chce pić...
Sprawdz sobie kręgosłup, jak znajdziesz czas i fundusze udaj się do fizjo niech Cie pomasuje i okei. Trochę zadbaj też o siebie, bo z kręgosłupem nie ma niestety żartów potrafi dopiec.
 
Oby Ci szybko przeszło, zrób tak jak radzi Lipaaa, sama z Nelka tyle czasu to powoli organizm odreagowuje, mimo wszystko.


Czy któraś z Was NIE narzeka na kręgosłup?
Kurde mi już w kregach tak nie łupie ale mam coś z mięśniem lędźwiowym większym, jak odchylam się w lewo to prawa strona mega ciągnie.
Wisze na drążku ale póki co nie ma różnicy 😒
 
Bardzo oryginalne imię ma twój syn ale bardzo ładne...pierwszy raz takie słyszę:)
A te 18 lat temu jak przyszedł na świat to tak jak piszesz na pewno było mega kontrowersyjne:)
Dziękuję.
On ma nazwisko po tacie Medard Dahms.
Więc na początku były pytania w różnych instytucjach co wpisać jako imię a co jako nazwisko 😄
 
reklama
Do góry