reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Moja też to robi. Do rąk jej daje paczkę chusteczek mokrych by mi tam rąk nie wkładała.
Ja daję zabawkę do rąk, ale jak tylko usłyszy odpinanie rzepków pampersa to zabawka lotem błyskawicy leci na ziemie i już łapki są na sprzęcie. Ale nie ma tego złego - jak za kilkanaście lat będzie cwaniakował, a będzie też przyprowadzał dziewczyny do domu to będę wyciągała album z kompromitującymi niemowlęcymi zdjęciami i opowiadała jak ciągał za siusiaka 🙈

...Oczywiście sobie żartuje, ale jak będzie nastolatkiem, to na pewno będzie kusiło 🙈
 
Ja daję zabawkę do rąk, ale jak tylko usłyszy odpinanie rzepków pampersa to zabawka lotem błyskawicy leci na ziemie i już łapki są na sprzęcie. Ale nie ma tego złego - jak za kilkanaście lat będzie cwaniakował, a będzie też przyprowadzał dziewczyny do domu to będę wyciągała album z kompromitującymi niemowlęcymi zdjęciami i opowiadała jak ciągał za siusiaka 🙈

...Oczywiście sobie żartuje, ale jak będzie nastolatkiem, to na pewno będzie kusiło 🙈
Dobre 😂😂 trzeba zbierać kompromitujące materiały aby później robić siarę.
Ja mam w planach jak już będzie nastolatką tak wbijać o 6 rano do pokoju i robić pobudki, taka zemsta za te wczesne pobudki rano 😂😂
(Już wiem czemu mama mnie o 7 wybudzała waleniem garów jak miałam naście lat. Chyba też się mściła 😂😂😂)
 
Dobre 😂😂 trzeba zbierać kompromitujące materiały aby później robić siarę.
Ja mam w planach jak już będzie nastolatką tak wbijać o 6 rano do pokoju i robić pobudki, taka zemsta za te wczesne pobudki rano 😂😂
(Już wiem czemu mama mnie o 7 wybudzała waleniem garów jak miałam naście lat. Chyba też się mściła 😂😂😂)
Haha dobre 😂😂ja to się będę darła o jedzenie jakby mnie ze skóry obdzierali 😂😂😂😉
 
Ja daję zabawkę do rąk, ale jak tylko usłyszy odpinanie rzepków pampersa to zabawka lotem błyskawicy leci na ziemie i już łapki są na sprzęcie. Ale nie ma tego złego - jak za kilkanaście lat będzie cwaniakował, a będzie też przyprowadzał dziewczyny do domu to będę wyciągała album z kompromitującymi niemowlęcymi zdjęciami i opowiadała jak ciągał za siusiaka 🙈

...Oczywiście sobie żartuje, ale jak będzie nastolatkiem, to na pewno będzie kusiło 🙈
Po nastolatku, tak od 14 roku życia jego, wyciągam stosy zużytych husteczk higienicznych zza łóżka. Więc kusi... 😅
 
reklama
Jakbyście były zainteresowane to w lidlu są pampersy za 7.99 zł 41 sztuk a pantsów 20 sztuk. Nie są to moje pampersy numer jeden ale za tą cenę się zaopatrzyłam 😉
 
Ostatnia edycja:
Do góry