reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja też z branży medycznej, jeszcze przed pandemia co minimum 30 minut musiałam dezynfekować ręce 😵 tragedia dla skóry, raz w tygodniu spalam w rękawiczkach a dłonie smarowałam gruuuubo Bepanthenem, bardzo mi pomagało 👍
My mieliśmy do wyboru, albo rękawiczki przez 12h pracy, albo ciągła dezynfekcja. Po tym jak urządziłam sobie ręce od płynu to cały dzień miałam rękawiczki na dłoniach. A później ręce dochodziły do siebie bo sparowane.
 
Czy ja wiem czy mój mąż wyrósł na normalnego 😂😂😂
Ale tak, chce aby mała miała kontakt z dziadkami, lecz nie chce aby miała tak jak ja. Mnie babcia przez długi okres czasu chowała, bo niestety rodzice musieli pracować i nie mam im tego za złe, tak musiało być. Do dziś czasem marzę aby zjeść babci pomidorówkę z ryżem lub napić się prosto z samowaru soku. Nie uważam żeby metody wychowawcze babci były złe, bo żyję i dużo jej zawdzięczam.
Tzn ja też nie chce by mi dziadkowie wychowywali córkę, bo to jednak ja chce z nią najwięcej czasu spędzać a do dziadków, żeby jeździła jak będę potrzebowała pomocy czy mieć wolny weekend, a później jak będzie już starsza i będzie sama chciała jechać to wtedy pojedzie 🙂
Maja Wiktoria,
Po mojej prababci 💓
My też myśleliśmy by dać Neli imię po babci, ale jednak nie daliśmy bo teściowa to Krystyna a moja mama to Beata, a ja mam na drugie imię Krystyna po mojej prababci i mija siostra Milenką też ma na drugie Krystyna po dwóch prababciach.
A Adelajda nam się podoba bardzo i myśleliśmy by drugiej córce tak dać na imię, ale wszyscy zamiast Adela to mówiliby na nią w skrócie Ada ( od Adrianny) a mi się Ada nie podoba więc wiedziałam, że go nie wykorzystamy więc daliśmy go Nelusi na drugie imię i pięknie się współgrało z pierwszym 🥰
 
Ja dzisiaj miałam bardzo ciężki dzień... spałam tylko 5 h... Poszłam spać o 1, bo oglądaliśmy z narzeczonym serial i od 6 mała się ciągle wierciła itp. Więc ja już nie spałam. I właśnie od tej 6 strasznie kręciło mi się w głowie, jak na karuzeli, jakbym wypiła litr wódki i wtedy tak jest ze się zamknie oczy to wiruje strasznie. I ja tak dziś miałam non stop bez przerwy... Nie umiałam funkcjonować. Tak jakby błędnik mi szwankował. A Mój na 10 do pracy szedł i nie mógł wolnego wziąć. Więc zadzwoniłam do teściowej czy przyszła by na kilka godzin bo boję się zostać z małą sama. Przez to kręcenie w głowie niedobrze mi w uj było i o 10 wymiotowałam... Teściowa przyjechała, zajęła się małą a ja leżałam. Potem o 11:30 małą uspałam i teściowa pojechała do domu zrobić obiad ( autem ma 5 minut do nas) a my spalysmy półtorej godz do 13 i akurat teściowa przyjechała z obiadem. Lepiej się poczułam jak pospałam, nie było mi niedobrze, ale nadal mi się kręciło w głowie jak zamknęłam oczy, jak się schylalam czy coś robiłam. I tak cały dzień mi się kręci w głowie. Straszne to, nigdy tak nie miałam. Bo to tak się kręci jakbym zeszła z karuzeli... Nie wiem co to może być. Albo zmeczenje albo to, że od tygodnia nosze okulary zamiast soczewek.
 
Daj znać co Ci po

Moja ma tylko jedno:)Iga:)Szybko nauczy się pisać i mówić:)
M
Luzik arbuzik, moja starsza zaczęła się obracać z brzucha na plecy jak muaka 7.5 miesiąca, jak miała 8.5 zaczeka pełzać, 10 jak zaczeka raczkowac i trzy dni po pierwszych urodzinach był pierwszy kroczek 😁 wszystko w normie.
Na rehabilitacji nauczysz się zabaw, które pomogą dziecku ogarnąć niektóre ruchy, ale bez stresu, wszystko jest w normie



He, to moje dzieci o tym nie wiedzą... Rano nie było zęba a popołudniu już tak ale tak się młody znęcał nad gryzakiem, że się nie ma co dziwić, że działo się poddało 😂



U mojej starszej się nie sprawdził a dostałam taki od koleżanki, u której to był hit... Moja nie znosiła tego sliniaczka, ale może dlatego że u nas posiłki trwały długo i chyba było jej w tym za gorąco



U nas Bartosz Julian. Julian po moim ukochanym dziadku 🥰



Moja starsza miała być Iga, więc mam duży sentyment dla tego imienia 😁
Mój ma jedno imię- Julian właśnie ❤️
 
Ja dzisiaj miałam bardzo ciężki dzień... spałam tylko 5 h... Poszłam spać o 1, bo oglądaliśmy z narzeczonym serial i od 6 mała się ciągle wierciła itp. Więc ja już nie spałam. I właśnie od tej 6 strasznie kręciło mi się w głowie, jak na karuzeli, jakbym wypiła litr wódki i wtedy tak jest ze się zamknie oczy to wiruje strasznie. I ja tak dziś miałam non stop bez przerwy... Nie umiałam funkcjonować. Tak jakby błędnik mi szwankował. A Mój na 10 do pracy szedł i nie mógł wolnego wziąć. Więc zadzwoniłam do teściowej czy przyszła by na kilka godzin bo boję się zostać z małą sama. Przez to kręcenie w głowie niedobrze mi w uj było i o 10 wymiotowałam... Teściowa przyjechała, zajęła się małą a ja leżałam. Potem o 11:30 małą uspałam i teściowa pojechała do domu zrobić obiad ( autem ma 5 minut do nas) a my spalysmy półtorej godz do 13 i akurat teściowa przyjechała z obiadem. Lepiej się poczułam jak pospałam, nie było mi niedobrze, ale nadal mi się kręciło w głowie jak zamknęłam oczy, jak się schylalam czy coś robiłam. I tak cały dzień mi się kręci w głowie. Straszne to, nigdy tak nie miałam. Bo to tak się kręci jakbym zeszła z karuzeli... Nie wiem co to może być. Albo zmeczenje albo to, że od tygodnia nosze okulary zamiast soczewek.
A kręgosłup Ci nie szwankuje? Bo ja tak mam od odcinka szyjnego jak go sobie przeciąże i wtedy wiruje mi świat jak na karuzeli.
 
Nasz ma w urzędzie jedno imię Bastian a na chrzcie daliśmy Maksymilian, a w ogóle to mam na imię tak jak Twoja siostra i teściową też mam o tym imieniu co Ty😁
Bastian? Pięknie🥰
Lubię takie oryginalne imona.
Mój syn ma Medard.
I tak je lubi, a było kontrowersyjne na początku.
Teraz na klasówkach podpisuje się tylko imieniem, bo i tak wszyscy wiedzą kto to jest 😄
Zresztą fajnie komponuje się z nazwiskiem,

Melania Antonina ( po babciach)
 
reklama
A kręgosłup Ci nie szwankuje? Bo ja tak mam od odcinka szyjnego jak go sobie przeciąże i wtedy wiruje mi świat jak na karuzeli.
Wiesz co, ostatnio boli mnie kręgosłup i plecy, bo dużo noszę małą i na łóżku przy kp muszę cudować i się wykręcać by dać jej cycka tego "górnego", bo ona tyko na prawym boku chce pić...
 
Do góry