reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Nelunia pozdrawia wszystkie swoje koleżanki i kolegów 🥰
Zobacz załącznik 1317974
Piękna jest!
Mnie za każdym razem, gdy ja pokazujesz zachwycają te loczki 😍
Tu na luzaku😉ale ta mina mnie rozwala🤣🤣
A teraz chcemy Melcie i resztę małych urwisów😁

Tak tak - urwisow!!! Oto moj:
IMG_20210914_144341.jpg

O proszę jak kreatywnie😃 brawo dla tatusia👏kocham Melci paplotki,( jak to mówi Patii),
urocza dziewczynka😍
"paplotki" też zapisało się w moim słowniku na stałe :)
 
Dziewczyny, a jak dałyście swoim dzieciom na drugie imię? 😊 Bo w sumie nigdy nie pisałyśmy a ciekawa jestem 😀
U nas jest Nela Adelajda ❤️
moja ma tylko jedno imię, starsza córka też. Ja też mam jedno i podwójne nazwisko - panieńskie i po mężu i stwierdziłam, że jeśli dam córce dwa imiona i będzie jeszcze chciała podwójne nazwisko to będzie tego za dużo:p ale syn ma dwa imiona
 
Medard pięknie a za razem oryginalnie, Melania też, można fajnie skrócić 😉 my też wolimy takie imiona rzadziej nadawane 😉
Ja też wolę imiona rzadko spotykane czy rzadziej nadawane 😊
Cudowna ta Wasza Nela Adelajda ❤️
❤️ ❤️
Dziękujemy 🥰
Tu na luzaku😉ale ta mina mnie rozwala🤣🤣
A teraz chcemy Melcie i resztę małych urwisów😁
Haha, jaki zadowolony 😀 słodziak 🥰
Cudnyyyy 🥰 🥰 🥰

Tatuś zrobił jeździdełko z kartonu 🤣
Melania ubrana jak zazwyczaj- na chłopaczka. Jakoś jeszcze nie mam weny do damskich fatałaszków 😄
Uuu, ale ma furę 😀 Kochana 🥰 I właśnie chciałam napisać to samo co @Niedługo mama, ale źle trochę sformułowała to słowo 😅 Melania ma super PAPLOCZKI ( albo paploki) ❤️
Sama słodycz ❤❤❤ a koszulka czadowa 😃
Od mojej mamy dostała z nad morza, więc pamiątkowa sesja musiała być 😀😁
O proszę jak kreatywnie😃 brawo dla tatusia👏kocham Melci paplotki,( jak to mówi Patii),
urocza dziewczynka😍
Paploczki kochana 🥰
Piękna jest!
Mnie za każdym razem, gdy ja pokazujesz zachwycają te loczki 😍


Tak tak - urwisow!!! Oto moj:
Zobacz załącznik 1317998

"paplotki" też zapisało się w moim słowniku na stałe :)
No loczki ma cudne, zgadzam się 🥰 I nie znam osoby, która by na nią spojrzała i nie powiedziała nic o lokach 😁

Majka, Ty słodka sprinterko 😍 Te nogi nawet na zdj latają 😅
U nas zdjęcia z cyklu : oczekiwania vs. rzeczywistość. Zrobić zdjęcie to wielka sztuka 😂
Ona tą czupryne ma ekstra 😍 Ona taki aniołeczek jest po buźce 😍🥰
 
reklama
Do góry