reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja też mam zawsze na każdą pogodę 😂 nawet na głupi spacer, czy do teściów jak jadę na kilka godzin 😅 dzisiaj na spacer ( autem jechaliśmy jakieś 20 minut w jedną strone) założyłam jej sukienkę na krótki rękaw, do torby spakowałam sukienkę na długi rękaw, rajstopki cienkie, bolerko gdyby jednak było chłodniej przy rzece i sweterek gdyby jednak było zimno i spodenki 😂 a było 26 stopni chyba i wykorzystałam tylko sukienkę na długi rękaw i cienkie rajstopki 😂😂 zawsze jak jedziemy gdzie na weekend to ja swoich ciuchów biorę zawsze na zapas a w większości nie założę. Mała tak samo pakuję na zapas, bo u nas nie raz już była kupa po plecy w aucie czy gdzie więc nie wyobrażam sobie nic nie wziąć 😁
U nas też kupa na plecach to codzienność. Jak kupa zostanie tam gdzie ma być to raczej święto jest.
I nie wiem o co chodzi z tą wypełzającą kupą, bo pieluchy to już różniaste mieliśmy.
Raz mąż u lekarza zapytał czemu tak się dzieje (uśmiałam się z niego, że pyta lekarza 😅)
Jakieś biodra wydatniejsze lub pośladki wypuklejsze Melania ma, bo w pasie ciągle luz.
Może któraś z Was ma radę 🤔 ?
 
reklama
U nas też kupa na plecach to codzienność. Jak kupa zostanie tam gdzie ma być to raczej święto jest.
I nie wiem o co chodzi z tą wypełzającą kupą, bo pieluchy to już różniaste mieliśmy.
Raz mąż u lekarza zapytał czemu tak się dzieje (uśmiałam się z niego, że pyta lekarza 😅)
Jakieś biodra wydatniejsze lub pośladki wypuklejsze Melania ma, bo w pasie ciągle luz.
Może któraś z Was ma radę 🤔 ?
Tu nie chodzi o to, tu raczej chodzi o rodzaj kupki. Mała póki nie jadła jeszcze warzywek to miała kupkę płynną, taką leistą dosłownie, i było jej tam dużo, że ona nie miała gdzie się już wchłonąć i po prostu wyciekała na plecy, bo tam nie ma gumek. A teraz jak mała je już marchewkę i dynie to ma kupki takie bardziej zbite i one już płynne nie są, więc zostają na miejscu 😉
 
Tu nie chodzi o to, tu raczej chodzi o rodzaj kupki. Mała póki nie jadła jeszcze warzywek to miała kupkę płynną, taką leistą dosłownie, i było jej tam dużo, że ona nie miała gdzie się już wchłonąć i po prostu wyciekała na plecy, bo tam nie ma gumek. A teraz jak mała je już marchewkę i dynie to ma kupki takie bardziej zbite i one już płynne nie są, więc zostają na miejscu 😉
Może tak będzie, bo my dopiero tydzień z warzywkami i tak tyciu tuciu na razie.
Pocieszyłaś mnie.
 
Usiłowałam filmik wkleić na chwilę ale mi nie wyszło 🙈🙈
Spróbuj wrzucic na yt, potem usuniesz😉 tu na baby boom nie da się chyba przesłać filmu.
hehe jestem tego pewna....miałyby wiele wspólnych tematów 😂 😂

A haseł typu"ubierz skarpetki"..."załóż już tą pieluchę bo za długo z dupką gołą"...."załóż czapkę"(fuck jest 25 stopni a ona chce jej czapkę założyć😳)już nawet nie komentuje 😂 😂
Noooo temat skarpetki no. 1
Moja teściowa też mowi: "załóż jej skarpetki... Ona tyle sika, bo bez skarpetek jest"
Ja mam dużą tolerancję na obie Babcię, naprawdę duuużą.

Jednego tylko nie znoszę, jak wiecznie sugerują zakładanie skarpetek.
Ja wolę bez kiedy tylko się da..
Co więcej moje dziecko też 😁
Do szału doprowadzają mnie uwagi o skarpetkach 😬😬😬
Ahahaha dokładnie!!!
Ja słyszę jeszcze, żeby uważać i nie moczyć uszek przy kąpieli...
W szpitalu położne pokazywały mi jak kąpać dziecko, normalnie z uszami pod wodę 😁
A ja właśnie nigdy nic ze sobą nie noszę....kiedyś znajoma jak mi pokazała co ma w torbie dla małego to aż byłam zdziwiona....to wsadziłam jedne body...i ostatnio patrzę a one sobie tak leżą biedne zapomniane...rozmiar 56 😂 😂No i dalej nic w bieżącym rozmiarze w torbie nie mam...ale muszę się ogarnąć i coś spakować:)
Ja byłam przygotowana i miałam w torbie bodziaki na zmianę. I jechałam na tym przeświadczeniu do niedawna, gdy właśnie okazało się że rozm. 56 🤣
Hehe to u mnie też mąż jest taki z tymi skarpetkami jak babcie..ciotki..nieznajome wszystkowiedzące...
W kółko mi każe jej zakładać skarpetki....i to grube🤬🤬🤬
Mój ma coś podobnego, bo jak powiem mu, żeby włożył małej skarpetki to to zrobi ale widzę, że dziecko ma najgrubsze skarpetki z możliwych, takie z antyposlizgami 😐
Nic nie mówię ale potem zmieniam na normalne 😉
Może tak będzie, bo my dopiero tydzień z warzywkami i tak tyciu tuciu na razie.
Pocieszyłaś mnie.
U nas odkąd są stałe pokarmy to kupa nie jest bardzo luzna a dwa razy zdarzyła się taka normalna budowla 😝
 
U nas też kupa na plecach to codzienność. Jak kupa zostanie tam gdzie ma być to raczej święto jest.
I nie wiem o co chodzi z tą wypełzającą kupą, bo pieluchy to już różniaste mieliśmy.
Raz mąż u lekarza zapytał czemu tak się dzieje (uśmiałam się z niego, że pyta lekarza 😅)
Jakieś biodra wydatniejsze lub pośladki wypuklejsze Melania ma, bo w pasie ciągle luz.
Może któraś z Was ma radę 🤔 ?
U nas leci koło nóżek. I zazwyczaj nogi obsrutane😂 ale u nas to ma miejsce kiedy jest pampers źle zapięty bo Anastazja ucieka 😂
 
Marcyśka już zaczyna, wyrwała mi łyżeczkę 🤣🤣🤦‍♀️
Zobacz załącznik 1314508

A o tak
Haha widać satysfakcję w oczach 😁
Nelcia ma te pyzy do całowania 😍😍😍
To wczoraj Nastka na plaży 🙃
Właśnie wróciliśmy z trasy do domu. Panna się wyspała i lipa, teraz nie chce spać.
Wooow naprawdę elegancka kobietka i tez jestem zdania, że wygląda na starsza 😍
 
Nie wiem co się dzieje ale moje dziecko śpi od 20:40 nadal najbardziej słabe jest to że na jednej pieluszce 😱 jakie macie na to patenty może są jakieś na noc?


PS dodam że na brzuchu ile razy bym go nie położyła na plecy on i tak przekręci się na brzuch🙄
 
Nie wiem co się dzieje ale moje dziecko śpi od 20:40 nadal najbardziej słabe jest to że na jednej pieluszce 😱 jakie macie na to patenty może są jakieś na noc?


PS dodam że na brzuchu ile razy bym go nie położyła na plecy on i tak przekręci się na brzuch🙄
Mojej przebieram pieluszkę dopiero jak się obudzi. Chyba, że zrobi kupę, to niestety ją budzę. A ty się ciesz, wymęczyłaś dzieciaka i teraz śpi 😁😁
 
Nie wiem co się dzieje ale moje dziecko śpi od 20:40 nadal najbardziej słabe jest to że na jednej pieluszce 😱 jakie macie na to patenty może są jakieś na noc?


PS dodam że na brzuchu ile razy bym go nie położyła na plecy on i tak przekręci się na brzuch🙄
Tak mu wygodnie się śpi 😊 zostaw. Tez nie przebieram jak śpi. Niech śpi 😊
 
reklama
U nas też chyba ostatnie podrygi lata
IMG_20210911_100215.jpg
 
Do góry