reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dobre 😂😂 trzeba zbierać kompromitujące materiały aby później robić siarę.
Ja mam w planach jak już będzie nastolatką tak wbijać o 6 rano do pokoju i robić pobudki, taka zemsta za te wczesne pobudki rano 😂😂
(Już wiem czemu mama mnie o 7 wybudzała waleniem garów jak miałam naście lat. Chyba też się mściła 😂😂😂)
Moja włączała mi co niedziela o 10 disco polo life żebym do kościoła wstała 🙈🙈🙈🤣
DZIAŁAŁO.

Pięknie dziewczyny 😍 a jak planujecie spędzić mini urodziny w przyszłym tygodniu? 😂😉
Żadnych planów, urodziny są w marcu 😁😉
Dzisiaj równiutko pół roku.
Zresztą za dwa tygodnie Dobrusia ma 4 urodziny, będzie torcik i prezenty.
Słuchajcie, macie może jakieś pomysły? W przedszkolu panie poprosiły o unikanie słodyczy, zwłaszcza tortów urodzinowych, dopuszczają co prawda domowe (ja zawsze sama robię) ale stwierdziłam, że to chyba dobry pomysł i chcę zrobić torta papierowego. I tak do hurtowni po wyprawkę dla Dobrusi muszę jechać więc zrobię zakupy. Czeka mnie 24 sztuki "ciasta", bo w grupie jest 20 osób no i teraz szukam pomysłu na prezenciki do środka. Chcę zrobić zdrowe ciasteczka, więc po jednym, może lizaki albo cukierki Nimm2, ale to trochę mało, może macie jakieś pomysły?
 
reklama
Moja włączała mi co niedziela o 10 disco polo life żebym do kościoła wstała 🙈🙈🙈🤣
DZIAŁAŁO.


Żadnych planów, urodziny są w marcu 😁😉
Dzisiaj równiutko pół roku.
Zresztą za dwa tygodnie Dobrusia ma 4 urodziny, będzie torcik i prezenty.
Słuchajcie, macie może jakieś pomysły? W przedszkolu panie poprosiły o unikanie słodyczy, zwłaszcza tortów urodzinowych, dopuszczają co prawda domowe (ja zawsze sama robię) ale stwierdziłam, że to chyba dobry pomysł i chcę zrobić torta papierowego. I tak do hurtowni po wyprawkę dla Dobrusi muszę jechać więc zrobię zakupy. Czeka mnie 24 sztuki "ciasta", bo w grupie jest 20 osób no i teraz szukam pomysłu na prezenciki do środka. Chcę zrobić zdrowe ciasteczka, więc po jednym, może lizaki albo cukierki Nimm2, ale to trochę mało, może macie jakieś pomysły?
A ja tam wiem czy dożyje do marca😉 a co poświętuje to moje trzeba się cieszyć tu i teraz, jak jest z czego 😂
To moje jedyne dziecko to mogę świętować co pół roku 😂😂😂
 
Moja włączała mi co niedziela o 10 disco polo life żebym do kościoła wstała 🙈🙈🙈🤣
DZIAŁAŁO.


Żadnych planów, urodziny są w marcu 😁😉
Dzisiaj równiutko pół roku.
Zresztą za dwa tygodnie Dobrusia ma 4 urodziny, będzie torcik i prezenty.
Słuchajcie, macie może jakieś pomysły? W przedszkolu panie poprosiły o unikanie słodyczy, zwłaszcza tortów urodzinowych, dopuszczają co prawda domowe (ja zawsze sama robię) ale stwierdziłam, że to chyba dobry pomysł i chcę zrobić torta papierowego. I tak do hurtowni po wyprawkę dla Dobrusi muszę jechać więc zrobię zakupy. Czeka mnie 24 sztuki "ciasta", bo w grupie jest 20 osób no i teraz szukam pomysłu na prezenciki do środka. Chcę zrobić zdrowe ciasteczka, więc po jednym, może lizaki albo cukierki Nimm2, ale to trochę mało, może macie jakieś pomysły?
Gratulacje!

Ja nie pomogę, skoro słodycze odpadają to ja nie mam żadnego pomysłu...
 
Dobre 😂😂 trzeba zbierać kompromitujące materiały aby później robić siarę.
Ja mam w planach jak już będzie nastolatką tak wbijać o 6 rano do pokoju i robić pobudki, taka zemsta za te wczesne pobudki rano 😂😂
(Już wiem czemu mama mnie o 7 wybudzała waleniem garów jak miałam naście lat. Chyba też się mściła 😂😂😂)
taaa do obejrzenia
któraś dziewczyna z lutowych wrzucała😜
 
Moja włączała mi co niedziela o 10 disco polo life żebym do kościoła wstała 🙈🙈🙈🤣
DZIAŁAŁO.


Żadnych planów, urodziny są w marcu 😁😉
Dzisiaj równiutko pół roku.
Zresztą za dwa tygodnie Dobrusia ma 4 urodziny, będzie torcik i prezenty.
Słuchajcie, macie może jakieś pomysły? W przedszkolu panie poprosiły o unikanie słodyczy, zwłaszcza tortów urodzinowych, dopuszczają co prawda domowe (ja zawsze sama robię) ale stwierdziłam, że to chyba dobry pomysł i chcę zrobić torta papierowego. I tak do hurtowni po wyprawkę dla Dobrusi muszę jechać więc zrobię zakupy. Czeka mnie 24 sztuki "ciasta", bo w grupie jest 20 osób no i teraz szukam pomysłu na prezenciki do środka. Chcę zrobić zdrowe ciasteczka, więc po jednym, może lizaki albo cukierki Nimm2, ale to trochę mało, może macie jakieś pomysły?
Ja niestety nie pomogę, bo jestem mega kiepska w takich rzeczach, nie mam kompletnie wyobraźni na tego typu rzeczy 😅
Ja "świętuję" co wtorek 😅🙏❤️
A ja co czwartek 😄🥳
Maja jest z 16 marca?
 
reklama
My już po pół roczku 😃 babcia jedynie o wnuczce pamietala i dala jej kasiorę na drobne wydatki 😂
U nas też Babcia wjechała z tortem, kopertą i wielką książką z odgłosami lasu.
My rodzice zdziwko 🙈
No, ale to jej jedyna wnuczka, Babcia ma Osimdziesiątkę i cieszy się, że ma kogo umieścić w testamencie 😉
(Ja tylko bilanse przeglądałam i zamartwiałam się czemu Melania tak dużo waży ??? 😩)
 
Do góry