reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
my niestety czekamy priv do okulisty mały spuchnięte oczko w środku czerwonawo żółte boję się że bakteria🤔
oczywiście 🤬🤬🤬służba zdrowia na nfz
Nasza często ma czerwone powieki, i górną i dolną, jak mocno pociera piąstkami. Swędzą ją ewidentnie wtedy, ale to nie to samo.
U nas pewnością objaw alergii, jeszcze jednak nie wiem na co, kontaktowa jakąś.
Napisz proszę jak dostaniecie diagnozę.
 
A ja tam wiem czy dożyje do marca😉 a co poświętuje to moje trzeba się cieszyć tu i teraz, jak jest z czego 😂
To moje jedyne dziecko to mogę świętować co pół roku 😂😂😂
Możesz i co tydzień, nic mi do tego 🤣🤣🙈🙈
Nawet jakbym chciała cokolwiek świętować to się nie nadaję, ledwo żyję i dziwię się, że oddycham taka zatkana. Przysięgam, dawno nie byłam taka chora.

my niestety czekamy priv do okulisty mały spuchnięte oczko w środku czerwonawo żółte boję się że bakteria🤔
oczywiście 🤬🤬🤬służba zdrowia na nfz
O matko, jak nie urok to sraczka...
 
Jeju, jeszcze Cię trzyma??? Nic lepiej?
W ogóle, no dobra, nie mam gorączki, ale za to katar makabryczny, zatoki zatkane, dzisiaj się oparłam czołem o ręce to myślałam, że spadnę z krzesła, zamykam oczy to mam wirnik, łeb napieprza, gardło też i wszystko mnie boli. Generalnie zwykłe przeziębienie, tylko takie na pełnym gazie, a tymczasem ja ostatnio chora - tak porządnie - byłam 4,5 roku temu w ciąży z Dobrusią jak miałam zapalenie zatok i już zdążyłam zapomnieć.
Biorę co mogę, psikam nanosrebrem, tantum verde, żrę septolete i właściwie bez zmian, a do tego zaczęłam kaszleć
 
W ogóle, no dobra, nie mam gorączki, ale za to katar makabryczny, zatoki zatkane, dzisiaj się oparłam czołem o ręce to myślałam, że spadnę z krzesła, zamykam oczy to mam wirnik, łeb napieprza, gardło też i wszystko mnie boli. Generalnie zwykłe przeziębienie, tylko takie na pełnym gazie, a tymczasem ja ostatnio chora - tak porządnie - byłam 4,5 roku temu w ciąży z Dobrusią jak miałam zapalenie zatok i już zdążyłam zapomnieć.
Biorę co mogę, psikam nanosrebrem, tantum verde, żrę septolete i właściwie bez zmian, a do tego zaczęłam kaszleć
A próbowałaś irigasin. Mi on w ciąży wiele pomógł.
 
reklama
Do góry