reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Miałam podobnie Patii, mąż chciał do szpitala jechać, bo nie mogłam się wysłowić 😬 platalam jakieś dziwne słowa, głową mi pękała i też wymiotowałam z bólu.
Doszłam do wniosku, że słabe jedzenie jadłam. To było na początku, jak mała jakoś 2-3 miesiące miała.
Odpocznij, weź ciepła kąpiel i jedz do mamy na dobry obiad 😎

A ja Beata 😁

Jak pisałam wcześniej, też karmie jedna piersią i od takiego cudowania i wykręcania (przy karmieniu na leżąco) miałam bóle pleców 🥺
Może od tego Cię tak wzięło, jeszcze te okulary... 🤷‍♀️
No ja się modliłam wczoraj by mi tylko przeszło, bo jakbym miałam iść do szpitala i małą zostawić to bym umarła... 😭

No te przekręcanie przy kp to masakra...
Sprawdz sobie kręgosłup, jak znajdziesz czas i fundusze udaj się do fizjo niech Cie pomasuje i okei. Trochę zadbaj też o siebie, bo z kręgosłupem nie ma niestety żartów potrafi dopiec.
Sprawdzę sobie kiedyś, na razie nie ma tak źle.
 
reklama
Nelunia pozdrawia wszystkie swoje koleżanki i kolegów 🥰
IMG_20210912_161427.jpg
 
Oby Ci szybko przeszło, zrób tak jak radzi Lipaaa, sama z Nelka tyle czasu to powoli organizm odreagowuje, mimo wszystko.


Czy któraś z Was NIE narzeka na kręgosłup?
Medard pięknie a za razem oryginalnie, Melania też, można fajnie skrócić 😉 my też wolimy takie imiona rzadziej nadawane 😉

Ja muszę przyznać, że nie narzekam na kręgosłup, naprawdę nie boli mnie ani w ciąży ani teraz🤔ale faktycznie nasze dzieciaczki coraz cięższe 😅 mojego małego króla staram się nosić jak najmniej ale wiadomo jest coraz bardziej ciekawy świata i jak już poczuje ręce to nie odpuszcza aż do najedzenia albo pójścia spać ale jak go usypiam to trzymam na kolanach nie chodzę z nim.
W ogóle byłam nie dawno u fizjoterapeuty uroginekologicznego bo ja po cc, bliznę mam ok. ale chciałam żeby zobaczyła jak tam zrosty i wiecie co się okazało że z blizna wszystko dobrze ale postawę to już muszę ćwiczyć i mam rozejście mięśni brzucha takie na trzy palce dostałam ćwiczenia i muszę się za to zabrać 😅
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry